infa.lt

Padangos, kurios neprakiūra, šį kartą bus skirtos serijiniams automobiliams

Padangos, kurios neprakiūra, šį kartą bus skirtos serijiniams automobiliams

20 rugpjūčio
09:07 2019

Beorės padangos Uptis

Beorės padangos pagal visą eilę rodiklių yra pranašesnės už radialines bekamerines padangas. Uptis jau šiais metais bus montuojamos serijiniams elektromobiliams Chevrolet Bolt.

Beorės Michelin ir General Motors padangos vadinasi Uptis – tai „ Unique Puncture-proof Tire System“ abreviatūra, „unikali, atspari pradūrimui, padangų sistema“. Galutinis kūrėjų tikslas – visiškai naujas ratas lengviesiems automobiliams, kuris pakeis šiuolaikines kameras ir padangas. Šiuo klausimu Michelin užsiima jau 14 metų.

Generel Motors kompanija planuoja pradėti Uptis prototipo padangų lauko bandymus jau šiais metais, sumontavusi naujuosius ratus elektriniams Chevrolet Bolt, praneša New Atlas.

Beorė technologija turi keletą pranašumų ir vairuotojo ir aplinkos atžvilgiu – be to, viso naudojimo ciklo metu. Padangų gamybai naudojama mažiau žaliavos ir energijos, mažiau sugadintų padangų baigia savo gyvenimą sąvartynuose, jos mažiau susidėvi dėl nepakankamo ar, atvirkščiai, pernelyg didelio slėgio.

Be to, jos daug saugesnės, nes niekada nesprogs tiesiai kelyje sudarydamos pavojingą situaciją.

Pasak Michelin atstovo, apie 12% padangų keliauja į sąvartyną nebaigusios savo tarnystės dėl plyšimo, apie 8% – dėl slėgio problemų.

Kasmet savininkai išmeta 200 milijonų per anksti tapusių netinkamomis naudoti padangų.

Perėję nuo tradicinių pripučiamų padangų prie Uptis, vairuotojai nepastebės didelio skirtumo. Pagal svorį ji atitinka vidutinišką ratą – 22,5 kg, įsibėgėti leidžia kaip įprastai, ir tuo pačiu taupo vietą bagažinėje, kurioje daugiau nebereikia vežiotis atsarginio rato.

Uptis – parengta serijinei gamybai Tweel versija, kurią Michelin pademonstravo dar 2005 metais.

2014 Michelin paskelbė statanti naują gamyklą, kurioje bus gaminamos beorės padangos. Dabar Tweel išleidžiamos tik ne keleiviniam transportui, konkrečiai, žemės ūkio ir statybinei technikai.

Uptis kainos kol kas nepaskelbtos, kaip ir automobilių tipai kuriems jos bus skirtos ar jų dydžiai. Greičiausiai, pirmiausiai prie tokių padangų pereis komercinės įmonės – taksi ir nuomos tarnybos.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Padangos, kurios neprakiūra, šį kartą bus skirtos serijiniams automobiliams* - nuoroda: https://infa.lt/35658/padangos-kurios-neprakiura-si-karta-bus-skirtos-serijiniams-automobiliams/