• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Tūkstantmečio kartos atstovai negali sau leisti pasimatymų, todėl priversti likti vieniši

Tūkstantmečio kartos atstovai negali sau leisti pasimatymų, todėl priversti likti vieniši

04 rugpjūčio
12:03 2019

paveikslėlis

„Tūkstančiai amerikiečių „Y“ kartos atstovų išstumti iš pažinčių rinkos, tvirtina naujas tyrimas. Mokslininkai aptiko, jog trečdalis „milenialų“ yra vieniši prieš savo valią todėl, kad tiesiog negali sau leisti ieškoti savo meilės“, – praneša Daily Mail.

„Pasak tyrimo duomenų, finansinis nestabilumas tampa kliūtimi jiems atrasti savo antrąją pusę, nes vietoje to jie yra priversti taupyti“, – rašoma tyrimo išvadoje, apie kurį praneša SinglesInAmerica.com. – Ketvirtadalis respondentų net pareiškė, jog su malonumu užsiimtų seksu su panašiu į žmogų robotu – tačiau pusė respondentų vis tik tą palaikytų išdavyste“.

52 procentai milenialų turėjo vienos nakties sekso nuotykį, 32% vienišių tvirtina, jog vargu ar klaus savo partnerio, kiek jis turėjęs meilužių. Pagrindine išsiskyrimų priežastimi 68% respondent7 įvardijo „blogą higieną“, 45 procentai – „netvarkingą išvaizdą“ , 43% – „tinginystę“, 41% „humoro jausmo trūkumą“, 39% – „emocinė priklausomybę“.

Viso Singles in America tyrimo metu, kurį pravedė dr. Helen Fisher ir dr. Justin R. Garcia buvo apklausta 5 tūkstančiai jaunuolių (…)

Kitame tyrime, atliktame Match.com, sakoma, jog statistinis nesusituokęs amerikietis per mėnesį išleidžia pasimatymams apie 60 dolerių – ir didžiąją išlaidų dalį padengia vyrai. 51% vyrų išleidžia pasimatymams daugiau kaip 100 dolerių per mėnesį, o 29% – daugiau kaip 150 dolerių. O 60% moterų išleidžia pasimatymams mažiau 50 dolerių“, – rašoma straipsnyje.

„Naujasis tyrimas taip pat atskleidė, jog #MeToo judėjimas daugiau, kaip pusę visų vyrų privertė elgtis su moterimis kitaip – būti labiau santūriais ir laikyti atstumą“, – praneša Daily Mail.

59% apklausos dalyvių prisipažino, jog buvo įsimylėję į kažką, ko nesitikėjo.

Statistinis nesusituokęs žmogus nori pradėti kalbą apie būsimus santykius praėjus 4 mėnesiams po pažinties, kas leidžia daryti prielaidą, jog jis rimtai žiūri į gyvenimo palydovo paieškas, rašoma straipsnyje.

Paremkite infa.lt per PayPal, Patreon ar jums patogiu PAREMTI būdu. - Nuoširdžiai ačiū parėmusiems.
žiūrėjo 173

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis
Paremti infa.lt per PayPal

Apklausa

Ar sulauksime pirmalaikių rinkimų?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...