• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

A. Lukašenka: „Naujų rinkimų nebus, aš pasakiau viską!“ – Tichanovskaja: „Aš pasirengusi tapti jūsų lydere!“

A. Lukašenka: „Naujų rinkimų nebus, aš pasakiau viską!“ – Tichanovskaja: „Aš pasirengusi tapti jūsų lydere!“

17 rugpjūčio
20:54 2020
Svetlana tichanovskaja

Aš pasirengusi tapti nacijos lydere (užrašas plakate) | youtube nuotr.

Dabartinis Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka atsisakė patenkinti pagrindinį opozicijos reikalavimą – surengti naujus sąžiningus ir skaidrius rinkimus šalyje:

„Jūs niekada nesulauksite, kad aš ką nors padaryčiau spaudžiamas“, – pareiškė jis, kalbėdamas su Minsko ratinių traktorių gamyklos (MZKT) darbuotojais. Jų (rinkimų) nebus. Nes nebus nei MZKT, nei MAZ, nei BELAZ, – per šešis mėnesius mes viską sunaikinsime “(BelTA citata).

Į įmonę, kurios keleto cechų darbuotojai streikavo, Lukašenka sraigtasparniu atskrido su savo sūnumi Nikolajumi.

Prezidento pasisakymo pradžioje grupė darbuotojų pradėjo skanduoti „Eik šalin“, į ką Lukašenka atsakė: „Ačiū. Aš atsakau į šį klausimą. Jūs galite dar pašūkauti“.

Po to, kai šūksniai baigėsi, Baltarusijos prezidentas pareiškė, kad dirbdamas su Konstitucijos pataisomis, numatančiomis valdžios perskirstymą, jis yra pasirengęs ja pasidalinti, „tačiau be spaudimo ir ne gatvės būdu“.

Kalbėdamas apie streikuojančius darbuotojus, prezidentas teigė, kad jie „nedaro nedaro žymios įtakos“.

„Aš žinau, nepaisant to, kad kai kurie šlaistosi … Na, 150 vienoje įmonėje, tegu 200, nedaro įtakos oro sąlygoms. Antra, jūs turite suprasti, kad „blogas“ prezidentas išlaikė papildomus etatus, kad žmonės nebūtų išmesti į gatvę. Turėkime tą omenyje. Tie, kurie nori dirbti, tegul dirba. Nenori dirbti, ką gi, mes jų nepriversime“, – cituoja „BelTA“ Lukašenką. „Jūs esate ekonominės veiklos, ekonomikos subjektai. Ten kur jūs veržiatės, kiti įstatymai. Kad vėliau nebūtų skausminga. <…> Jei kas nors nenori dirbti ir nori išeiti, niekas nepradės smerkti. Prašom, vartai atviri“.

Ačiū. Aš viską pasakiau. Dabar galite man šaukti „išeik“ – taip dabartinis Baltarusijos prezidentas baigė savo kalbą MZKT.

Protestų banga Baltarusijoje prasidėjo rugpjūčio 9 d., iškart po to, kai buvo paskelbti pirmieji išankstiniai duomenys apie prezidento rinkimų balsavimo rezultatus. Remiantis šiais duomenimis, dabartinis Baltarusijos prezidentas rinkimuose nugalėjo didžiuliu skirtumu lyginant su kitais opozicijos kandidatais.

Pagrindinė Lukašenkos oponentė šiuose rinkimuose Svetlana Tichanovskaja teigė, kad balsų skaičiavimas buvo suklastotas ir nesutiko pripažinti savo pralaimėjimo. Ji paragino savo šalininkus pradėti taikius protestus, reikalaujančius naujų ir sąžiningų rinkimų.

Vėliau klastojimo faktą patvirtino vienos iš Vitebsko rinkimų apylinkių vadovas.

Tichanovskajos kreipimasis buvo išgirstas ir dešimtys tūkstančių protestuojančių prieš „diktatorių Lukašenką“ išėjo į Minsko, Vitebsko, Bresto, Gomelio ir kitų šalies miestų gatves, sustreikavo dalis didelių šalies įmonių darbuotojai.

Šiandien Svetlana Tichanovskaja paskelbė (vaizdo įrašas žemiau) apie pasirengimą tapti Baltarusijos nacionaline lydere.

„Aš pasirengusi prisiimti atsakomybę ir šiuo laikotarpiu veikti kaip nacionalinė lyderė, kad šalis nuramintų ir sugrįžtų į įprastą ritmą. Kad mes paleistume visus politinius kalinius ir kuo greičiau parengtume įstatyminę bazę ir sąlygas naujiems prezidento rinkimams organizuoti. Tikrai – sąžiningus ir skaidrius rinkimus, kuriuos besąlygiškai priims pasaulio bendruomenė“, – vaizdo kreipimesi į visuomenę, sakė Baltarusijos opozicijos lyderė.

komentarai 6

 1. Lukašenka visiškai teisus    -  2020-08-17, 21:06

  Lietuvos „pasiekimai“ per 30 nepriklausomybės metų ir ES kūrėjų planai paskelbti ir žinomi. ES yra lietuvių ir kitų Europos tautų kapinės. ES tam ir buvo suplanuota, kad europiečius išmarinti, o prieš tai paversti belyčiais, berasiais, betaučiais, bedvasiais idiotais.

  Kaip galima broliškai tautai linkėti kapinių? O juk linki. Gitanas Nausėda, metus miegojęs letargo miegu ir pramiegojęs visą COVID-19 pandemiją, staiga pabudo, karingas toks: marš-marš-tra-ta-ta į Minską. Net komjaunuolis-atsiprašinėtojas, sovietinės sistemos degeneratas storu pilvu, sujudo, baltarusius pasišovė gydyti negydomų lietuvių šalyje. Dar kitas ura-idiotas sugalvojo rankomis kabintis su baltarusiais, pamiršęs visas baikes apie COVID-19 pandemiją. Iš paskos visas kagalas fake-news. Šposininkai.

  Batkai riesta. Ne sala. Aplink pilna kraujo ištroškusių, Baltarusiją apiplėšti norinčių. O liaudis? Bydlo! Mes už alų ir proškus į ES stojome suklastotame referendume. Juos irgi įstatys, ten kur tik norės.

  O ES marionečių ir chalujų akys išverstos, o putos ant lūpų, ir Batka „rinkimus falsifikuoja“, ir „blogai su protestuojančiais elgiasi“. O Vilniuje geriau elgėsi? O Paryžiuje, o ką Makronas visus metus su „geltonosiomis liemenėmis“ daro? O ES rinkimus pamiršo? Kur jie buvo per sufalsifikuotus rinkimus Austrijoje? O Švedijoje? Komedija. Geriau patylėtų. O ką jau kalbėti apie rinkimus JAV, apie ten tvyrantį BLM chaosą? Jau dabar Donaldas Trampas kalba, kad demokratai biuletenius falšyvus spausdina!

  Tik draugas pas Batką vienas – Kinija, bet jis labai toli. O Putinas – joks draugas, apipjaustytų afšorinių oligarchų norų vykdytojas. Rusijos naikintojas. Bet jei jis Batkai nepadės, jį patį po pusės metų nuvers. Ir jam nėra kur dingti. Nėra kur dingti ir ES su JAV, o ir Kinijai. Resursai planetoje baigtiniai, plėstis nėra kur. Suės Baltarusiją ir Rusiją – prailgins agoniją.

  Aš turiu baltarusiams pranešti liūdną žinią – jų tėvynės greitai neliks. Aš gi jau žvalgausi aukšto medžio. Įlipsiu, kad į vakarus bėgantys baltarusiai nesutryptų. Ten taip jų laukia, nes juodų darbų nėra kam dirbti. Juodi žmonės ten dirba reproduktoriais ir „svečiais-prieglobsčio prašytojais“. O „svečiai“ neprivalo dirbti. Taigi, siabry, welcome!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. regis    -  2020-08-18, 07:43

  Lukašenka eilinis diktatorius iš tų postsovietinių komuniagų, įpratusių gyventi komandinėje sistemoje ir neįsivaizduojančių bei atmetančių visas kitas. Kas iš tų jo traktorių gamyklš, tai laikini dariniai, kol rusai tuos traktorius perka. Nustos pirkti ir viso gero, į pasaulinę rinką jų neįsileis. Bet šiuo metu, kol gamyba nemodernizuota, Baltarusija neturi kitos partnerės kaip Rusija. Vakarai gi ją tiesiog prarytų, suprivatizuotų ir ištaškytų, ir ji būtų nuo mūsų atsilikusi taiis pačiiais 30 metų kaip mes esame atsilikę nuo likusios Europos atlyginimais, žemės ūkio išmokomis ir išsivystymo lygiu, tame tarpe ir LGBT teisių srityje :D

  Atsakyti į šį komentarą
  • +++    -  2020-08-18, 11:59

   Svarbiausia neatsilikti LGBT teisių srityje.

   Atsakyti į šį komentarą
  • neadekvato paistalai    -  2020-08-18, 18:10

   geriau čiuožk į delfio mėšlyną,nesveikas tolerastinis ligoniuk…

   Atsakyti į šį komentarą
   • regis    -  2020-08-18, 18:42

    Panašu, kad pats galvoji čia vien absoliučią tiesą rašantis? Apsiramink brangusis.. ir padirbėk geriau su teksto suvokimu. Nes toks įspūdis, kad delfyje labiau tiktų būti pačiam

 3. šviesi Baltarusijos ateitis    -  2020-08-18, 21:36

  Tai buvo ne savaiminės spalvotos revoliucijos, bet sorošinės – rokfelerinės klikos gerai organizuoti, gausiai apmokėti perversmai. Kad užgrobti šalis ir paversti jas kolonijomis.
  Tad šitie paistalai apie atėjusią „demokratiją“ jau daugeliui yra aiškūs.
  Žmonės ima atsipeikėti.
  Baltarusija yra paskutinė ekonomiškai laisva šalis Rytų Europoje. Baltarusija turi daug išteklių, išvystytą pramonę ir žemės ūkį. Jei Vakarų banditams pavyks sukelti maidaną, Baltarusija po išgrobstymo taps tokia pat ubagė, kaip dabar Lietuva.
  Jie sugriaus žemės ūkį, išgrobstys techniką, prichvatizuos visus išteklius, ir taps taip vadinamais ūkininkais. Miestuose ekonominiai žulikai sugriaus fabrikus ir gamyklas, taps oligarchais, o tūkstančiai žmonių liks be duonos kąsnio.  Ir išsivaikščios į platųjį pasaulį laimės ieškoti. Kaip ir mes.
  O dabar spėkite iš pusantro karto-kas tokie kolonizuos Baltarusiją vietoje pabėgusių baltųjų?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


 • Nenoriu baudos (60%, 67 balsavo)
 • Saugausi viruso (29%, 32 balsavo)
 • Nežinau kodėl (11%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 111
Pradėta - 2020 8 lapkričio @ 20:34
Pabaiga - 2020 29 lapkričio @ 20:34

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
    Seimo Laisvės frakcija pasipiktino V. Valkiūno teiginiais apie jos LGBT narius ir kreipėsi į Etikos komisiją

Seimo Laisvės frakcija pasipiktino V. Valkiūno teiginiais apie jos LGBT narius ir kreipėsi į Etikos komisiją

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Naujojo Seimo pirmininkė V.Čmilytė-Nielsen: Jeigu mane kas sutiksite gatvėje, negalvokite, kad pažeidžiau izoliavimosi taisykles

Naujojo Seimo pirmininkė V.Čmilytė-Nielsen: Jeigu mane kas sutiksite gatvėje, negalvokite, kad pažeidžiau izoliavimosi taisykles

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. Adventas ir angelas

Andrius Martinkus. Adventas ir angelas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Kaip verdama informacinė košė

Jolanta Blažytė. Kaip verdama informacinė košė

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. VSD organizuojamos provokacijos ar naudingų idiotų skleidžiami gandai?

Arvydas Daunys. VSD organizuojamos provokacijos ar naudingų idiotų skleidžiami gandai?

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Klausykite savo širdies

Klausykite savo širdies

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Sveikatos tarybos narys: SAM ir NVSC laivą per epidemiją vairuoja sėdėdami žemiausiame denyje ir priglaudę ausis prie laivo dugno

Sveikatos tarybos narys: SAM ir NVSC laivą per epidemiją vairuoja sėdėdami žemiausiame denyje ir priglaudę ausis prie laivo dugno

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Halima Aden: Aš pavargau nuo nuolatinių kompromisų su savo tikėjimu

Halima Aden: Aš pavargau nuo nuolatinių kompromisų su savo tikėjimu

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Zigmas Vaišvila. Jie mus valdo baime. Kreipimasis į medikus

Zigmas Vaišvila. Jie mus valdo baime. Kreipimasis į medikus

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Seimo narys Dainius Kepenis: „Vakcina nuo COVID-19 – pasaulinis biznio projektas, nesibodint eksperimentuoti su žmonėmis!..“

Seimo narys Dainius Kepenis: „Vakcina nuo COVID-19 – pasaulinis biznio projektas, nesibodint eksperimentuoti su žmonėmis!..“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Seimo pirmininkė V.Č-Nielsen: „Ar tai, kas vyksta šiuo metu metu dėl Seimo narių izoliacijos, neprieštarauja Lietuvos Konstitucijai?“

Seimo pirmininkė V.Č-Nielsen: „Ar tai, kas vyksta šiuo metu metu dėl Seimo narių izoliacijos, neprieštarauja Lietuvos Konstitucijai?“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Donaldo Trampo kova prieš giluminę valstybę – komedijinė parodija (video)

Donaldo Trampo kova prieš giluminę valstybę – komedijinė parodija (video)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Svarbu atgauti pusiausvyrą

Svarbu atgauti pusiausvyrą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ant Amerikos nusileido Valpurgijos naktis

Ant Amerikos nusileido Valpurgijos naktis

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
Oho

Net nesirgo, o vaidina sirgusią. Idiotizmas, daugiau nieko. Galvoja, kad visi durnesni už ją....

gali atsiust keleta straipsniu kur bilas geitsas padejo kurt korona virusa?...

Dialogas psichuškėj: - Kaip iš čia išeiti? - Pasveikti. - O jei nesergi? - Tada...

Kai siautėjančius ir langus daužančius demonstrantus išvaiko Rusijoj, Baltarusijoj ar Kinijoj - tai baisus nusikaltimas...

Tikekimes, dabar apsaugos priemoniu nebepritruks ir tos, kurios gautos, yra tinkamai sandeliuojamos...

Gyvas pavyzdys visiems kaip reikia elgtis Lietuvoje. Tai vienas iš pačių veiksmingiausių būdų....

O kur paminėjimas, kad ne tik draudžiama filmuoti policijos pareigūnus jiems atliekant tarnybines pareigas, tačiau...

Ka ir reikejo irodyt. Dabar kiekviena pasisnargliavima nuraso coronai....

Visi dabar su antsnukiais, Tikroji lygiava Ir Seimas, ir policija, Kartu su šunauja O antsnuki,...

Nepaminėjau, kad išsirinkau hibridinį dviratį pagal savo ūgį, kas tikrai yra labai svarbu....

Prieš pirkdamas daiktą visada į jį įsigilinu. Ilgai lyginau visokius variantus, detales, kainas. Pamačiau, kad...

Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *A. Lukašenka: „Naujų rinkimų nebus, aš pasakiau viską!" - Tichanovskaja: „Aš pasirengusi tapti jūsų lydere!"* - nuoroda: https://infa.lt/49730/a-lukasenka-nauju-rinkimu-nebus-as-pasakiau-viska-tichanovskaja-as-pasirengusi-tapti-jusu-lydere/