infa.lt

Žurnalisto Andriaus Tapino skundą prieš Seimo Etikos ir procedūrų komisiją nagrinės teismas

Žurnalisto Andriaus Tapino skundą prieš Seimo Etikos ir procedūrų komisiją nagrinės teismas

15 kovo
22:32 2019
Andrius Tapinas ir Saulius Skvernelis

infa.lt montažas

Vilniaus apygardos administracinis teismas kovo 14 d. nutartimi priėmė nagrinėti Andriaus Tapino skundą, kuriame jis prašo panaikinti 2019-02-08 Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisijos sprendimą „Dėl kreipimosi bei Seimo narių nedalyvavimo posėdžiuose“ ir įpareigoti šią komisiją atlikti tyrimą pagal jo 2019-01-22 pateiktą skundą.

Pareiškėjas Andrius Tapinas skunde teismui paaiškino, kad 2019-01-22 kreipėsi su skundu į Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas atlikti tyrimą dėl Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio elgesio atitikties Politikų elgesio kodekse įtvirtintiems politiko elgesio principams ir rekomenduoti jam viešai atsiprašyti pareiškėjo, o įtarus esant nusikalstamos veikos požymių, perduoti medžiagą ikiteisminio tyrimo įstaigoms ir prokuratūrai.

Vasario 8 d. sprendimu Komisija nusprendė nepradėti tyrimo dėl Ministro Pirmininko S. Skvernelio išsakytų teiginių A. Tapino atžvilgiu.

Pareiškėjas kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą, prašydamas panaikinti šį Komisijos sprendimą kaip neteisėtą, nepagrįstą ir įpareigoti Komisiją atlikti tyrimą pagal 2019-01-22 pateiktą skundą.

Teismo posėdžio data dar nepaskirta.

Ši teismo nutartis neskundžiama.

teismai.lt inf.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Žurnalisto Andriaus Tapino skundą prieš Seimo Etikos ir procedūrų komisiją nagrinės teismas* - nuoroda: https://infa.lt/30232/zurnalisto-andriaus-tapino-skunda-pries-seimo-etikos-ir-proceduru-komisija-nagrines-teismas/