infa.lt

Putinas: manau, kad Eltonas Džonas klysta

Putinas: manau, kad Eltonas Džonas klysta

liepos 01
06:45 2019
Kadras iš filmo "Rocketman"

Kadras iš filmo „Rocketman“

Vladimiras Putinas

Vladimiras Putinas

Šeštadienį, birželio 29 dieną, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasisakė su eiline porcija komentarų gyventojams apie LGBT atstovų teises, jo ginčų su homoseksualiu dainininku Eltonu Džonu atžvilgiu. „Ko tik dabar nėra – šešias ar net penkias lytis sugalvojo, – pasakė V. Putinas spaudos konferencijos G20 susitikime metu. – Aš net nesuprantu kas tai yra“, rašo CNN

Šis žodžių karas prasidėjo nuo V.Putino interviu „Financial times”. Kaip paskelbė leidinys, tarp viso kito Putinas apkaltino liberalias vyriausybes siekiant nesąmoningo multikultūralizmo ir palaikant seksualinius nukrypimus.

„Aš nenoriu nieko įžeisti, suprantate, mus ir taip daro homofobais ir taip toliau ir panašiai, – pasakė Vladimiras Putinas savo interviu ketvirtadienį, birželio 27 dieną. – Mes neturime nieko prieš žmones su netradicine seksualine orientacija. Duok D-ve jiems sveikatos, tegu gyvena taip, kaip jiems atrodo geriau. Tačiau kai kurie dalykai mums atrodo pertekliniai. Kalbant apie vaikus,prisigalvojo, aš net nežinau, penkias jau ar net šešias lytis“.

„Nors, tegu visiems būna gerai, mes neturime nieko prieš, – tęsė Rusijos prezidentas. – Bet negalima per tai pamiršti ir kultūros, ir tradicijų, ir tradicinės šeimų sanklodos, pagal kurią gyvena milijonai vietinių gyventojų“.

Birželio 28 dieną, penktadienį, Eltonas Džonas atsakė V. Putinui socialiniame tinkle, jog jis „giliai nusivylęs“ ir kategoriškai nesutinka su tuo, ką Putinas pasakė interviu metu. „Aš matau dviveidiškumą jūsų pasisakyme, kad jūs norite, jog LFBT atstovai būtų laimingi, ir jog „pas mus nėra su tuo problemų“.

Tačiau Rusijos platintojai (distribiutoriai) nutarė griežtai išcenzūruoti mano filmą „Rocketman“, pašalinę visus prisiminimus apie tai, kaip aš pasiekiau tikrąją laimę, dėka 25 metų santykių su Deividu ir auklėjant du puikius sūnus“, – parašė dainininkas.

Džonas papildė, jog šie Putino pareiškimai jam atrodo veidmainiški. „Aš didžiuojuosi tuo, jog gyvenu toje pasaulio dalyje, kur mūsų vyriausybės pripažįsta universalią žmogaus teisę mylėti tą, kurį nori“, – parašė Eltonas Džonas.

Gegužę britų dainininkas griežtai sukritikavo rusų platintojus už tai, kad tie iškarpė vienos lyties asmenų meilės scenas iš jo filmo „Rocketman“. Kompanija-platintoja pranešė informacinei agentūrai TASS, jog ėmėsi to, kad išpildytų Rusijos teisės reikalavimus.

Savo pareiškime Džonas ir filmo kūrėjai pabrėžė, jog jie „griežtai atmeta sprendimą nusileisti Rusijos įstatymų reikalavimams ir galimybę cenzūruoti filmą „Rocketman“ Rusijos rinkai“.

Savo pareiškime penktadienį, birželio 28 dieną, Eltonas Džonas pasveikino tokią vyriausybių politiką, kuri leidžia LGBT atstovams oficialiai tuoktis.

O šeštadienį, birželio 29 dieną, būdamas Japonijoje Putinas pasakė: „Aš jį (Eltoną Džoną“ labai gerbiu, jis genialus muzikantas… Aš manau, jog jis klysta“. „Aš nieko čia nesumanipuliavau, – papildė jis. – Mes turime įstatymą, už kurį mus visi smerkia, – tai įstatymas apie homoseksualizmo propagandos draudimą nepilnamečių tarpe. Na paklausykite, leiskime žmogui išaugti, tapti suaugusiu, o po to spręsti, kas jis toks. Palikite vaikus ramybėje“.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar tikite, jog po Alytaus gaisro aptarimo vyriausybėje, kas nors šioje srityje pasikeis į gerą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Putinas: manau, kad Eltonas Džonas klysta* - nuoroda: https://infa.lt/34495/putinas-manau-kad-eltonas-dzonas-klysta/