infa.lt

Teisėjas blokuoja JAV prezidento administracijos vakcinacijos reikalavimą sveikatos priežiūros darbuotojams

Teisėjas blokuoja JAV prezidento administracijos vakcinacijos reikalavimą sveikatos priežiūros darbuotojams

01 gruodžio
06:50 2021

Reuters

Lapkričio 29 d. federalinis teisėjas sustabdė JAV prezidento, Joe Bideno administracijos suteiktą COVID-19 vakcinacijos reikalavimą sveikatos priežiūros darbuotojams, tiesa sprendimas galioja tik dešimtyje valstijų, rašo Epoch Times.

Pagal anksčiau šį mėnesį Medicare ir Medicaid paslaugų centrų (CMS) paskelbtą taisyklę, maždaug 17 milijonų darbuotojų reikėjo susileisti vakciną arba nutraukti darbą.

Tačiau CMS neturi įgaliojimų primesti tokį platų reikalavimą, nusprendė JAV apygardos teisėjas Matthew Schelpas, paskirtas Trumpo.

„Tikėtina, kad ieškovams pasiseks įrodyti savo argumentą, kad Kongresas nesuteikė CMS įgaliojimų priimti čia nagrinėjamą reglamentą“, – rašė Schelpas 32 puslapių sprendime, kuriame buvo patenkintas prašymas dėl preliminaraus įsakymo stabdant reikalavimą skiepytis.

„Kongresas aiškiai neįgaliojo CMS įgyvendinti šį politiškai ir ekonomiškai platų, federalizmą keičiantį ir ribas praplečiančią prievolę, kurios reikalauja Aukščiausiojo Teismo precendentas.

Prašymas teismui gautas iš Misūrio ir dar devynių valstijų, kuriame teigiama, kad sveikatos priežiūros darbuotojo įgaliojimai iš dalies buvo neteisėti, nes buvo savavališki ir kaprizingi, o tai draudžia Administracinių procedūrų įstatymas.

Schelpas ne kartą sutiko su ieškovais, patvirtindamas, kad įgaliojimai buvo savavališki ir kaprizingi dėl kelių priežasčių, įskaitant CMS, „trūksta įrodymų, liudijančių, kad vakcinacijos statusas turi tiesioginės įtakos COVID plitimui sveikatos priežiūros įstaigose, patenkančiose į privalomos vakcinacijos rėmus“.

„Nors šiandieninis sprendimas yra pergalė, reikia dar daug nuveikti“, – žurnalistams Kolumbijos valstijoje sakė Misūrio generalinis prokuroras, respublikonas Ericas Schmittas. „Leiskite man paaiškinti: mano biuras šioje kovoje neatsitrauks. Aš ir toliau stengsiuosi kiekvienu žingsniu atstumti toliau tironišką valdžios įgaliojimų viršijimą, kurį matėme kiekvieną kartą ir visuose valdžios lygmenyse.

Sprendimas taikomas Misūryje, Nebraskoje, Aliaskoje, Arkanzase, Kanzase, Ajovoje, Vajominge, Pietų Dakotoje, Šiaurės Dakotoje ir Naujajame Hampšyre.

Preliminarus draudimas yra laikina priemonė, kol byla nagrinėjama teismuose. Įsakymas gali tapti nuolatiniu arba galiausiai būti panaikintas.

„Tai svarbu sveikatos priežiūros darbuotojams Nebraskoje, ypač kaimo ligoninėms, kurios dėl šio įgaliojimo patyrė rimtų padarinių“, – sakė Nebraskos generalinis prokuroras, respublikonas Dougas Petersonas. „Šiandieninis sprendimas iš karto užkerta kelią skiepijimo reikalavimo vykdymui. Nors laukiame, kad federalinė vyriausybė nedelsdama sieks persvarstymo aštuntojoje apygardoje, esame įsitikinę, kad pirmosios instancijos teismo atlikta analizė bus patvirtinta.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 185

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...