• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Donaldas Trampas: Kodėl aš paduodu į teismą didžiąsias technologijų kompanijas

Donaldas Trampas: Kodėl aš paduodu į teismą didžiąsias technologijų kompanijas

12 liepos
06:50 2021

Donaldas Trampas

„Viena iš pavojingiausių grėsmių mūsų demokratijai šiandien yra galinga didžiųjų technologijų korporacijų grupė, kuri kartu su vyriausybe cenzūruoja Amerikos žmonių laisvą žodį. Tai ne tik neteisinga, bet ir antikonstituciška.

Norėdamas atkurti žodžio laisvę mums visiems ir kiekvienam amerikiečiui, kreipiuosi į teismą prieš „Big Tech“, kad visa tai būtų sustabdyta“, – savo straipsnyje „The Wall Street Journal“ rašė Donaldas Trampas, (Donald Trump) 45-asis JAV prezidentas.

D.Trampas pažymi, kad „(…) pastaraisiais metais didelių technologijų korporacijų platformos tampa vis arogantiškesnės ir begėdiškesnės, cenzūruodamos ir diskriminuodamos idėjas, informaciją ir žmones socialiniuose tinkluose – jos blokuoja prieigą vartotojams, šalina iš platformų ir agresyviai blokuoja laisvą informacijos srautą, nuo kurio priklauso mūsų demokratija “.

Didieji technologijų gigantai „(…) manipuliuoja ir kontroliuoja politines diskusijas“, – teigia D.Trampas, nurodydamas, kad jie užblokavo „naudotojus, kurie paskelbė įrodymus, kad koronavirusas atsirado Kinijos laboratorijoje, o tai dabar pripažįsta net korporatyvinė žiniasklaida, kad tai gali būti tiesa“. viduryje pandemijos „(…) sutrukdė gydytojams aptarti galimus gydymo būdus, tokius kaip hidroksichlorochinas, kuris, kaip parodė tyrimai, iš tiesų padeda sušvelninti Covid-19 simptomus“. „Kelias savaites iki prezidento rinkimų platformos užblokavo „New York Post“- seniausią Amerikos laikraštį – uždraudusios paskelbti straipsnį, kuriame kritikuojama Džo Baideno (Joe Biden) šeima, ko Bideno kampanija net neginčijo“, – sakoma straipsnyje.

„Bene rimčiausia tai, kad pora savaičių po rinkimų didieji technologijų gigantai užblokavo esamo prezidento socialinių tinklų paskyras. Jei jie gali tai padaryti man, jie gali tai padaryti ir jums (…)“, – konstatuoja Donaldas Trampas., paaiškindamas, kad „šis akivaizdus puolimas prieš žodžio laisvę daro baisią žalą mūsų šaliai“, todėl jis pateikė grupinius ieškinius, norėdamas priversti technologijų gigantus nutraukti Amerikos žmonių cenzūrą.

„Teisminiais ieškiniais reikalaujama atlyginti žalą, kad ateityje būtų išvengta tokio elgesio, o teismo – atkurti mano paskyras“, – rašo jis. (…) „Šiais ieškiniais aš ketinu atkurti žodžio laisvę visiems amerikiečiams – demokratams, respublikonams ir nepriklausomiems. Aš niekada nenustosiu kovoti dėl Amerikos žmonių konstitucinių teisių ir šventų laisvių gynimo“, – pabrėžia buvęs (o gal dar ir būsimas) JAV prezidentas.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 237

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, Prezidentas turėtų įsikišti į situaciją valstybėje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...