• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Už nuomonę apie „pedikus“ V. Uspaskichui gresia EP svarstymas. Sukurta peticija įvertinti jo tinkamumui

Už nuomonę apie „pedikus“ V. Uspaskichui gresia EP svarstymas. Sukurta peticija įvertinti jo tinkamumui

12 sausio
07:05 2021
Viktoras Uspaskich

vaizdo įrašo kadras

Lietuvos VU TSPMI studentas, Lietuvos liberalaus jaunimo valdybos narys Umberto Masi sukūrė peticiją change.org puslapyje, kuria kreipiasi į Europos Parlamento narius, ragindamas įvertinti Darbo paartijos pirmininko, Viktoro Uspaskich elgesį seksualinių mažumų atžvilgiu ir imtis prieš jį priemonių už LGBT+ teisių pažeidimus.

Kaip V. Uspaskicho nusižengimo LGBT+ teisėms įrodymą, šis studentas pateikia Facebook nuorodą, kurioje spalvingasis Seimo narys Tomas-Vytautas Raskevičius pasidalino Viktoro Uspaskich kalbos ištrauka, labai vaizdžiai iliustruojančia DP pirmininko požiūrį į seksualines mažumas.

Kadangi liberalus jaunimas yra UŽ seksualinių mažumų teisių išsaugojimą ir jų plėtimą Lietuvoje, nieko stebėtino tame, kad šis jaunuolis nutarė kirsti per politinės V. Uspaskich karjeros šaknis ir ištrenkti jį iš „Renew Europe“ Europos parlamento grupės.

Savo pretenzijos aprašyme šis VU TSPMI studentas ,nelietuvišku vardu ir pavarde, pareiškė, jog:

„Darbo partija“ jau daugelį metų yra tikra ALDE narė, o po 2019 m. Europos rinkimų – ir „Renew Europe“ Europos Parlamento grupės narė.

Šia peticija siekiama atkreipti dėmesį į tai, kad Viktoras Uspaskichas, „Darbo partijos“ lyderis ir vienas iš europarlamentarų iš Lietuvos, o pagal esmę „Darbo partija“ beveik neatitinka tikrai liberalios partijos apibrėžimo, pasiryžusios žmogaus teisių apsaugai ir gynybai, ypač po to, ką Uspaskichas kalbėjo vienoje iš savo tiesioginių transliacijų.

Manome, kad joks liberalus politikas neturėtų kalbėti ar elgtis prieš žmogaus teisių vertybes. O LGBT + teisės – tai žmogaus teisės.

Ryškiausias įžeidimas (be kitų, išreikštų Uspaskich ir „Darbo partijos“) buvo naujausias vaizdo įrašas, kuriame Viktoras Uspaskich labai paniekino LGBT+ bendruomenę ir lygybę. Į liberalaus EP nario homofobiją nereikėtų žiūrėti lengvai.

Todėl prašome Europos Parlamento narių iš grupės „Renew Europe“ ir ALDE partijos atstovų Europos Parlamente ir partijos struktūrose apsvarstyti Viktoro Uspaskicho veiksmus atitinkamoje aplinkoje, kuri galėtų įvertinti ir nustatyti – ar europarlamentaras ir partijos lyderis, skelbęs šią nuomonęir viešai puolęs bei įžeidžiančiai demonstravęs atvirą neapykantą ir panieką LGBT+ bendruomenei,, gali būti visateisiu ir sąžiningu liberalios ir pažangios parlamentinės grupės ar Europos partijos nariu.

Toliau eina citata iš Viktoro Uspaskich pasisakymo teksto, kurio čia necituosime dėl paprastos priežasties jį galite išgirsti gyvai.

pačią peticiją galima pamatyti čia: https://www.change.org/p/european-parliament-if-v-uspaskich

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 243

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės politikai nelegalų-imigrantų į Lietuvą atžvilgiu


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...