infa.lt

Neskubėkite liūdėti! Neužilgo galime sulaukti labai gerų naujienų

Neskubėkite liūdėti! Neužilgo galime sulaukti labai gerų naujienų

09 lapkričio
12:51 2020

Donaldas Trampas

Kaip ir daugelis, per pastarąsias kelias naktis be jokios priežasties atsibusdavau naktį ir žiūrėdavau į telefoną, ar nėra kokių teigiamų prezidentui Trampui naujienų. Išgyvenau dėl Rusho Limbaugho, Bongino, Marko Levino. Kai naujienos vis blogėjo ir blogėjo, aš netgi skaičiau juokingus tinklaraštininkus, teigiančius, kad balsavimo biuleteniai buvo pažymėti vandens ženklais, o Donaldas Trampas, iš tiesų, nori smogti triuškinantį smūgį Giluminei valstybei (Deep State), rašo konservatyvus amerikiečių portalas americanthinker.com

Pakaks, reikia stabdyti šią beprotybę. Aš turiu tam tikrą kritinio mąstymo lygį ir šiandien pradėjau gilintis į skaičius, ir kovoti su savo šališkumu patvirtinant kiekviename žingsnyje.

Supratau, kad, kaip ir milijonus kitų, mane pribloškė šis spaudos, žiniasklaidos ir socialinės žiniasklaidos spaudimas, siekiant legitimizuoti prezidentu Džo Baideną (Joe Biden).

Bet tai dar ne pabaiga. Tai, kas nutiko yra labai baisu Baidenui, ir Masinės informacijos priemonės (MIP) tai žino. Jos visus siekia įtikinti istorijomis, kad 78 metų buvęs viceprezidentas, kenčiantis nuo pradinės demencijos stadijos, negalėjęs surinkti daugiau nei tuzino žmonių mitinguose, tiesiog paprastai, paėmė ir nugalėjo D.Trampą sąžininguose rinkimuose.

Tik susimąstykite apie tai.

Pradėkime nuo Pensilvanijos. Šio straipsnio parašymo metu Baidenas turi 290 rinkikų kolegijos narių balsų. Pensilvanija tame tarpe suteikia 20.

Perskaičiau teisėjo Alito nuomonę ir visiškai aišku, jog jis nori, kad rinkimų dieną, po 20 val. gauti balsai būtų atskirti. Baidenas pralaimės Aukščiausiajame Teisme, ir jie tai žino. Keturi teisėjai jau sakė, kad Pensilvanijos Aukščiausiasis Teismas negali pakeisti balsavimo taisyklių. Naujai prisijungusi teisėja Barrett sako, kad ji čia tam, kad išlaikytų Konstitucijos raidę. Lažinuosi, kad taip ir bus.

Pašalinkite tuos biuletenius ir Baidenas pralaimi Pensilvaniją. Baidenui lieka jau 270 rinkikų kolegijos narių balsų..

Toliau – Nevada. Kalifornijoje turiu daug draugų, turinčių nuosavybę Nevadoje, kad tokiu būtu nemokėtų didelių Kalifornijos mokesčių. Tuo užsiima ne keli žmonės, jų yra dešimtys tūkstančių. Visi tai žino, ir Kalifornija ieško tokių žmonių.

Tai žino ir mūsų senas bičiulis Harry Reidas, kuris akivaizdžiai priverčia juos masiškai balsuoti šiuose rinkimuose. Per 72 valandas po rinkimų D.Trampo komanda surado ir patvirtino daugiau nei 3500 tokių balsų. Ir nemanau, kad D.Trampo žmonės ties tuo sustos.

Kiekvienas iš šių biuletenių – atiduotų už Baideną balsų skaičiaus sumažėjimas.

Šiuo metu Nevada turi labai artimus rezultatus, ypač, kai ten mažėja Kalifornijos balsų dalis. Be to, kai kurie iš šių žmonių gali duoti parodymus, kadangi neteisingas balsavimas – tai labai blogai, ir jei jie bus pripažinti kaltais, jiems gresia kalėjimo bausmė. Gali būt, jog tai išsilies į skandalingą istoriją.

Minus Nevada ir Baidenas jau ne prezidentas.

Bet palaukite, toliau dar daugiau.

Vykime į Viskonsiną. Tiesiog dabar ten yra 20 000 balsų už dėdę Džo. Yra daug istorijų, neskaitant to, kad Viskonsine balsavo daug daugiau rinkėjų, nei yra registruota. Gerai, gal mirusieji balsavo -tai normalu Vidurio vakaruose.

Tačiau praėjusią naktį sužinojome, kad Viskonsino rinkimų apylinkės pareigūnams buvo pasakyta ir jie laikėsi tų nurodymų, kad jie turėtų pakeisti atsiųstus paštu biuletenius ir užpildyti tuščias vietas ten, kur rinkėjai praleido kažkokią svarbią informaciją.

Esu įsitikinęs, kad jie tiesiog dirbo savo darbą ir nenorėjo padaryti jokios žalos. Problema ta, kad dabar kiekvienas toks biuletenis yra sugadintas. Tokių biuletenių buvo tūkstančiai, ir dabar Baideno persvara dėl 20 000 balsų tampa abejotina. Dabar nebebus jokių sunkvežimių su balsavimo biuleteniais, todėl kiekvienas biuletenis, kurį pašalina D.Trampo komanda, išrinktąjį prezidentą Baideną priartina prie buvusio viceprezidento Baideno, kuris gyvena rūsyje.

Šiaurės Karolina. Panašu, jog perskaičiavimas parodys, kad D.Trampas ten laimėjo. Štai tik „Fox News“ paskelbs apie tai maždaug apie 2021 m. balandžio mėn.

Prisimenate, taip, kad Baidenas greičiausiai praras Pensilvaniją? Todėl, jei jis praranda dar bent vieną valstiją, jis jau nebe prezidentas.

Ir mes dar nebaigėme!

Mičiganas. Tai yra „trikdžių“ balsų skaičiavimo mašinose valstija. Šeši tūkstančiai balsų už D.Trampą atiteko Baidenui vienoje iš 47 rinkimų apygardų. Dabar Baidenas lenkia D. Trampą maždaug 150 tūkstančių balsų.

Paieškokite „Google“ pagal užklausą „130 000 balsų už Bideną atsiradusių vidury nakties“ (anglų, rusų kalba) ir pamatysite, kaip nuostabūs žmonės dirbantys „Google“ tikrins šios „demaskuotos“ istorijos faktus. Paieškokite „Google“ „sukčiavimas su rinkėjų balsais Mičigane“ ir jūs gaunate paeiliui tris puslapius, kuriuose „tai buvo patikrinti faktai ir teiginiai pasirodė klaidingi“. Kodėl „Google“ taip stengiasi?

Jie puikiai supranta, kad jei byla pateks į teismą, Bidenas bus per vieną balsą nuo rūsio.

Mičigane ir kitose valstijose jau pradėti teismo procesai ir faktai bus atskleisti. „Google“ ten jau nebebus.

Sukčiavimas su rinkėjų balsais yra tarsi vagystė. Jei truputį, tai nieko, net pralinksmina.

Numirėliai jau šimtą metų balsuoja demokratų miestuose. Tai yra toks nuolatinis reiškinys, jog galima pagalvoti, kad Respublikonų partija apsvarstys pagalbos mirusiems rinkėjams programą, kad gautų savo dalį jų balsų.

Tačiau tokio masto sukčiavimas rinkimuose yra tiesiog nepriimtinas. Tai išeina už sveiko proto ribų.

Turime tinklaraštininkų, kurie turėdam daug laisvo laiko, peržiūri rinkėjų sąrašus ir pademonstruoja, jog žmonės, kurie balsavo svyruojančioje valstijoje, taip pat dalyvavo Pilietiniame kare, arba, galbūt 1812 m. kare. Iš pradžių buvo juokinga, bet dabar, kai matome šios aferos mastą, tai peržengia humoro ribas.

Maža to, kad tai dar ne pabaiga, – Baideno komanda yra labai sunerimusi. Didelio masto sukčiavimas su rinkėjų balsaisr atrodė tikrai šauni mintis, kol D.Trampas „nesiėmė vamzdžių“.

Pakilkime dvasia!

Jay Valentine, Americanthinker

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

Atsiliepimų 2

  1. Vytautas    -  2020-11-09, 23:16

    Nors ne Lietuvoje, bet dievaži, jaučiu džiaugsmą, savotišką pasididžiavimą, kad esu teisingoje pusėje. Ačiū brangieji už gerą žinią.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Rasa    -  2020-11-09, 23:21

    Laukiam, laukiam. Labai įdomu 🙂

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...