infa.lt

JAV Kongreso nariai paragino sugriežtinti sankcijas Rusijai

JAV Kongreso nariai paragino sugriežtinti sankcijas Rusijai

31 liepos
09:38 2019
Marco Rubio

Marco Rubio

JAV senatoriai, respublikonas Marco Rubio ir demokratas Chris Van Hollen paragino prezidentą, kad būtų sugriežtintos sankcijos Rusijai. Šis siūlymas yra jų pateiktuose įstatymo projekto, skirto gynybos išlaidoms sekantiems metams, papildymuose, praneša „VOA“.

Įstatymų leidėjų nuomone, į galutinę dokumento versiją turi būti įtrauktos išlaidos priemonėms, skirtoms kaip atsakas į galimą įsikišimą būsimuose rinkimuose.

Konkrečiai, personalinėms sankcijoms ir apribojimams prieš Rusijos ekonomikos energetinį, bankų ir gynybinį sektorius.

„Mes kviečiame jus užtikrinti,kad į baigiamąjį dokumentą būtų įtrauktos formuluotės, nutaikytos į užsienio vyriausybių ir (kitų) užsienio veikėjų pastangų įsikišti į amerikiečių rinkimus ateityje užkardymą, ir išaiškinančios, jog toks įsikišimas sukels greitas ir rimtas pasekmes“, – pareiškė senatoriai.

Anksčiau, JAV Kongreso Atstovų rūmų užsienio reikalų komitete prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) buvo raginamas pereiti prie antrojo sankcijų prieš Rusiją etapo už incidentą panaudojant nervus paraližuojančią medžiagą „Novičiok“ Britanijos Solsberio mieste.

Laiške, surašytame komiteto vadovo, demokrato Eliot L. Engel ir respublikono Michael McCaul, Kongreso nariai išreiškia susirūpinimą tuo, jog sankcijos prieš Rusiją nebuvo įvestos taip, kaip to reikalauja amerikiečių teisė.

Jie pažymi,jog nuo atakos momento praėjo daugiau kaip metai, o antrasis sankcijų prieš Rusiją raundas taip ir nebuvo įvestas.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *JAV Kongreso nariai paragino sugriežtinti sankcijas Rusijai* - nuoroda: https://infa.lt/35253/jav-kongreso-nariai-paragino-sugrieztinti-sankcijas-rusijai/