infa.lt

Starbucks kavinių tinklas vardan ekologijos paragino klientus gerti kavą be pieno

Starbucks kavinių tinklas vardan ekologijos paragino klientus gerti kavą be pieno

26 sausio
09:53 2020

Kavos puodelis

„Starbucks“ pareiškė, kad plakta grietinėlė kavai labiau kenkia aplinkai, nei įmonės privataus lėktuvo skrydžiai. Kavinių tinklas klientams pataria sumažinti pieno produktų vartojimą, siūlydamas jiems kaip alternatyvą augalinį „pieną“.

„Starbucks“ planuoja skatinti vartotojus užsisakant gėrimus rinktis juos su augaliniu pienu – migdolų, kokosų, sojos ar avižų, rašo „Bloomberg“. Bendrovė teigia, kad tokio pieno gamyba daro mažiau žalos aplinkai nei tradiciniai pieno produktai.

Starbucks“ priėjo išvados, jog plakant grietinėlę milijonams jos paruoštų gėrimų susidaro 50 kartų didesnis anglies pėdsakas, nei naudojant privatų reaktyvinį bendrovės lėktuvą, rašo „Bloomberg“. Pieno produktai yra didžiausias išmetamųjų teršalų šaltinis visoje „Starbucks“ veikloje.

Prieš tai įmonė kartu su Pasaulio gamtos fondu (WWF) ir konsultacine įmone „Quantis“ pirmą kartą įvertino įmonės įtaką aplinkai, atsižvelgiant į anglies išmetimą, atliekas ir vandens suvartojimą visame pasaulyje.

Remdamasi šio darbo rezultatais, „Starbucks“ paskelbė, kad iki 2030 m. kompanija sumažins anglies dioksido išmetimą, vandens suvartojimą ir į sąvartynus siunčiamų atliekų kiekį 50 proc. Tokį tikslą „Starbucks“ generalinis direktorius Kevinas Johnsonas išdėstė įmonės akcininkams viešame laiške.

„Alternatyvus pienas taps didele sprendimo dalimi“, – teigė Johnsonas agentūrai Bloomberg. Anot jo, „vartotojimo paklausos kreivė jau keičiasi“: Šiaurės Amerikoje 15–20% „Starbucks“ klientų jau perėjo prie gėrimų su augaliniu „pienu“.


Žymos

komentarai 2

 1. STARBUCKS    -  2020-01-26, 18:18

  STAR-BUCKS yra iškirtinai Izraelio įmonė ir niekas to net neslepia.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. genoinžinerija ne gojų rankose    -  2020-01-26, 18:19

  Žydai, uždrausite gojams gerti pieną? Ar pisi-te naują „korona-karvių virusą“?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Starbucks kavinių tinklas vardan ekologijos paragino klientus gerti kavą be pieno* - nuoroda: https://infa.lt/40802/starbucks-kaviniu-tinklas-vardan-ekologijos-paragino-klientus-gerti-kava-be-pieno/