infa.lt

JAV įvedė sankcijas Turkijai

JAV įvedė sankcijas Turkijai

15 spalio
10:10 2019

youtube kadras

JAV įvedė sankcijas asmenims, kaip teigiama D.Trumpo pasirašytame įsakyme, kurie „trukdo nutraukti karo veiksmus Šiaurės Sirijoje“, kur Ankara praėjusią savaitę tęsė karinę kampaniją prieš kurdų pajėgas, praneša euronews.

Remdamiesi dokumentu, atitinkami JAV departamentai nustatė ribojančias priemones Turkijos gynybos ministerijai ir Energetikos ministerijai.

Be to, buvo padidinti importuojamų Turkijos prekių, įskaitant plieną, tarifai ir sustabdytos derybos dėl dvišalės prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo.

JAV viceprezidentas Michaelas Pence’as spaudai sakė: „JAV reikalauja Turkijos išvesti kariuomenę ir nedelsiant nutraukti ugnį. Mes raginame nedelsiant pradėti derybas su kurdų ginkluotosiomis pajėgomis, kad būtų nutrauktas karinis smurtas“.

Pasak Europos diplomatijos vadovės, ES yra susirūpinusi dėl savo saugumo, nes būtent Sirijoje yra stovyklos, kuriose yra ISIS kovotojų, jų yra apie 12 tūkst., Iš jų 2 000 yra Europos piliečiai.

Štai ką ES vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams Federica Mogherini sakė per ES užsienio reikalų ministrų susitikimą Liuksemburge: „Mes manome, kad viena iš šio karinio konflikto pasekmių gali būti ISIS kovotojų pergrupavimas. Tai labai neramina, nes kelia grėsmę. Europos Sąjungos saugumui apskritai “.

ES šalys-narės nenustatė Turkijai ginklų embargo dėl jos karinės operacijos Sirijoje, tačiau nutarė koordinuoti ginklų tiekimo Ankarai politiką.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *JAV įvedė sankcijas Turkijai* - nuoroda: https://infa.lt/37165/jav-ivede-sankcijas-turkijai/