• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Monkės biznis Lietuvos mokesčių mokėtojų apmokėtomis vakcinomis – dovanojant, keičiant, skolinant – siekiant nuslėpti galus?

Monkės biznis Lietuvos mokesčių mokėtojų apmokėtomis vakcinomis – dovanojant, keičiant, skolinant – siekiant nuslėpti galus?

04 vasario
06:40 2022
Arūnas Dulkys

Arūnas Dulkys | infa.lt montažas

Arūno Dulkio pranešimas:

Lietuvos vyriausybė patenkino Kipro prašymą perleisti 117 tūkst. „Comirnaty“ vakcinos dozių nuo COVID-19 ligos. Pirmadienį jos buvo pristatytos į Kiprą tiesiai iš gamintojo „BioNTech ir Pfizer“.

„Vienas lauke ne karys – tą puikiai suprantame kiekvienas pandemijos akistatoje. Džiaugiamės, kad užtikrinę galimybę pasiskiepyti visiems savo gyventojams, galime ištiesti pagalbos ranką ir kitoms Europos Sąjungos narėms“, – sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„COVID-19 pandemija tapo milžinišku iššūkiu visai žmonijai, ir visos šalys sunkiai kovoja siekdamos sugrąžinti normalų gyvenimą. Solidarumas šioje kovoje yra gyvybiškai svarbus, tai yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė (ir rankose mokesčių mokėtojų pinigai – infa.lt)

Kipras reiškia didelę padėką Lietuvos vyriausybei, kuri greitai atsiliepė į mūsų prašymą perleisti 117 tūkst. „Comirnaty“ vakcinos dozių ir šį prašymą patenkino“, – teigia Kipro sveikatos ministras Michalis Hadjipantela.

Lietuvos vyriausybė Kiprui perleido vakcinas, kurios buvo užsakytos, bet dar nebuvo pristatytos ir apmokėtos. Lietuvos vyriausybė iš skirtingų gamintojų 2021 – 2023 metams yra užsakiusi 14,7 mln. vakcinų dozių, didžiausias kiekis užsakytas iš „BioNTech ir Pfizer“ – beveik 9,3 mln. dozių.

Šiuo metu Lietuvoje šios vakcinos pakanka visiems norintiems – skiepijančiose įstaigose ir valstybės medicininių atsargų sandėlyje yra apie 750 tūkst. „Comirnaty“ vakcinos dozių.

Prisidėdama prie pasaulinės kovos prieš COVID-19 pandemiją, Lietuvos SAM, t.y. Arūnas Dulkys, kiek daugiau nei 1,6 mln. vakcinų dozių padovanojo užsienio šalims neatlygintinai.

Dalinimasis vakcinomis taip pat vyko skolinimosi pagrindu.  Praėjusių metų vasarą Lietuvos vyriausybė paskolino Norvegijai 100,6 tūkst. „Comirnaty“ vakcinos dozių, o mainais pasiskolino 100 tūkst. „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozių.

Lietuva pasiskolintas vakcinas jau grąžino, Norvegija tai padaryti ketina šiemet.

infa.lt komentaras:

Pandemija tapo milžinišku pasipelnymo šaltiniu visiems, kas turi bent kažkokį sprendžiamąjį balsą valstybės resursų perskirstyme ir tiekime. Ir viskas čia jau priklauso nuo žmogaus mąstymo – valstybiško ar individualaus. Matant šias manipuliacijas su vakcinomis – darosi sudėtinga suprasti – kodėl Lietuvai, turinčiai 2,7 milijono žmonių, staiga prireikė tokių kiekių vakcinų, kurie daugiau kaip 5 kartus viršija jos gyventojų skaičių? Bet matant šias manipuliacijas, vykstančias perkant, mainant, skolinant ir dovanojant – darosi aiškiau. Šių milijonų (pinigais) nuolatinis judėjimas iš rankų į rankas ir iš šalių į šalis, paverčia sudėtingu bet kokį atsekamumą atsakant į klausimus kur buvo panaudota, kam, kokiu tikslu ir kodėl už Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigus.  Tačiau žmonės tikisi, kad galiausiai ir ši yla išlis iš maišo – jei ne Lietuvoje, tai kitose šalyse kur vykta tas pat.. ir tada kamuolį pavyks išvynioti ir iki Lietuvos veikėjų, taškančių valstybės lėšas.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 220

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....

melas.gal ir gripuoja ,bet apie skiepus-melas...

Tai Lietuviškiausia partija,o trolių nenugalėsit,nes jie visus papirkę.Man gaila buvo klausyti ir žiūrėti kai buvote...

Kai žlunga pfaizergeitas, tai ir ne to grirbsies!...

Liūdna tiesa!...

Paxlovid uždraudė todėl kad nenori jūsų gydyti.MANAU JŲ MELO LAIKAS JAU PRIEJO FINIŠA ! Netylėkite...

Pagarba Jolantai,kuri žadiną liaudį, užhipnotizuotą pasakomis apie GEROVĘ !!! Po Nulio !!!...

Nei jis serga nei jis skiepyjosi. Šūdų malūnas. Čia tik avims akirta...