infa.lt

Žmones pykina nuo slaptažodžių, ir jie nekeičia jų tiek dažnai, kaip reikėtų, teigia specialistai

Žmones pykina nuo slaptažodžių, ir jie nekeičia jų tiek dažnai, kaip reikėtų, teigia specialistai

26 lapkričio
08:20 2019

„Jus erzina, kai koks nors tinklapis reikalauja: „Prašom pakeisti slaptažodį “, Ar praneša:„ Atsiprašome, slaptažodis neatitinka reikalavimų“? Jūs esate ne vieni tokie: naujas „Google“ tyrimas parodė, kad neigiamai į slaptažodžius žiūri 80% britų“, – praneša „Daily Mail“ portalas.

Tyrimo metu nustatyta, kad internetinės paskyros blokavimas yra antras pagal svarbąįvykis priverčiantis sutrikti žmones, visų pirma dėl slaptažodžio praradimo“, – rašoma laidinyje. „Daugiau nei trys ketvirtadaliai britų tyrinėtojams teigė, kad jie „ ikisi, jog slaptažodžius artimiausiu metu pakeis kokie nors paprastesni dalykai“.

Šie sutrikimai gali sužadinti netinkamus veiksmus, susijusius su slaptažodžiais, pavyzdžiui, paskatinti naudoti silpną slaptažodį arba naudoti tą patį slaptažodį skirtingoms paskyroms“, – aiškina „Google“ atstovas Elijah Lawal.

Iš visų„ Google “apklaustų britų tik penktadalis teigė, jog pernai negalvojo apie savo slaptažodžius, o 43% teigė, kad tą patį slaptažodį jie naudojo daugiau nei penkerius metus“, – rašoma straipsnyje.

„Nepaisant galimų nepatogumų, siekiant padidinti saugumą, kibernetiniai ekspertai rekomenduoja sukurti unikalų slaptažodį kiekvienai paskyrai, kurią asmuo naudoja. Tai reiškia, kad nulaužę vieną paskyrą nusikaltėliai negalės pasiekti kitos informacijos“, – teigia ekspertai.

Valstybės remiama „Get Safe Online“ tarnyba praneša, kad galite sukurti saugų slaptažodį, pasirinkdami tris atsitiktinius žodžius ir pridėdami prie jų skaičius bei skyrybos ženklus. Ji taip pat pataria žmonėms prisiminti įsimenančias frazes, kurių įsilaužėliai su jais nesieja, ir tada sujungti kiekvieno žodžio pirmas raides viena seka. Norėdami padidinti saugumą internete, žmonės taip pat turėtų vengti naudoti akivaizdžią asmeninę informaciją slaptažodžiuose “, – pabrėžiama leidinyje.

JK vyriausybės ryšių centro duomenimis, labiausiai atspėjami ir dažnai naudojami slaptažodžiai buvo qwerty ir 123456 – jais naudojosi milijonai žmonių“, – pabrėžia „Daily Mail“.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Žmones pykina nuo slaptažodžių, ir jie nekeičia jų tiek dažnai, kaip reikėtų, teigia specialistai* - nuoroda: https://infa.lt/38585/zmones-pykina-nuo-slaptazodziu-ir-jie-nekeicia-ju-tiek-daznai-kaip-reiketu-teigia-specialistai/