infa.lt

Donaldas Trampas nori pažiūrėti į akis visiems, kas sudarė pretekstą apkaltos procedūros pradžiai

Donaldas Trampas nori pažiūrėti į akis visiems, kas sudarė pretekstą apkaltos procedūros pradžiai

30 rugsėjo
16:09 2019
Donaldas Trampas

nuotrauka REUTERS

JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) pasisakė apie demokratų senatorių inicijuotą tyrimą kaip apkaltos proceso dalį.

To priežastimi tapo žvalgybos informatoriaus skundas dėl šių metų liepos 25 dieną įvykusio D. Trampo ir Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio telefoninio pokalbio turinio.

Pasak skundo, Trampas kelis kartus paprašė Zelenskio atnaujinti korupcijos bylos, kurioje dalyvavo kompanija „Burisma“, tyrimą.

Jos direktorių valdyboje kadaise buvo Robertas Hunteris Bidenas, D.Trumpo varžovo 2020-ųjų prezidento rinkimuose, Joe Bideno sūnus.

Pastarasis tyrimo metu ėjo JAV viceprezidento pareigas ir turėjo didelę įtaką Ukrainoje. Remiantis įtakingu amerikiečių leidiniu „World Street Journal“, Bidenas jaunesnysis buvo pašalintas iš įtariamųjų rato Ukrainoje, o Donaldas Trampas, padedamas savo advokato Rudy Giuliani, ieškojo įrodymų, kad prie to pridėjo ranką jo tėvas.

Po to, kai tapo žinoma apie šį pokalbį, demokratai apkaltino Trampą pasinaudojus savo padėtimi, kad neteisėtu būdu diskredituotų savo politinį oponentą.

Siekdami paneigti žvalgybos informatoriaus tvirtinimus, Baltieji rūmai paviešino Donaldo Trampo pokalbio su Zelenskiu stenogramą.

Dabar JAV prezidentas reikalauja susitikimo su informatoriumi.

„Kaip ir kiekvienas amerikietis, aš turiu teisę susitikti su savo kaltintoju, ypač, kai šis kaltintojas, vadinamasis„informatorius“, pateikė pokalbį su užsienio lyderiu absoliučiai neteisingai ir nekorektiškai“, – parašė JAV prezidentas „Twitter“ socialiniame tinkle.

Trampas taip pat išreiškė norą susitikti su pačiu „šaltiniu“, kuris „nutekino“ informatoriui šią informaciją.

„Noriu susitikti ne tik su savo kaltintoju, kuris teikė informaciją iš antrųjų, trečiųjų, ketvirtųjų rankų, bet ir su asmeniu, neteisėtai pateikusiu šiuos duomenis, kurie iš esmės yra neteisingi.

Ar šis asmuo šnipinėjo JAV prezidentą? Sunkūs padariniai!“ – rašo Trampas.

JAV prezidentas taip pat pareikalavo, kad Kongreso žvalgybos komiteto vadovas Adamas Schifhas, kuris „melavo Kongresui klaidingai perteikdamas tai, ką iš tikrųjų sakiau“, pareiškė Trampas, pažymėdamas, kad Schifo melas buvo „pats baisiausias ir piktybiškiausias iš visų“, kurie kada nors skambėjo Kongreso rūmuose.

„Aš noriu, kad Schiffas būtų apklaustas aukščiausiu lygiu dėl sukčiavimo ir išdavystės“, – pridūrė JAV prezidentas.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Donaldas Trampas nori pažiūrėti į akis visiems, kas sudarė pretekstą apkaltos procedūros pradžiai* - nuoroda: https://infa.lt/36763/donaldas-trampas-nori-paziureti-i-akis-visiems-kas-sudare-preteksta-apkaltos-proceduros-pradziai/