• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Kinietis po operacijos pastebėjo trūkstant vieno inksto

Kinietis po operacijos pastebėjo trūkstant vieno inksto

12 gegužės
08:34 2016
kinietis po operacijos

nuotrauka: Xin’an Evening News

Valstietis Liu iš rytinės Kinijos avarijos su traktoriumi metu patyrė traumą. Jis buvo nusiųstas į Xuzhou miesto ligoninę, kur gydytojas jam pasakė, jog jo dešinysis inkstas pajudėjo į krūtinės pusę ir reikalinga operacija, kad grąžinti jį į reikalingą padėtį.

Hu Bo, vyriausiasis ligoninės chirurgas prie Xuzhou medicinos koledžo pasakė Liu, jog jis paėmė pastarojo inkstą ištyrimui. Jis, esą grąžins inkstą į vietą, jei jis pasirodys gyvybingas.

Sekančią dieną Liu vyko į kitą operaciją Shandong ligoninę. Ten buvo pastebėta, kad dingo inkstas.

Dėl dingusio organo jam nebuvo atlikta operacija. Liu sugrįžo į Xuzhou ligoninę, kad išsiaiškinti visą šį reikalą, gegužės 5-ąją pranešė leidinys „Xin’an Evening News“.

Hu Bo, pirmąją operaciją atlikęs gydytojas (ir tikėtina pavogęs inkstą) patvirtino, jog dešiniojo Liu inksto nėra. Tačiau jis pareiškė, jog jis nedingo. Pasak jo, per keletą dienų inkstas dėl nepaaiškinamų priežasčių labai sumažėjo.

Liu nuvyko į karine ligoninę Nanjing, kur gydytojai pareiškė, kad inkstas ne sumažėjo, o tiesiog dingo. „Aš surasčiau inkstą netgi tada, jei jis sumažėtų iki ryžio grūdo dydžio, – pasakė gydytojas, tačiau nuotrauka liudija, jog jis išnyko“.

Liu padavė skundą į biurą, sprendžiantį konfliktus tarp gydytojų ir pacientų. Jo žaizda ėmė pūliuoti, todėl, kad kitose ligoninėse jos nenori gydyti iš baimės, jog ant jų gali būti užkrauta atsakomybė už organo dingimą, praneša „Xin’an Evening News“.

„Tai ėmė atsiliepti mano kairiajam inkstui, – sako Liu, – jeigu taip tęsis ir toliau, kairysis inkstas suirs ir aš mirsiu“.

Organų vagystės ir prekyba jais paplitę Kinijoje.Tuo užsiima kaip pogrindinės kriminalinės struktūros, taip ir karo ligoninės.

Kinijos valdžia ne kartą yra pareiškusi, jog šalyje daugiau nebenaudojami transplantacijai organai, paimti iš mirties bausme nuteistų kalinių. Tačiau žmogaus teisių gynėjų duomenimis, žymi organų dalis gaunama ne iš mirties bausme nuteistų kalinių, o nuo sąžinės kalinių: tibetiečių, uigūrų, ir Falun Gong dvasinės praktikos sekėjų.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 141

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


  • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
  • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
  • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
  • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...