• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

D.Trampas: amerikiečių Dovydas

D.Trampas: amerikiečių Dovydas

29 gruodžio
07:30 2020

Donaldas Trampas su Biblija

Vienas iš įžvalgiausių JAV prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) pareiškimų Amerikos žmonėms prieš lapkričio rinkimus buvo toks: „Jie eina ne prieš mane, jie eina prieš jus, aš tiesiog stoviu jų kelyje“. Klausimas, kurį dabar turėtų suprasti visi yra toks, kas yra tie „jie“, kuriuos D.Trampas ne kartą minėjo ir ką jie nori daryti su mumis ir su Amerika, rašo Scott S. Powell konservatyviame  amerikiečių portale Americanthinker.

Tie „jie“ išeina už Džo Baideno (Joe Biden) ir Demokratų partijos ribų. Baidenas yra ne tik silpnas politinis lyderis, daugelis dėl žiniasklaidos rinkimų cenzūros tik dabar pirmą kartą sužinojo, kad korupcija Baidenų šeimoje stovi vienoje eilėje su Clinton šeimos nusikaltimu sindikatu.

Neseniai atlikta „McLaughlin & Associates“ apklausa rodo, kad 4,6% Džo Baideno šalininkų balsuotų kitaip, jei būtų sužinoję apie korupciją Baidenų šeimoje anksčiau.

Rugsėjo mėnesį žiniasklaida ignoravo ir cenzūravo du atskirus Senato komiteto pranešimus, kuriuose išsamiai aprašyti dideli finansiniai mokėjimai iš daugelio užsienio valstybinių subjektų Hunteriui Baidenui ir jo kontroliuojamoms holdingo bendrovėms, o dauguma pervedimų buvo atliekami tuo metu, kai jo tėvas Džo ėjo Obamos administracijos viceprezidento pareigas.

Tai rodo, kad už Baideno stovi galingesni žaidėjai, kurie apie jį žinojo viską. Jie nori silpno ir kompromisinio lyderio, kurį lengviau kontroliuoti ir paveikti, kad būtų užtikrintas jų interesų įgyvendinimas. Ir dabar jie turi Džo Baideną.

Nėra jokio būdo, kad dauguma pakankamai gerai informuotų amerikiečių galėtų sutikti su tuo, kuo tapo Demokratų partija – partija, kuri priėmė ir legalizavo radikalią islamo-marksistinės neapykantos gaują Amerikoje, suderino savo interesus su „Antifa“ ir BLM, skatino masinį amerikiečių turto sunaikinimą ir ilgalaikius normalaus gyvenimo didžiuosiuose šalies miestuose trukdžius.

Jie rinkikų Kolegijoje laimėjo daugumą tik dėl rinkimų sukčiavimo ir žiniasklaidos pagalbos dėka.

Jei šių prezidento rinkimų rezultatas išliks galiojantis koks yra dabar, turėtume tikėtis, kad radikalai pradės įgyvendinti savo marksistinių-leniniškų klasinių konfliktų scenarijus. Rasė, klasė ir lytis ir toliau bus naudojami gilinant socialinį susiskaldymą, ir dar labiau silpninant Amerikos visuomenę, taip pat užaštrinant baltųjų kaltę ir griaunant tradicines vertybes.

Mokslo ir medicinos politizavimas tęsis ir, greičiausiai, pakenks sveikatos apsaugos sistemai. Vadinamasis „Žaliasis kursas („Green New Deal“) išprovokuos laipsnišką ekonominę prievartą, pakenksiančią gyvybiškai svarbiai laisvosios rinkos funkcijai – efektyviam išteklių paskirstymui.

Pasekoje, politiškai korektiškos direktyvos, tikėtina, transformuos ekonomiką tokiuose sektoriuose kaip energetika, transportas, komunalinės paslaugos ir elektros gamyba, ir padidins pagrindinių paslaugų kainas – tai neišvengiamas socialistinės ir priklausomos ekonomikos lydimų subsidijų ir baudų rezultatas.

Kai kurie korporatyvinio elito ir internacionalistinio isteblišmento atstovai įsitvirtinę vyriausybėje ir už jos ribų, smerkia Trampą už jo požiūrį „Amerika pirma visko“, jo orientaciją į tai, kad pirmiausia būtų apginti paprastų amerikiečių interesai – sveiko proto požiūrį į valdymą, taip pat taikytą ir kitų didžių JAV prezidentų, tokių kaip Reaganas, Coolidge ir Lincolnas.

D.Trampo priešai nori jį sunaikinti todėl, kad jis kliudo tiems, kurie gauna naudą iš pelningų politinės korupcijos projektų. Daugelis internacionalistinių struktūrų vyriausybėje ir už jos ribų, taip pat vis didesnė korporacijų elito dalis pripažįsta JAV pavaldumą naujai pasaulio ekonominei tvarkai.

Jie nori pasaulio be sienų, kad galėtų gauti pigios darbo jėgos ir turėti prieigą prie ofšorinės gamybos. Žemyninė Kinija buvo jų paskirties vieta Nr.1, net nežiūrint į tai, kad jos komunistinė vyriausybė dabar kelia grėsmę kaimynėms regione ir pačios JAV saugumui. D.Trampas tapo pirmuoju prezidentu, nušveitusiu atgal šią neigiamą įtaką.

Būtent demokratai ir „Giluminės valstybės“ (Deep State) nariai išprovokavo sunkiausią nusikaltimą atimant balsavimo teisę iš Amerikos žmonių – jie apgaule įgijo orderius šnipinėti prezidentus ir bandė surengti perversmą prieš Donaldą Trampą, remdamiesi nusipirkta netikra Hillary Clinton rusiška dosje. Jų melagingi kaltinimai dėl D.Trampo ryšių su Rusija paskatino pradėti Miulerio tyrimą.

Tada Atstovų rūmų demokratai pabandė apkaltinti D.Trumpą remdamiesi kitu melu. Nors abu šie bandymai buvo nesėkmingi, COVID pandemija, lydima karantino ir blokavimo, ir padidėjusios visuomenės baimės, – sukūrė idealią aplinką sėkmingam bandymui atlikti trečią valstybės perversmą, masiškai klastojant balsus. Iš pradžių atrodė, kad tai suveikė, tačiau dabar į visuomenės sąmonę prasiskverbė nepaneigiami įrodymai …

Mieste atsirado naujas šerifas, kurio vardas Trampas.

Yra senas posakis: „Jei apgausi mane vieną kartą – gėda tau. Jei apgausi mane du kartus – gėda man“. Donaldas Trampas nėra lengvai apgaunamas net vieną kartą. Gali būti, kad mūsų laukia efektinga pabaiga, kur piktadariai bus įvilioti į spąstus jau po to, kai jie padarys savo nusikaltimus. Valymas ir baudžiamasis persekiojimas gali prasidėti nuo pagrindinių balsavimo suklastojimo kaltininkų, o tada pereiti prie kitų įstatymo pažeidėjų pašalinimo.

Daugelį metų rašiau apie neišvengiamą Amerikos žlugimą, jei nebus sutvarkyta dviejų pakopų teisingumo sistema, nuolat atsisakanti vykdyti baudžiamąjį persekiojimą dėl korupcijos aukščiausiuose valdžios sluoksniuose – ne tik, bet dažniausiai, Demokratų partijoje. Taip pat pastebėjau, kad nebaudžiami šie nusikaltimai priveda prie jų dažnėjimo ir vis sunkesnės bei pavojingesnės nusikalstamos veikos.

Nusikalstamas Klintonų šeimos sindikatas liko nenubaustas, jis buvo perduotas Obamos administracijos priežiūrai, ir tai galėjo suteikti drąsos viceprezidento Baideno šeimai, suaktyvinti jų politinės padėties naudojimą siekiant asmeninės finansinės naudos. Visos šios korupcijos pradininkai ir bendrininkai buvo žinomi žvalgybos tarnybų veidai, tokie kaip Johnas Brennanas, Jamesas Clapperis ir Jamesas Comey. Korumpuotų pareigūnų sąrašą galima tęsti.

Šiuo metu Amerika tikrai yra kryžkelėje. Žmonės klysta, jei mano, kad Amerika gali atstatyti savo pamatus ir atkurti santykinį normalumą dvipartinėje demokratinėje sistemoje, išlikti gerbiama ir principinga tauta pasaulio arenoje, jei D.Trampas, pažadėjęs laikytis Konstitucijos, pripažins akivaizdžiai silpno ir korumpuoto politinio oponento laimėjimą, kurio tariamai pergalė buvo pasiekta suklastojus rinkimų rezultatus.

Daugelis Amerikos piliečių ir žmonių visame pasaulyje dabar meldžiasi, kad kadaise puiki laisva nacija, pasiremdama Konstitucija ir judėjų krikščionių principais, kurių legitimumą apsprendžia žmonės išreikšdami tai savo balsais, padarys teisingą pasirinkimą. Jei šiame lygmenyje bus padarytas išdavikiškas veiksmas, mes įgriūsime į moralinę ir politinę bananų respublikų ir komunistinių režimų bedugnę ir tikriausiai, paveldėsime tą pačią dalią: niekada negrįžti prie teisėtų rinkimų.

Žmonės klausia, kodėl žemesnieji teismai nieko nesiėmė, o Aukščiausiasis Teismas atmetė Teksaso ieškinį, esant nepaneigiamiems masinio sukčiavimo, pažeidžiančio kitų valstijų teises, įrodymus? Kai kurie mano, jog jie bijo veikti, nes tai gali išprovokuoti pilietinį karą.

Yra įvairių paaiškinimų ir dauguma sutinka, kad žemesnių instancijų teismai paprastai yra silpnesni ir korumpuotesni nei aukštesnieji teismai. Bet kiekvienas, kas turi akis ir ausis, mato, kad aplink mus jau daugelį metų siautėja pilietinis karas tarp tiesos ir melo. Per pastaruosius ketverius metus jis sustiprėjo ir grasina peraugti į tikrą karą.

Senovės Izraelis kažkada buvo panašioje padėtyje, kai niekas, išskyrus Dovydą, negalėjo atsispirti baisiam milžinui Galijotui. Ko šiandien Amerikoje labiausiai trūksta aukšto rango asmenims, – tai drąsos – to, ką Aristotelis pavadino pagrindine žmogaus vertybe.

Winstonas Churchillis, plačiai vertinamas kaip vienas svarbiausių 20-ojo amžiaus lyderių, pasiskolino Aristotelio žodžius sakydamas: „Drąsa teisėtai laikoma pirmąja žmogaus vertybe… nes tai būtent ta savybė, kuri garantuoja visas kitusias“.

Amerikai pasisekė, kad Donaldas Trampas , nežiūrint visų jo trūkumų, neabejotinai yra drąsos ir vyriškumo lyderis. Tikėkimės, kad Dovydas diena iš dienos eis tik į priekį, kad atliks savo vaidmenį ir padarys viską, kad ištrauktų mus iš moralinės ir politinės bedugnės, ir tokiu būdu ne tik gelbėtų, bet ir stumtų pirmyn ne tik Ameriką, bet ir kitas šalis, kuriose žmonės deda viltis į mus, kad mūsų pavyzdžiu atrastų sau ramybę ir klestėjimą.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 303

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. Hm    -  2020-12-29, 08:49

  Sunku tikėtis, kad Trumpas būdamas toks pasiturintis, kuriam nieko gyvenime netrūkstą ims gadinti sau gyvenimą dėl paprastų JAV žmonių, bet ką gali žinoti?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


 • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
 • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
 • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
 • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Jolanta Blažytė. Ar dar neatsibodo?

Jolanta Blažytė. Ar dar neatsibodo?

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Dainius Kepenis pranešimas: „Žmogaus teisių komiteto pirmininkas pats linkęs rūšiuoti žmones?“

Dainius Kepenis pranešimas: „Žmogaus teisių komiteto pirmininkas pats linkęs rūšiuoti žmones?“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Džaivild Apanavičienė. Milgramo eksperimentas „Paklusnumas: elgesio tyrimas“

Džaivild Apanavičienė. Milgramo eksperimentas „Paklusnumas: elgesio tyrimas“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Viktoras Jašinskas. Epochų sankirta

Viktoras Jašinskas. Epochų sankirta

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Naujoji misija?

Jolanta Blažytė. Naujoji misija?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Alvis Mozeris. Tvirtai apsisprendžiau niekada nekelti kojos į Covid vakcinacijos centrus, kuriais tapo ir prekybos centrai

Alvis Mozeris. Tvirtai apsisprendžiau niekada nekelti kojos į Covid vakcinacijos centrus, kuriais tapo ir prekybos centrai

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Nuo saujelės „tamsuolių“ valdžia atsitveria tvoromis saugomomis ginkluotų pareigūnų – ko bijomasi?

Nuo saujelės „tamsuolių“ valdžia atsitveria tvoromis saugomomis ginkluotų pareigūnų – ko bijomasi?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Norit kruvinos “revoliucijos“?

Algimantas Rusteika. Norit kruvinos “revoliucijos“?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Trumpai: „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ istorija ir jo nuveiktų darbų rezultatas

Arvydas Daunys. Trumpai: „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ istorija ir jo nuveiktų darbų rezultatas

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Kur dingo Skandinavija?

Jolanta Blažytė. Kur dingo Skandinavija?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Ką daryti, kad būtų gerai?

Ką daryti, kad būtų gerai?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Jie Jums meluoja, rizikuoja Jūsų ir Jūsų vaikų sveikata

Ramūnas Karbauskis. Jie Jums meluoja, rizikuoja Jūsų ir Jūsų vaikų sveikata

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra Realpolitik

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra Realpolitik

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Linas Bitvinskas: klasių kova pagal Šimonytės Vyriausybę

Linas Bitvinskas: klasių kova pagal Šimonytės Vyriausybę

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

mano draugui dausose papasakok.Poveikis po pirmos fozės buvo.Palaidojau.Kaimynė vyrą palaidojo,pas kitus giminaitė kominė reanimacijoj,šansų nebėra.Taip,kad...

Yra skirtingų gamintojų skirtingos vakcinos, kai kurios skiriasi iš principo - bet kuris "antivakseris" savo...

Nesutikčiau su vertinimu - įvairių šaltinių pateikiama ~2% mirtingumas ir Jūsų 90% "lengvas ar net...

Hm

Kalba ne apie vakcinas, bet apie pačios ligos pavojingumą - 90 proc. populiacijos tai lengvas...

Poveikį tiktai turi, tik blogiausiai, kad nežinia kokį- daugiau naudos ar žalos ir tai paaiškės...

Atsitiktinai šalį administruojantys galėtų prastumti pataisą, kad jaunuoliai, susileidę reikiamą kiekį eksperimentinio marmalo, galėtų balsuoti...

Tai niekas niekada ir neteigė, kad covid labiau rizikingas turintiems gretutinių ligų. Bet kad vakcinos...

Hm

Anot Kauno klinikų intensyviosios terapijos gydytojo Tamošuičio 10 proc. užsikrėtusiųjų serga sunkiai, 90 proc. lengvai...

Hm

Anot Kauno klinikų intensyviosios terapijos gydytojo Tamošuičio 10 proc. užsikrėtusiųjų serga sunkiai, 90 proc. lengvai...

Visiškai Jums pritariu....

Pagal Vikipediją Taivanio BVP 32 000 USD/gyv. Tai remkime dvigubai turtingesnius?!...