• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Arvydas Daunys. „LRT tyrimas“ – siekis apsaugoti visuomenę nuo pavojingų elementų? – Greičiau atvirkščiai

Arvydas Daunys. „LRT tyrimas“ – siekis apsaugoti visuomenę nuo pavojingų elementų? – Greičiau atvirkščiai

17 gegužės
16:39 2021

Po „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ daugeliui jo organizatorių tenka atlaikyti didžiulį žiniasklaidos dėmesį. Nesu išimtis ir aš, todėl šiandien apie tai:

Nežinau ar man reikalinga reklama, šiaip esu gan santūrus ir nelendantis į TV ekranus ar radijo eterius žmogus vien tam, kad pasireklamuočiau net jei neturiu ką pasakyti, bet LRT nusprendė, kad – reikalinga. Nusprendė ir padarė.

Tai ko gero, turėčiau padėkot šiai kažkada buvusiai žiniasklaidos priemonei, juk tiek stengėsi, vargo, kol visus (bet ne visai teisingus) duomenis apie mane surinko – tiesa tuos visus duomenis suplakė kaip kokteilinėje ir pateikė visišką jovala, pagal principą, kad tiesos užtenka lašelio (dėl kvapo), o visa kita sueis ir taip.

Pradžioj reikėtų pirmiausiai perskaityti LRT parengtą rašinį ir tik po to skaityti toliau tai, ką aš parašiau, kad suprastumėte apie ką kalbu:
https://www.lrt.lt/naujienos/lrt-tyrimai/5/1410733/lrt-tyrimas-uz-seimu-marso-rengeju-ir-remeju-antinato-mitingu-sleifas-pronacistines-organizacijos-ir-rysiai-su-vsd-ataskaitose-minimais-asmenimis

Labiausiai mane užmušantis (LRT požiūriu) turėtų būti argumentas – prorusiškumas – tai raktinis žodis visame jų tekste. Tiek metų prieš Rusiją varomos propagandos strategijos fone, – pas dažną lietuvį turėjo susiformuoti ryškus antirusiškumo genas.

Todėl pagrindinis LRT „demaskuojančio“ rašinio taikinys yra būtent šis genas. O, konkrečiau, – žmonės, pas kuriuos jis pasireiškia ypač bukai ir agresyviai. Tikintis jų reakcijos į šį „demaskavimą“.

Visa kita tėra tik dėmesį nukreipiančios nuo pagrindinio akcento priemonės, kad žmonės nesusigaudytų dėl ko gi iš tiesų reikėtų smerkti LRT „tyrimu“ vadinamame rašinyje aptariamus asmenis.

Pagrindiniai akcentai: prorusiškas ir minėjimas VSD ataskaitose, kuriose nėra nė vieno kaltinimo, kurio pagrindu nebuvo iškelta nė viena byla ir nebuvo pradėtas NĖ VIENAS tyrimas.

Noriu priminti, kad kitas, vakar internete apie Maršo organizatorius paviešintas vaizdo įrašas, kurio autorius yra irgi LRT rašinyje minimas V. Lekstutis, su kuriuo esą bendradarbiauja infa.lt (kas yra visiškas melas), skelbia, kad „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizatoriai yra aiškūs rusofobai, tame tarpe, reikėtų manyti, ir aš.

Tad, LRT skelbia jog esu prorusiškas, o V.Lekstutis, jog esu rusofobas. Abu sakosi esą teisūs. Nesiginčysiu nė su vienu.

Tik neįsivaizduoju, kaip vienoje komandoje (ir galvoje) aktyviai ir svarbu, rezultatyviai, gali dirbti visiškai priešingų pažiūrų asmenybės, bet LRT, panašu, sau tokių klausimų nekelia. Ir aš tuo nesistebiu. Manau, daugelis supranta kodėl.

Kalbant apie VSD saugumo ataskaitas, kurias mini LRT – tai jos juokingos. Ten nėra jokių kaltinimų, ten kalbama apie skelbiamą portaluose informaciją, kuri „gali būti“ naudinga Rusijai. O gali ir nebūti. VSD ataskaitose neminima infa.lt, nes VSD rašant tas ataskaitas infa.lt paprasčiausiai net neegzistavo.

VSD ataskaitose, priešingai nei teigia LRT, niekur neminimas Arvydas Daunys – todėl kažką dar komentuoti, manau, nėra jokio reikalo.

Kalbant apie bendrą mano verslą – UAB Adpresa – Ten yra keturi akcininkai, tačiau L.Ragelskio, kurį mini LRT – jų tarpe nėra. Jis buvo pakviestas tapti įmonės akcininku, kaip puikus programuotojas (dėl savo profesinių savybių), tačiau vėliau, kilus tam tikroms aplinkybėms, vos po poros mėnesių iš jos pasitraukė. Dar daugiau – ši įmonė iki šiol nėra pradėjusi savo numatytos veiklos dėl pandeminių ribojimų, kurie varžo ir kitus verslus ir riboja jų galimybes. Tad UAB „Adpresa“ jokios veiklos nėra pradėjusi apskritai.

Nors LRT visus savo rašinyje (tyrimu jo pavadinti nesiverčia liežuvis) minimus žmones nori pateikti kaip kažkokius tarpusavyje nematomomis gijomis ir saitais susijusius žmones, kurie, iš esmės lyg ir kenkia Lietuvai (tiesiai portalas to nenurodo, tačiau būtent taip reikėtų suprasti ko rašinį). Visi to „kenkimo faktai“ susiveda į kažkokius paprastus dalykus – dalyvavimą kažkokioje partijoje, kažkokiame mitinge, kažkokioje akcijoje, kažkokioje bendroje ir įstatymais nedraudžiamoje veikloje, kuri, pastebėkime – teisėsaugos nėra įvardinta, kaip kenkianti valstybei ar apskritai dar kažkam, tačiau kuri, kažkokiu būdu, galėtų būti naudinga Rusijai. Kokiu būdu – LRT nesivargina paaiškinti.

Reikėtų pastebėti dar ir kitą dalyką, kad paprastas žmogus susitaręs su kitu žmogumi atlikti kažkokią bendrą veiklą – netiria jo ryšių su kažkokiais kitas subjektais ar organizacijomis. Tai jam tiesiog nerūpi. Ypač kalbant apie visuomeninę veiklą.

O tokioje mažoje šalyje, kaip Lietuva, nėra itin didelis aktyvių žmonių, dar nesuskaldytų tarpusavyje tokių „tyrėjų“ kaip LRT pastangomis, pasirinkimas.

Todėl jie, net, galbūt ir visai to nenorėdami, kažkur vis tiek savo veikloje persipina tais ryšiais. Kiti tuos ryšius yra turėję praeityje, bet išsiskyrus pozicijoms – išsibėgiojo.

Lietuva tai didžiulis skruzdėlynas kuriame beveik visi vieni kitus pažįsta. Tik ne visada prisipažįsta apie tai.

Pavyzdžiui, man gegužės 14 ir gegužės 16 skambino LRT žurnalistė kviesdama į tiesioginę pirmadienio laidą. Aš gražiai atsisakiau.

Ir čia staiga, tą patį pirmadienį, kurį lyg ir būčiau turėjęs kalbėti LRT tiesioginiame eteryje – skaitau apie save tas „naujienas“.

Įsivaizduojate sau? Čia aš esu vos ne valstybės priešas, kuriam čia pat ta pati LRT suteikia eterį išreikšt savo pozicijai. Tai to skruzdėlyno pasekmė, kai net pati LRT nesugeba nuosekliai vykdyti savo politikos, tačiau kažkodėl to bando reikalauti iš kitų.

Kalbant apie mane asmeniškai – aš nesu Putino politikos šalininkas. Sakau atvirai – aš tikrai nenorėčiau gyventi šiandienėje Putino Rusijoje. Bet aš lygiai taip pat šiandien nenorėčiau gyvento Džo Baideno (Joe Biden) – Amerikoje, nežiūrint į tai, kad ji yra mūsų NATO sąjungininkė.

Noriu pasakyti ir kitką – aš nesu rusofobas. Aš sutikčiau su nuosaikia tarpvalstybine politika, kurioje būtų aiškiai aptarti sienų, saugumo, nepuolimo, ekonominio bendradarbiavimo klausimai. Man labiau patiktų, jei šalia Lietuvos sienų būtų bent jau neutralios valstybės, o ne priešai, kaip yra dabar. Man labiau rūpi mūsų Tautos išlikimo klausimas, nei kažkokie karinių koalicijų principai.

Noriu pasakyti, kad geografinė Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir kitų valstybių padėtis nepasikeis niekada. Mes visada išliksime ten, kur esame ir apsupti tų valstybių, kurių esame apsupti dabar.

O štai politinės sąjungos ir kariniai aljansai – gali keistis, gali net sugriūti, dėl visai nuo Lietuvos valios nepriklausančių priežasčių, ir todėl į tai visada reikėtų atsižvelgti vykdant užsienio politiką, kuri turėtų būti, pirmiausia, pragmatiška ir naudinga mūsų Tautai.

Grįžtant atgal ir reziumuojant LRT rašinio siekius – galima daryti vieną išvadą – šis, kažkada Nacionaliniu Transliuotoju vadintas portalas tapo paprasčiausiu visuomenės skaldymo įrankiu ir LGBT ideologų tvirtove.

Ir dabar jis ginasi, puldamas tuos, kas kelia grėsmę jo paties egzistavimui, nes jau susipažino su „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ paskelbtais reikalavimais, kuriuose ir jam skirta kažkiek vietos. Ir tai LRT vadovybę gąsdina. (Nuoroda į reikalavimus: https://infa.lt/60091/didysis-seimos-gynimo-marsas-2021-startavo-ir-tesis-toliau-igarsinti-reikalavimai-auksciausiai-salies-vadovybei/)

Todėl ji (LRT vadovybė) nutarė pulti seniai išbandytais ir iki šiol buvusiais veiksmingais metodais – kiršinant visuomenę tarpusavyje ir nukreipiant jos pykti prieš pačią save, prieš savo atstovus, tuos žmones (Maršo organizatorius), kurie 2,5 mėnesio dirbo dieną-naktį, kad Lietuva galų gale pamatytų prošvaistę ir pakiltų ant savo kojų, kaip kviečia Romo Dambrausko sukurtas „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ himnas – „Kelkis Lietuva!“.

Manau, kad mums visiems seniai laikas padaryti priešingai, nei siekia LRT – jungtis, vietoj skaldymosi.

Gegužės 15 dieną, visa Lietuva tą pamatė akivaizdžiai. Ir suprato, kad kito kelio – nėra.

Todėl priešakyje mūsų laukia dar daug panašių LRT „tyrimų“, kuriems atsispirti tegalime tik sukūrę savo žiniasklaidą, kurios skleidžiama žinia pasiektų tolimiausius Lietuvos regionus, dar neturinčius interneto. Tai popieriniai laikraščiai.

Prisiminkime Sąjūdžio pradžią, kur pirmoji tikrą žinią ėmė skelbti tuo metu dar alternatyvi – Respublika.

Panašu, kad tie laikai sugrįžta. Ką tai sako?

Tai sako tik tiek, kad pasikartojus aplinkybėms, mums dar kartą bus suteikta istorinė galimybė pakartoti tai, ko siekėme visus 30 metų – taikiai sukurti teisingą valstybę, kurioje LRT taps iš tikrųjų Nacionaliniu transliuotoju, skelbiančiu vienijančias visuomenę idėjas ir atliekančiu taikdarišką (o ne skaldančią) misiją valstybėje.

Ir štai ta jungiančioji mus visus grandis – ji su mumis, nuo šiol ji VISADA bus su mumis – tai TIESOS poreikis:

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 509

Žymos

Atsiliepimų 8

 1. Laima    -  2021-05-17, 17:05

  Lrt nei skaitau, nei žiūriu. Bloga nuo jų visų. O jūs nesinervuokite. Aišku nemalonu, kai rašo bele ką. O kas jiem belieka.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Vytautas    -  2021-05-17, 19:57

  Renginys pavyko. Tai yra svarbu. Desperacoja jaučiasi lrt tyrimuose. Jiems gėda, nes jie pralaimi pritrūkę faktų ir argumentų. Dabar svarbiausia, ką ir kaip darysime toliau, nes gegužės 15 dieną gausiai susibūrę patikėjome savo jėgomis kažką pakeisti Lietuvoje į gerą.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. azq    -  2021-05-17, 20:45

  Nulis reakcijos ką padugnės rašo ar galvoja.O už veiksmus jie atsakys su kaupu.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. elė    -  2021-05-17, 20:51

  Mes jus vertiname už atliktus darbus, o ne pagal LRT „tyrimus“, kurie daugiau parodo apie lrt nei apie Jus Arvydai. Ačiū Jums.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. štai nuo ko dabar reikia ginti šeimas    -  2021-05-17, 23:25

  Health Ranger Report (Brighteon)       

  Jų tikrasis planas: paskiepytieji mirs; neskiepyti bus medžiojami.
  Globalistų žmonijos naikinimo planas spartėja. Dėl vakcinos „mirtinos bangos“ (kuri greičiausiai kils šį rudenį) greičiausiai bus nužudyta dešimtys milijonų, tačiau to nepakanka nusikaltėliams prieš žmoniją. Jie stato koncentracijos stovyklas ir priima įstatymus (jau Niujorke) masiniam nepaskiepytųjų naikinimui. Tai stalininių konclagerių versija 2.0. Ir ji dabar atkeliauja į Ameriką. Laimei, vis dar lieka masinio pasipriešinimo ir teroristinių vyriausybių pralaimėjimo galimybės.

  brighteon.com/bc525fcc-7df1-434e-8127-21ce2e79c38d

  Atsakyti į šį komentarą
 6. rh    -  2021-05-18, 08:24

  LRT visiškai išsigimė, ima veikti prieš visuomenę, prieš valstybę

  Atsakyti į šį komentarą
 7. Algimantas Matulevičius    -  2021-05-18, 16:33

  Gerbiamas Arvydai jiems nereikia aiškintis. Jie puola jus iš pykčio, kad ne jų viršus. Jie niekada tokio renginio nesuorganizuos, žmones pas juos neateis. LGBT net 100 savo narių nesurinko prie Baltojo tilto.
  Padarėte gerą darbą. Už tai jums ačių. Tačiau jeigu norite išjudinti abejingą Lietuvą vien šio renginio nepakaks. Ir organzatorių bei intelektinio kapitalo irgi reikia daugiau. Jeigu tai domina galime susisiekti asmeniškai.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Kokią psichologinę pagalbą rinktumėtės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Teisininkas Dominykas Vanhara: tai gali būti pagrindinis šių dienų iššūkis Europos Sąjungos ar bent jau Eurozonos stabilumui bei ateičiai

Teisininkas Dominykas Vanhara: tai gali būti pagrindinis šių dienų iššūkis Europos Sąjungos ar bent jau Eurozonos stabilumui bei ateičiai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Seimo narys Valdemaras Valkiūnas: betvarkės modeliuotojai jau čia – Seime

Seimo narys Valdemaras Valkiūnas: betvarkės modeliuotojai jau čia – Seime

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Antanina Strumilienė. Nuo mero R. Šimašiaus nusisuko visi

Antanina Strumilienė. Nuo mero R. Šimašiaus nusisuko visi

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Seimo narys Aidas Gedvilas: valdančiųjų metodas „Skaldyk ir valdyk“ įsibėgėja pilnu tempu

Seimo narys Aidas Gedvilas: valdančiųjų metodas „Skaldyk ir valdyk“ įsibėgėja pilnu tempu

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Teisininkas Dominykas Vanhara apie Lietuvos atstovavimą EVT

Teisininkas Dominykas Vanhara apie Lietuvos atstovavimą EVT

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Laukimas

Algimantas Rusteika. Laukimas

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Teisininkas Dominykas Vanhara: nesakykit, kad prieš metus neįspėjau

Teisininkas Dominykas Vanhara: nesakykit, kad prieš metus neįspėjau

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Seimo narys Dainius Kepenis: „Tautos telkimasis ir pilietiškumas – būtinas atkirtis valdančiųjų savivalei“

Seimo narys Dainius Kepenis: „Tautos telkimasis ir pilietiškumas – būtinas atkirtis valdančiųjų savivalei“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Kas gaus medalius?

Jolanta Blažytė. Kas gaus medalius?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Žiediniai Mėnulio užtemimai

Jolanta Blažytė. Žiediniai Mėnulio užtemimai

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Fundamentalios fundamentaliai pamirštos teisės arba kaire, kaire, dešine, dešine

Lidžita Kolosauskaitė. Fundamentalios fundamentaliai pamirštos teisės arba kaire, kaire, dešine, dešine

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Šeimų maršas: Kitokia nei kitos diena

Lidžita Kolosauskaitė. Šeimų maršas: Kitokia nei kitos diena

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Agnė Širinskienė: Lietuvai daugiau jėgos ar daugiau alkoholio?

Agnė Širinskienė: Lietuvai daugiau jėgos ar daugiau alkoholio?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos pranešimas

Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos pranešimas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Vergai reikalauja,kad jiems pakeistu sudilusius antrankius i naujus kitas vergvaldys. Atsibuskit zmones ,ko jus reikalaujate...

O tie kur įslaptinti 75 metams, dirbdami KGB strūktūroms, kolobarovo su okupantais ar ne? Manau,...

MASTANTIS ŽMONES SUPRANTA!!! Kad visos visuomeninės org. profsąjungos, įvairūs riaušininkai , tai tik sistemines valdžios...

Viskas labai labai taikliai parašyta. Dėkui Jums Antanina. Bet ne jiems suprasti. Jie gyvena šiandiena,...

Aciu Jums uz tikra tiesa....lietuviu sirdys tikrai kraujuojancios ir verkencios...ne visi mokame taip graziai issireiksti...

galų gale, o tai kur laisvė rinktis?...

Labai šauniai viskas pavyko, todėl toks garsus žviegimas melasklaidoje...

Vakar perėjau pirmyn atgal Gedimino prospektą. Septintą dešimtmetį juo vaikštau. Ėjau palaikyti šeimų maršo prie...

***

Pažiūrėsim ką darys, kai dar jų padaugės. Žinot su tokia valdžia ir alia ministre, juokas...

Nepakartojamos akimirkos.Paulių visada malonu matyti, kaip ir Antaną ir mūsų mylimą Arvydą. ,, mūsų kelias-ne...