• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Huawei telefonams teks apsieiti be „Google“ palaikymo

Huawei telefonams teks apsieiti be „Google“ palaikymo

20 gegužės
16:07 2019

Naudoti negalima uždrausti

JAV Baltųjų rūmų administracija įtraukė į taip vadinamą Entity list organizacijų sąrašą, Kinijos telekomunikacijų korporaciją Huawei Technologies Co Ltd ir dar virš 70 su ja siejamų kompanijų.

Tai reiškia, jog amerikiečių kompanijų verslo partnerystė su „Huawei“ turi būti apribota arba visai nutraukta, priklausomai nuo to, kaip palaikys reikalingu valstybės reguliuojantys organai kiekvienu konkrečiu atveju.

Kadangi Jungtinėse Valstijose kinų korporacija įtariama prekyba su Iranu, apeinant JAV sankcijas ir renkant žvalgybinius duomenis Kinijos vyriausybei, vargu ar JAV prekybos Ministerija išduos jai licenziją verslo bendradarbiavimui su amerikiečių įmonėmis.

Kaip paaiškino JAV prekybos sekretorius Wilbur Ross, ši priemonė „sutrukdys užsienio kompanijoms naudoti amerikiečių technologijas kenkiant JAV nacionaliniam saugumui“

Kaip skelbia amerikiečių MIP, eiliniams naudotojams, turintiems Huawei telefonus visame pasaulyje, tai gresia sutrikimais naudojantis „Google servisais“.

Nors „Android OS“ – atviro kodo sistema, kuria gali naudotis bet kas, tačiau nesant „Google“ techninio palaikymo, naujų sistemos versijų diegimas į Huawei telefonus padarys šią užduoti gerokai sudėtingesne.

Be to, jose nebus (bent jau oficialiai) „Google“ paslaugų – žemėlapių, Gmail pašto, papildinių talpyklos ir kitų kasdienių paslaugų.

Suprantama, atsiras visokie papildomi atnaujinimai, su visais reikalingų paslaugų papildiniais, tačiau telefonų perprogramavimas – ne masiniams vartotojui, ir „Google“ pašalinimas suduos stiprų smūgį „Huawei“ pardavimams.

Nei Kinijos kompanija, nei JAV prekybos Ministerija šios situacijos kol kas nekomentuoja, ir ne visiškai aišku, kokiu lygmeniu įtraukimas į „juoduosius sąrašus“ įtakos „Google“ servisų integravimą „Androide“ Huawei telefonuose.

Tačiau yra didelė tikimybė to, jog šių servisų darbas oficialiose „Android OS“ versijose Huawei telefonuose bus nutrauktas, ir į tai verta atsižvelgti ir šių telefonų savininkams, ir tiems, kas rengiasi juos pirkti ateityje.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 127

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


  • Taip, būtinai (71%, 278 balsavo)
  • Ne, nepalaikau (18%, 72 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (11%, 42 balsavo)

Viso balsavo: 392
Pradėta - 2021 29 kovo @ 23:23
Pabaiga - 2021 13 gegužės @ 23:23

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas