• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Dovilė Šakalienė traukiasi iš Dainiaus Kepenio vadovaujamos Sveikos gyvensenos komisijos Seime

Dovilė Šakalienė traukiasi iš Dainiaus Kepenio vadovaujamos Sveikos gyvensenos komisijos Seime

01 balandžio
21:26 2019

Dovilė šakalienė

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos narė Dovilė Šakalienė traukiasi iš Dainiaus Kepenio vadovaujamos Sveikos gyvensenos komisijos Seime.

„Man labai gaila, kad Sveikos gyvensenos komisijos pirmininkui D. Kepeniui nepavyksta koncentruotis į būtent sveikos gyvensenos klausimų sprendimą. Nepritariu kalboms apie grūdinimąsi, kaip alternatyvą skiepams, ar klaidinantiems pasisakymams, kaip tariamai sveikesni užauga neskiepyti vaikai“, – sakė socialdemokratė D. Šakalienė, Sveikos gyvensenos komisijos pirmininko pavaduotoja.

„Prisijungiau prie komisijos tam, kad galėtume dirbti su konkrečiomis sveikos gyvensenos srities problemomis – aktyvesnio judėjimo ir sveikos mitybos skatinimu. Iš tiesų Lietuvos gyventojų fizinė būklė nėra gera, didesnė dalis gyventojų stokoja pakankamo fizinio aktyvumo, ugdymo ir gydymo įstaigose nėra pakankamai daržovių ir kitų sveikatai palankių maisto produktų, gyventojų mitybos įpročiai prasti.

Tačiau užuot sprendę šias realias problemas, prisidėję prie geresnės gyventojų sveikatos užtikrinimo – komisijos pirmininkas moko medikus dirbti, komisijos vardas naudojamas priešingai Lietuvos gyventojų interesams, daroma žala visuomenės sveikatai“, – konstatuoja D. Šakalienė.

„Seime įsteigtos Sveikos gyvensenos komisijos pavadinimas ir veikla niekaip negali būti susiję su tuo, ką pastaruoju metu naudodamasis Seimo tribūna deklaruoja komisijos vadovas D. Kepenis. Šio Seimo nario viešai skelbiamos abejonės dėl skiepų, propagavimas, neva, skiepams alternatyvių priemonių diskredituoja sveikos gyvensenos koncepciją ir daro akivaizdžią žalą žmonių sveikatai.

Tymų protrūkio mastai grėsmingai auga. Vienintelis moksliškai pagrįstas ir praktiškai įrodytas efektyvus kelias užkirsti kelią pavojingų užkrečiamų ligų plitimui – skiepijimas. Todėl palaikome D. Šakalienės ryžtą pasitraukti iš D. Kepenio vadovaujamos Seimo komisijos ir nedeleguosime jokio kito frakcijos nario“, – sako Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas.

Socialdemokratai Seimui buvo pateikę projektą, kuriame buvo siūlomi privalomi skiepai vaikams nuo tymų, poliomielito ir raudonukės. Valdančiųjų balsais buvo užkirstas kelias šį siūlymą svarstyti Seime.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 256

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. As    -  2019-04-03, 12:08

  Ir gerai, kad traukiasi, tokioms, kurios pasiruose visa slamsta sukisti musu sveikiems vaikams, padarant juos invalidais visam, gyvenimui-ne vieta salia gerb. Kepenio. Prisiminkite sovietinius(dabar taip keikiamus laikus), kai vaikai buvo grudinami ir sveikesni. Dar ir dabar maciau laida,. kai kazkuriame darzelyje vaikai po sniega lakste basi, o po to suguzejo i darzeli ir gere karsta avieciu arbata. Nemanau, kad tokie vaikai serga. Jauciu, kaip isproteje mamytes dabar mane keikia! Ka pirma turetu daryti gydytojai: naikinti liga ar priezasti? POagalvokite

  Atsakyti į šį komentarą
 2. peticijos•com    -  2020-02-08, 21:48

  tinklalapyje peticijos*com daugiausiai parašų yra surinkusi peticija: ,,Seimo narės Dovilės Šakalienės apkalta“. Manau tuom viskas ir pasakyta.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


 • Taip, būtinai (71%, 278 balsavo)
 • Ne, nepalaikau (18%, 72 balsavo)
 • Nežinau, neturiu nuomonės (11%, 42 balsavo)

Viso balsavo: 392
Pradėta - 2021 29 kovo @ 23:23
Pabaiga - 2021 13 gegužės @ 23:23

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas