infa.lt

Transseksualas vertęs kosmetologes padaryti jam vyriškų lyties organų depiliaciją pralaimėjo bylą

Transseksualas vertęs kosmetologes padaryti jam vyriškų lyties organų depiliaciją pralaimėjo bylą

27 spalio
17:47 2019
Translytis Jessica Yaniv

Twitter nuotr.

Transeksualų aktyvistė Jessica Yaniv, kuri apkaltino tris moteris „diskriminacija“, kai jos atsisakė daryti transeksualo vyriškų lyties organų depiliaciją, pralaimėjo bylą.

Janiv pateikė skundą Britanijos Kolumbijos žmogaus teisių Tribunolui prieš grožio salono darbuotojas dėl jų atsisakymo depiliuoti vašku jo sėklides.

Vėliau jis gyrėsi, kad pasiekė grožio salono uždarymą po to, kai jo darbuotojai atsisakė suteikti jam tokią paslaugą.

Tuo tarpu Kanados pareigūnas nutarė nepalaikyti Yaniv pareiškęs, kad moterys turi teisę atsisakyti atlikti procedūras su vyro lytiniais organais.

„Žmogaus teisių įstatymas nereikalauja, kad paslaugų teikėjas atliktų lytinių organų depiliaciją vašku: jie nebuvo to mokomi ir todėl turėjo teisę atsisakyti … Yra skirtumų tarpt moters lytinių organų depiliacijos vašku ir varpos su kapšeliu“, – teigė sprendimą priėmęs Britanijos Kolumbijos Žmogaus teisių tribunolo pareigūnas.

Tačiau, pasak Neil Munro, „61 puslapio apimties arbitražo sprendimas numato, kad kosmetologės turės teikti intymaus pobūdžio paslaugas vyrams, jei Kanados licencijavimo komisija reikalaus, kad jos išmoktų teikti tokią paslaugą“.

Tuo tarpu žmogaus teisių advokatas Devyn Cousineau teigė, kad „iš esmės“ sutinka su transseksualu Yaniv, nes atsisakymas teikti paslaugas remiantis kieno nors seksualine orientacija yra diskriminacijos forma.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 216

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...