• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Menų fabrikas „Loftas“ ir „ENEOS 1006 km“ lenktynės vienija jėgas

Menų fabrikas „Loftas“ ir „ENEOS 1006 km“ lenktynės vienija jėgas

02 liepos
19:01 2016

SuperSprint Vytauto gatve

Menų fabrikas „Loftas“ ir didžiausios Baltijos šalyse „ENEOS 1006 km lenktynės“ vienija jėgas ir pradeda bendradarbiavimą, kurio rezultatais jau visai netrukus, liepos 20-23 d., pradžiugins septynioliktus metus gyvuojančių lenktynių dalyvius ir sirgalius.

Palangoje vykstančios didžiausios ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių lenktynės, šiemet persikrikštijusios „ENEOS 1006 km“ vardu, kasmet į Lietuvos pajūrį sutraukia daugiau nei 40 tūkstančių automobilių sporto aistruolių.

Tūkstančiai žmonių ir sportinių automobilių, galingų variklių gausmas ir azariška lenktynių dvasia tris dienas Palangą paverčia tikra švente. O šventės be muzikos neįsivaizduojamos, todėl šiemet muzikine lenktynių programa rūpinsis patyrę šios srities profesionalai – aštuntus metus Vilniuje veikiantis menų fabrikas „Loftas“, organizuojantis ryškiausių šiuolaikinių muzikos žvaigždžių koncertus, vienintelį urbanistinį festivalį Lietuvoje „Loftas Fest“, įspūdingus meno performansus, netradicinius kino seansus ir kitus renginius.

Profesionali „Lofto“ komanda pasirūpins, jog lenktynių lankytojams visas tris dienas netrūktų pramogų – trasoje įsikursiančioje scenoje savo pasirodymus surengs ne tik ryškiausi Lietuvos muzikos atlikėjai, bet ir užsienio muzikos žvaigždės. Visa programa bus paskelbta netrukus, tačiau organizatoriai išduoda, jog lenktynių sceną atidarys pasaulinė beatbox’o žvaigždė „The Petebox“. Savo pasirodymuose jis kombinuoja pačius įvairiausius muzikinius žanrus: nuo hip hopo, pop, rock iki drum&bass.

„Džiaugiamės, galėdami patikėti trijų dienų koncertus rengti tikriems šios srities profesionalams. Dabar mūsų lenktynės taps traukos centru ne tik tiems, kurie yra pamišę dėl lenktynių, bet ir tiems poilsiautojams, kurie pasiilgo festivalinio šurmulio visai Palangos pašonėje,“ – šiuo susitarimu džiaugėsi „ENEOS 1006 km lenktynių“ organizatorius Darius Jonušis.

Negana to, šiemet „ENEOS 1006 km lenktynėse“, „Lofto“ iniciatyva lankytojų lauks dar viena naujovė – dizaino mugė „Uptown Market“. Didžiausia dizaino mugė, kiekvieną mėnesį vykstanti Vilniuje, pirmą kartą vyks ir Palangoje.

Uptown market

Dizaino mugėje savo darbus ir naujausias vasaros sezono tendencijas pristatys daugiau kaip 80 originaliausių Lietuvos ir Baltijos šalių dizainerių, kurie visas tris dienas lenktynių lankytojams siūlys įsigyti autorinio dizaino drabužių, aksesuarų ar interjero detalių.

Didžiausios Baltijos šalių lenktynės „ENEOS 1006 km“ šiemet vyks liepos 20-23 d., Palangoje.

racing.lt

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


  • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
  • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
  • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Menų fabrikas „Loftas“ ir „ENEOS 1006 km“ lenktynės vienija jėgas* - nuoroda: https://infa.lt/7210/menu-fabrikas-loftas-ir-eneos-1006-km-lenktynes-vienija-jegas/