infa.lt

Donaldas Trampas davė nurodymą įvesti „greitą“ mirties bausmę už masines žmogžudystes

Donaldas Trampas davė nurodymą įvesti „greitą“ mirties bausmę už masines žmogžudystes

rugpjūčio 06
15:58 2019

Donaldas Trampas |Reuters

JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) davė nurodymą Teisingumo ministerijai parengti įstatymo projektą apie mirties bausmės įteisinimą nusikaltėliams, pripažintiems kaltais įvykdžius masines žmogžudystes ar žmogžudystes neapykantos pagrindu.

„Ši aukščiausia bausmė bus taikoma greitai, ryžtingai ir be ilgus metus trunkančių vilkinimų“, – pacitavo prezidentą politico.com portalas..

Be to, Baltųjų rūmų vadovas paragino sugriežtinti ginklų apyvartos kontrolės įstatymus, pareiškęs, jog asmenys „keliantys grėsmę visuomenės saugumui neturės prieigos prie šaunamojo ginklo“.

Nepamiršo D. Trampas ir apie melagingas MIP (Fake news), kurioms priskyrė atsakomybę už „indėlį kurstant daugiametę neapykantą ir įniršį“.

„Naujienų pristatymas turi tapti sąžiningu, subalansuotu ir nešališku arba šios siaubingos problemos tik pagilės“, – parašė JAV prezidentas savo Twitter paskyroje.

Prezidentas kaltino psichinęs ligas ir vaizdo žaidimus, tačiau neužsiminė apie šaunamųjų ginklų pardavimo rbojim1.

Primename, jog dviejų incidentų, panaudojus šaunamąjį ginklą pasekoje, El Paso (Techaso valstija) ir Dayton’e (Ohajo), per praėjusias išeigines žuvo 31 žmogus, o kelios dešimtys buvo sužeisti.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar palaikote išlaidų gynybai didinimą iki 2.5% BVP?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Donaldas Trampas davė nurodymą įvesti „greitą“ mirties bausmę už masines žmogžudystes* - nuoroda: https://infa.lt/35426/donaldas-trampas-dave-nurodyma-ivesti-greita-mirties-bausme-uz-masines-zmogzudystes/