• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Vokiečiai tampa priversti patys tapti pabėgėliais nuo imigrantų antplūdžio

Vokiečiai tampa priversti patys tapti pabėgėliais nuo imigrantų antplūdžio

02 birželio
18:27 2016

informationliberation.com

vokiečiai pabėgėliai

„Mums dabar tapo baisu gyventi Vokietijoje… visi pabėgėliai – jauni vyrai, taip daug jaunų vyrų, ir visai mažai šeimų su vaikais…“

Tokie žodžiai nuskambėjo iš pagyvenusios vokiečių poros lūpų, jų interviu vokiečių programai „Report München“ metu. Ši laida buvo transliuojama ir kitais kanalais. Joje galima pamatyti keletą vokiečių porų, susidūrusių su būtinybe išvykti iš savo šalies dėl baimės prieš „pabėgėlių krizę“. Iš esmės, jie patys priversti tapti pabėgėliais.

Vienas vengrų prekybininkas nekilnojamuoju turtu savo interviu toje pat programoje kalba, jog gavo aštuonias užklausas iš vokiečių, pageidaujančių palikti savo šalį ir persikelti į Vengriją, „dėl pabėgėlių ir susijusio su jais sprogstamo kainų augimo“.

Michael Müller, kompiuterių inžinierius ir „Alternatyva Vokietijai“ partijos šalininkas iš Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės, pareiškė, jog ruošiasi palikti savo darbą Vokietijoje ir persikraustyti į Vengriją pastoviam gyvenimui.

„Mano gimtajame mieste, kai aš vakarais einu centrine gatve, praktiškai nebegirdžiu nė vienos frazės taisyklinga vokiečių kalba“, sako jis. „Man tai pakankamas įrodymas to, jog net maži Vokietijos miesteliai yra pilnai pripildyti užsieniečių“. Jis įsitikinęs, kad europietiškosios integracijos planams garantuotas visiškas žlugimas“.

Vengrija. Šiai šaliai vadovauja ultradešinysis lyderis Viktoras Orbanas, kuris pastatė sienas išilgai šalies pasienio linijos, kad sulaikytų imigrantų antplūdį, atsisakė priimti bet kokius „pabėgėlius“ iš ES, o taip pat pareiškė, jog Vengrijos Konstitucija tiesiogiai draudžia bet kokią šalies islamizaciją.

 

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 425

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...