infa.lt

Polas Makkartnis: „Po „Bitlų“ iširimo aš norėjau pasitraukti iš muzikos“

Polas Makkartnis: „Po „Bitlų“ iširimo aš norėjau pasitraukti iš muzikos“

25 gegužės
01:27 2016

BBC

Polas Makkartnis

nuotrauka: Bluecherry74 (CC BY-SA 2.0)

Polas Makkartnis savo interviu BBC papasakojo, kaip po legendinės grupės „The Beatles“ suirimo jis paniro į depresiją ir galvojo apie tai, kad pilnai pasitraukti iš muzikos.

„Buvo sunku net įsivaizduoti, ką veikti po „Bitlų“, – pasakė Makartnis savo interviu BBC Radio 4.

„Aš buvau depresijoje. Jūs mano vietoje taip pat būtumėte į ją panirę. Tu išsiskiri su savo senais draugais. Aš ėmiau dažnai ieškoti paguodos butelyje“, – prisipažino garsus muzikantas.

Oficialiai grupė „The Beatles“ išsiskirstė 1970 metais, po to, kaip buvo išleistas „Let It Be“ albumas, tačiau nesantaikos sėklos buvo pasėtos dar prieš metus, kai priešingai Polo nuomonei grupė savo vadybininku paskyrė Alleną Kleiną.

Nors Kleinas ir padėjo restruktūrizuoti nešusią nuostolį grupės verslui kompaniją Apple Records, tuo pačiu jis pasigriebė didžiulę pelno dalį ir perdavė savo nuosavai kompanijai teisę prasukti grupės plokšteles JAV.

„Mūsų draugystę sugriovė verslas“

Kleinas dar labiau supykdė Makkartnį, kai pasamdė Filą Spektorą, kad perrašytų chorą, orkestrą ir papildomus būgnus albume „Leit It Be“. Jis bandė prispausti ir kompaniją EMI, kad ta sulaikytų pirmo solinio Polo Makkartnio albumo leidimą.

Kad ištrūktų iš Kleino kontrolės, Makkartnis pateikė ieškinius trims kitiems bitlams. Šis žingsnis sudavė paskutinį lemiamą smūgį santykiams su Džonu Lennonu.

„Mūsų draugystę sugriovė verslas“, – pasakė Makkartnis.

Galų gale, Makkartnis išvyko į Škotiją – iš dalies dėl to, kad pabėgtų nuo galvos skausmą teikiančių verslo-derybų bei aiškinimųsi, ir stipriai užgėrė.

„Aš užėjau toli. Tai Linda (pirmoji Makkartnio žmona) pasakė man tada: tu turi suimti save į rankas. Ir to pasekoje atsirado grupė Wings“, – pasakoja muzikantas.

Man patiko idėja sukurti naują grupę. Norėjosi viską pradėti iš pradžių“, – prisimena Makkartnis.

Tačiau, kaip pripažįsta jis pats, Wings pagal lygį buvo toli nuo „Beatles“. „Mes buvome siaubinga grupe. Žmonės kaltino Lindą tuo, kad ji nemoka groti sintezatoriumi, ir tai buvo tiesa“, – pasakoja jis.

„Bet Džonas Lenonas, kai mes tik pradėjome, irgi nemokėjo groti gitara“, – primena Makkartnis.

Polas papasakojo ir apie tai, kaip mėnuo iki Lenono žūties jų santykiai ėmė taisytis.

„Aš jam kartkartėmis paskambindavau. Mes kalbėdavome apie vaikus ir apie tai, kaip kepti namuose duoną“, – prisimena jis.

„Deja, mes taip ir nespėjome atgaivinti mūsų draugystės iki buvusių santykių lygmens. Džonas Lenonas buvo nušautas šizofreniko M. D. Čepmeno už tai, kad nutarė nebebūti pastarojo dievu“, – ištarė Polas.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Polas Makkartnis: „Po „Bitlų“ iširimo aš norėjau pasitraukti iš muzikos“* - nuoroda: https://infa.lt/6417/polas-makkartnis-po-bitlu-isirimo-as-norejau-pasitraukti-is-muzikos/