infa.lt

Artėjama prie išvados, jog Visata – tai vientisas organizmas

Artėjama prie išvados, jog Visata – tai vientisas organizmas

17 lapkričio
09:03 2019

Galaktikos, esančios milijonų šviesmečių atstumu viena nuo kitos, gali būti sujungtos nematomu gigantiškų tarpgalaktinių struktūrų tinklu, ir ši nematoma jėga verčia jas sinchronizuotis tokiu būdu, kurio astrofizikai paaiškinti negali.

Šis atradimas gali priversti mus permąstyti savo supratimą apie Visatą.

„Stebimas reiškinys tiesiog turi būti kažkaip susijęs su didelio masto kosminėmis struktūromis, antraip galaktikos, atskirtos šešių megaparsekų atstumu (apie 20 milijonų šviesmečių), negalėtų tiesiogiai sąveikauti viena su kita“, – portalui Vice pasakojo Korėjos astronomijos ir kosmologijos instituto darbuotojas Hyeop Lee.

Astronomai ir anksčiau stebėjo sinchroninį galaktikų judėjimą. Pats Lee neseniai paskelbtame darbe išsamiai aprašė šimtus galaktikų, kurios tiksliai atkartoja viena kitos judėjimą, nors jas skiria milijonai šviesmečių.

Kitame mokslinio leidinio „Astronomy and Astrophysics“ 2014 metais paskelbtame mokslo tyrime yra aprašytos supermasyvios juodosios skylės, kurios taip pat buvo orientuotos į tarpusavio sąveiką, nors vienos nuo kitų buvo nutolusios milijardais šviesmečių.

Senovės žvaigždžių judėjimo abipusė orientacija ir sinchronizacija neprieštarauja šiuolaikiniams kosmologijos principams, tačiau astronomai yra suglumę dėl naujai atrastos sinchronizacijos masto ir atokumo.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Artėjama prie išvados, jog Visata - tai vientisas organizmas* - nuoroda: https://infa.lt/38276/artejama-prie-isvados-jog-visata-tai-vientisas-organizmas/