infa.lt

Kas laukia normalaus vyro, kai jis sutinka „apnuodytų santykių paveiktą moterį?

Kas laukia normalaus vyro, kai jis sutinka „apnuodytų santykių paveiktą moterį?

20 kovo
13:16 2016

gyvenimas

Sakoma, kad moteriai susitikimas su normaliu vyru tai dovana už prieš tai nepavykusių santykių su įvairiais „herojais“ gausą – savotišką išankstinį karminį apmokėjimą už būsimą laimę. Tik nelabai suprantama, už ką normaliam vyrui toks nesusipratimas?

Moteris, spėjusi pajausti visą apnuodytų santykių grožį, – būtybė keista, bauginanti, įsitempusi, ir turinti tokius marš-puolimo bet kurią minutę sugebėjimus, kuriais pasigirti gali ne kiekvienas desantininkas, rašo Jelena Potapenko.

Tik štai kai kuriuos kliūtys, su kuriomis tau, normalus vyre, teks susidurti, jeigu tau nepasiseks ir tu pasinersi į santykius su moterimi, kuri daug apie tave, normalus vyre, girdėjo, tačiau matė visai kitą bandomąjį egzempliorių.

Pirmas punktas, jis gi ir pagrindinis – ji nieko iš tavęs nesitiki. Mažą ką tu pasakei, kad atvažiuosi, išspręsi, padėsi, padarysi! Ji tiek kartų tai girdėjo, jog jau įprato praleisti pro ausis bet kokius pažadus. Žadėti, žinai gi, – nereiškia vesti. Ne, ji pati nuvažiuos, išspręs ir padarys. Ir ne tam, kad pabrėžtų tavo nesugebėjimą, o tam, kad nejaustų eilinio nusivylimo. Ji jau spėjo frazę: „nereikia susižavėti, tada neteks ir nusivilti“ padaryti savo gyvenimo kredo.

Nereikia šaukti iš dušo „Galu gale paimk mano telefoną ir atsiliepk į skambutį!“. Jos gyvenime visi telefonai buvo su slaptažodžiais, ir juose buvo saugojamos visos paslaptys (užbraukta) „Santa Barbaros“ melai. Ji prie tavo telefono ir per patrankos šūvį neprieis.

Ir štai kodėl tu vėl nemaloniai nustembi, kai kalbi apie savo darbą, atostogų planus, ir štai tą sunkiai ištariamą „myliu“? Na taip, nešokinėja iš laimės, nešvyti kaip saulutė, geriausiu atveju tyliai nuryja be patikslinamųjų klausimų, blogiausiu – tu stebi kreivą šypsnį su ore bėgančia eilute „Plaukiojom, žinom“.

Įkvėpimas-iškvėpimas ir trinksi lauko durys. Ne, ginčų ir santykių aiškinimosi nebus. Jų jos gyvenime buvo pakankamai. Žodžiai seniai jau nieko nereiškia, ir seniai jau nebaisu, kad viskas gali pasibaigti bet kurią minutę.

Beje, ji tavęs vėl neįspėjo, jog penktadienį susitinka su drauge, o savaitgalį – dirba, kadangi eilinis avralas darbe? Ramiai. Žiūrėk į pirmą punktą.

Greičiausiai, apie pradurtą padangą, pūlingą anginą ir mylimo peliuko mirtį tu sužinosi ne pirmas, ir netgi ne antras. Nereikia piktintis „Kodėl tu man nepaskambinai?“. Nepadės. Tau dar milijoną kartų teks kartoti, jog tau galima ir reikia skambinti, kai jai reikia pagalbos ir palaikymo. Ne, jos niekas kitas, daug svarbesnis ir reikalingesnis nepalaiko. Tiesiog žiūrėk į pirmą punktą.

Ir tai dar ne viskas. Tačiau tam, kad įsijaustum padėtį, to pilnai pakanka.

Ir štai dabar pasakyk man, normalus vyre, kam tau visas šis kordebaletas su scenomis, nepaaiškinamomis įprasta logika? Kam tau šie sudėtingi rebusai ir neramus gyvenimas? Tu ką, mazochistas? Tačiau, jei tu perskaitei iki galo, matyt, žinai atsakymą. Ir aš žinau. Ir užjaučiu. Tačiau ji to verta. Taip, kad sėkmės! Ir tegul tau viskas pavyksta!

parengė: Edita Sabaitė

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 1 059

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...