infa.lt

Nėščią merginą vokietę turkų imigrantai sudegino gyvą

Nėščią merginą vokietę turkų imigrantai sudegino gyvą

08 lapkričio
20:34 2015

conservative-headlines.com

nusikaltimo vieta

Nusikaltimo vieta: Foto: Paul Zinken/dpa

19 -metė nėščia vokietė mergina buvo sudegintas gyva Berlyno parke. Įtariamieji yra du Turkijos vyrai. Auka, žinoma kaip Maria P., pažinojo vieną iš įtariamųjų.

Policija mano, kad pagrindinis įtariamasis, kuris taip pat yra 19-metis, pareikalavo jos pasidaryti abortą. Kai ji atsisakė, jai smogė ir paskui sudegino gyvą. Jie apmėtė apanglėjusį kūną pušų spygliais. Žmogus aptiko lavoną, kitą dieną vedžiodamas savo šunį. Koroneris nurodė, jog kūdikis buvo beveik visiškai išnešiotas.

Žmogžudystė primena garbės nužudymų kai kuriose islamo pasaulio šalyse.

Įtariamieji gyveno Neukölln miestelyje, esančiame Berlyno dalimi. Daug jo gyventojų yra imigrantai iš Turkijos ir Rusijos.

Vokietijos žiniasklaida vos paminėjo nužudymą. Kritikai teigia, kad anti-islamiškas vandalizmas yra pagrindinė nacionalinė naujiena, tačiau imigrantų musulmonų žmogžudystės negauna beveik jokio atgarsio spaudoje.

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 3 040

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Lijana    -  2015-11-11, 08:25

  Idiotai jus idiotai,jei tikit kascia rasoma! Pirma zurnalistai JUS visi nieko nebaige, issiverskit viska i lietuviu kalba,issnagrinekit detales o ne su google verteju straipsni skelbkit… Kokia geda per visur!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. rokis    -  2015-11-11, 18:18

  Koks gražus vardas, o kaip negražiai rašote. Turbūt tikrai daug visko baigusi esate 🙂 Ypač tas jaučiasi iš jūsų rašybos. Apie leksikoną gal jau net nekalbėsime. Šiaip normalus žmogus pasakytų paprastai, kur kas netikslu, be jokio triukšmo ir bandymų pasirodyti didžiai išsilavinusia, kas prisipažinsiu jums nepavyko. Pabandykite dar kartą 🙂

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Geras    -  2015-11-12, 16:21

  Lijana totali kaimietė, ryškiai delfio praplautom smegenim. Iš to kaip bendrauja kitaip ir nepasakysiu. Jaučiu kol rašė kava gėrė ir cigaretes rūkė.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...