infa.lt

„Brexit“ iki spalio 31, greičiausiai, neįvyks

„Brexit“ iki spalio 31, greičiausiai, neįvyks

23 spalio
09:44 2019
Britanijos parlamento fragmentas

youtube stop kadras

Antradienį Bendruomenių rūmai per antrąjį svarstymą priėmė naują savo vyriausybės pateiktą „Brexit“ įstatymo projektą.

Dokumente taip pat buvo naujo susitarimo su ES tekstas. Tačiau, po to parlamentarai atmetė ministro pirmininko pasiūlymą ratifikuoti „Brexit“ įstatymo projektą per tris dienas, kad Britanija galėtų palikti Europos Sąjungą iki spalio 31 dienos.

Atsakydamas į tai Borisas Johnsonas sustabdė dokumento, konsultacijoms su Briuseliu svarstymą.

„Dabar mes susiduriame su dar didesniu neapibrėžtumu“, – pasakė jis, „ir dabar ES turi nuspręsti, kaip reaguoti į parlamento prašymą dėl atidėjimo.

Iš to seka: pirmiausia, vyriausybė turėtų žengti vienintelį atsakingą žingsnį ir paspartinti mūsų pasirengimą „Brexit“ be susitarimo.

Antra, aš kalbėsiu su ES šalimis apie jų ketinimus ir pristabdysime šio įstatymo svarstymą tol, kol jos nepriims sprendimo “.

Iki savaitės pabaigos į parlamento darbotvarkę buvo įtraukti tik vidaus ir ekonominiai klausimai. Tuo pasipiktino opozicija.

„Aš raginu ministrą pirmininką bendradarbiauti“, – sakė leiboristų lyderis Jeremy Corbinas, „susitarti dėl priimtino diskusijų grafiko dėl“ Brexit „susitarimo, kad parlamentarai galėtų jį išsamiai išnagrinėti ir padaryti pakeitimus. Tai būtų reikšmingas žingsnis į priekį. Štai tokį pasiūlymą šį vakarą teikiu opozicijos vardu “.

Europos Komisija antradienį pareiškė, kad atsižvelgė į balsavimo Britanijos parlamente rezultatus ir jau rengia konsultacijas Brexit atidėjimo klausimu su ES lyderiais.

Anksčiau Borisas Johnsonas pažadėjo, kad jei deputatai atmes pagreitintą grafiką ir Europos Sąjunga nuspręs suteikti Britanijai ilgą atidėjimą, jis atsiims susitarimą iš parlamento ir artimiausiu metu sieks paskelbti naujus rinkimus.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Balsuosite ateinančiuose rinkimuose UŽ?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *„Brexit“ iki spalio 31, greičiausiai, neįvyks* - nuoroda: https://infa.lt/37502/brexit-iki-spalio-31-greiciausiai-neivyks/