• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Huawei telefonai prarado prieigą prie „Facebook, „Instagram“ ir „Whatsapp“

Huawei telefonai prarado prieigą prie „Facebook, „Instagram“ ir „Whatsapp“

09 birželio
20:31 2019

Huawei

„Facebook“ kompanija paskelbė, jog sustabdo bendradarbiavimą su stambiausia Kinijos elektroninių įrenginių gamintoja, korporacija „Huawei“.

Informacijos agentūra „Reuter“ pranešė, jog Marko Zuckerbergo kompanija uždraudė įdiegti į „Huawei“ išmaniuosius įrenginius visus savo papildinius: „Instagram“, „Facebook“, „Messenger“ ir „Whatsapp“.

Tuo pačiu, pažymima pranešime, jau pagamintųir pateiktų pardavimui išmaniųjų telefonų šios sankcijos nepalies. Draudimas skirtas tik įrenginiams, kurie bu sišleisti jau jam įsigaliojus.

Sekant tendencijomis, greičiausiai, paskui „Facebook“, apie draudimą diegti į savo mobilius įrenginius savo papildinį pareikš kompanija „Twitter“.

Primename, jog jau anksčiau JAV prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) administracija įtraukė į „sąarašą organizacijų“ taip vadinamą Entity list, Kinijos telekomunikacijų korporaciją „Huawei Technologies Co Ltd“ ir dar virš 70 su ja susijusių kompanijų.

Tai reiškia, jog amerikiečių verslo partnerystė su „Huawei“ turi būti ribojama arba visai sustabdyta, priklausomai nuo to, kaip nuspręs reikalingu daryti valstybės reguliuojantieji organai kiekvienu konkrečiu atveju.

Po šito apie bendradarbiavimo sustabdymą su „Huawei“ pranešė kompanija „Google“ ir organizacija Wi-Fi Alliance, užsiimanti belaidžio ryšio tinkų standarto IEEE 802.11 kūrimu.

Santykių krizė tarp kompanijos „Huawei“ ir JAV vyriausybės kilo po to, kai pastaroji įtarė Kinijos korporaciją prekyba su Iranu apeinant sankcijas ir renkant žvalgybos duomenis Kinijos vyriausybei.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


  • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
  • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
  • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Huawei telefonai prarado prieigą prie „Facebook, „Instagram“ ir „Whatsapp“* - nuoroda: https://infa.lt/33768/huawei-telefonai-prarado-prieiga-prie-facebook-instagram-ir-whatsapp/