• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Brexit tuojau pat ir pasakiški pažadai

Brexit tuojau pat ir pasakiški pažadai

25 lapkričio
09:33 2019

foto: youtube

Tik„ konservatoriai „gali įgyvendinti Brexit iki galo “, – sako Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas. Jo partija pirmalaikių rinkimų išvakarėse paskelbė manifestą – priešrinkimimę programą, praneša euronews.

Johnsonas pažadėjo nekelti mokesčių ir kardinaliaai didinti išlaidas sveikatos priežiūrai – tai tradiciškai yra viena skaudžiausių Britanijos visuomenės temų.

Borisas Johnsonas, Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas:

„Šiandien, savo manifeste mes pažadame dar 50 tūkstančių medicinos slaugytojų, gaunančių orų atlyginimą, ir dar 50 mln. daugiau vietų priėmimas pas terapeutus. Šiandien taip pat pažadame britams, kad papildomai dar 20 tūkstančių policijos pareigūnų kovos su nusikalstamumu, ir kad bausmės bus griežtesnės. Su imigracijos sistema išsiaiškinsime pasinaudodami Australijos patirtimi. Mes investuosime milijonus į mokslą, mokyklas, profesinį mokymą, infrastruktūrą ir skolų valdymą. Mes taip pat turime visas galimybes iki 2050 m. pasiekti nulinį teršalų į atmosferą išmetimą naudojant naujas energijos technologijas. “

Tuo pačiu metu konservatoriai žada padidinti socialines išlaidas maždaug trimis milijardais svarų per metus, o tai yra daug kartų mažiau nei kitų partijų pažadai. Pavyzdžiui, leiboristai siūlo padidinti išlaidas iki 83 milijardų svarų.

Kalbant apie „Brexit“ – opozicija išreiškė norą surengti antrąjį referendumą, o liberalai demokratai nori apskritai atšaukti prieš trejus metus vykusio plebiscito rezultatus.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 46

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...