infa.lt

Rumunijos policijos aplaidumas pagrobtai merginai kainavo gyvybę, o policijos vadovui pareigas

Rumunijos policijos aplaidumas pagrobtai merginai kainavo gyvybę, o policijos vadovui pareigas

29 liepos
08:17 2019
Pagrobimas, smurtas

foto: cplc.org.pk

Tūkstančiai Rumunijos gyventojų išėjo į gatves šeštadienį, liepos 27 dieną, protestuodami prieš policijos neveiklumą po ypač pasibaisėtino atvejo, privedusio prie Rumunijos policijos vadovo atleidimo.

Praėjusį trečiadienį 15-metė Aleksandra (pavardė neskelbiama) pakeleivėmis mašinomis vyko namo ir buvo pagrobta nežinomojo netoli Dobrosloveni miesto, esančio Rumunijos pietuose.

Kažkokiu būdu ketvirtadienio rytą jai pavyko paslapčiomis tris kartus paskambinti policijai ir pranešti apie pagrobimą ir išprievartavimą. Taip pat ji davę budinčiajam detalų vietos aprašymą, kad ją būtų lengviau surasti.

Policija atvyko tik praėjus 19 valandų po jos skambučio – kad surastų nužudytosios merginos palaikus, kurie dabar tiriami.

Įtariamasis, 65 metų amžiaus mechanikas pagal specialybę, buvo areštuotas. Vyras viską neigė ir tvirtino, jog nepažįsta Aleksandros, tačiau negalėjo atsakyti į klausimą, kodėl ji skambino į policiją iš jo telefono.

Atliekant kratą jo namuose ir sode, buvo surasti merginos palaikai ir asmeniniai pagrobtosios daiktai.

Policijos kritikai pareiškė, jog policija veikė nekompetentingai ir rimtai nepriėmė pavojaus skambučio, nors merginą galima buvo išgelbėti, jei policija būtų pradėjusi veikti iškart po pokalbio su Aleksandra.

„Jis eina, jis eina“, – su siaubu balse į telefono ragelį sušnibždėjo mergina, po ko ryšys su ja nutrūko.

Pareigūnai apieškojo tris namus, kol rado reikalingą praėjus 12 valandų po pagrobtosios skambučio, o po to dar laukė teismo orderio kratai, nors tokiose ypatingose situacijose orderis nereikalingas.

Pasekoje policija įėjo į pagrobėjo namą praėjus 19 valandų po paskutinio pokalbio su Aleksandra.

Po to, kai tapo žinomi policijos veiksmai šioje situacijoje, Rumunijos vidaus reikalų ministras Nicolae Moga atleido iš pareigų policijos vadovą Ioan Buda, pareiškęs, jog „reikia imtis griežtų priemonių“.

„Privalomas visų, kurie buvo atsakingi už veiksmus šioje dramatiškoje situacijoje, atsistatydinimas“, – pareiškė šalies prezidentas Klaus Iohannis

Policija pripažino, kad antroji paauglė kurios tėvai pranešė apie jos dingimą tame pačiame rajone prieš tris mėnesius, galėjo būti nužudyta to paties žudiko.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar 2019-ieji atitiko jūsų lūkesčius, ar iš valstiečių to ir tikėjotės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Rumunijos policijos aplaidumas pagrobtai merginai kainavo gyvybę, o policijos vadovui pareigas* - nuoroda: https://infa.lt/35175/rumunijos-policijos-aplaidumas-pagrobtai-merginai-kainavo-gyvybe-o-policijos-vadovui-pareigas/