• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Kas yra magas? (1)

Kas yra magas? (1)

01 kovo
22:23 2019

Gaiva PaprastojiDar atsimenu tuos laikus, kai ezoterika, žiniomis apie tai, buvo labai domimasi, jų ieškoma, sunku buvo kažką iš tos srities gauti… Matyt, žmonėms atrodė, jog perskaitys, sužinos, ir tai jiems duos žinių ar galią kaip išgyventi pasikeitusioje realybėje, ją apvaldyti, pasidaryti sau bent jau saugią, jei ne iš kažkur stebuklingai gauti gėrį ir turtus…Arba valdyti, įtakoti kitus.

Taigi, sužinojom, perskaitėm visko, ir nieko tai labai mumyse nepakeitė. Žemiškieji, kurie ne tik ezoterikos, bet ir iš viso nieko neskaitę, sėkmingai sukčiavo, manipuliavo ir krovėsi turtus (paskui ėmė lysti ir į valdžią, nes kodėl gi ne?), o dvasingi nusivylė dvasia, tapo depresyvūs ir nebenorėjo toliau gyventi – gal ir dabar nebenori…

Tiesa, yra tokių, kurie tapo kietais jogais, įvairių kovos būdų meistrais, hipnotizuotojais, miesto šamanais ar raganomis. Žodžiu, tais, kurie kažką veikia kitose erdvėse, dimensijose, išmatavimuose, sapnuose. Mato vaizdinius, formuoja ateitį, taiso praeitį, gerina psichologinę būseną, prakeikimus nuima ar, kaip atvirkščiai – prakeikia… Žodžiu, ne šios realybės gyventojai.

Tik nereikia manyti, jog žinant kelius tenai kažkur, galima automatiškai sėkmingai gyventi ir šioje, mūsiškoje ašarų pakalnėje, o dažnas taip įsitikina savimi ir tiek perkelia savą sėkmingą gyvenamą sferą projekcijos būdu į fizinę realybę, jog manosi skirtumo kaip ir nejaučiąs.

O skirtumas yra… Nes magas yra tas, kuris šitą skirtumą žino, jaučia ir lengvai vaikšto tarp realybių – mūsiškosios ir kitų, kaip mažiau realių kitiems atrodančių… Ir šiaip, žinios yra vertingos tada, kai tampa veiksmu: perskaitei, nuėjai, padarei… Sužinojai, įvaldei, naudojiesi.

A.Fursovas visiems vis rekomenduoja paskaityti Olego Markejevo „Įsiveržimo grėsmę“, bent jau, jei jau ne visas kitas Klajoklio serijos knygas, kad galvoje susidėliotų realus pasaulio veikimo vaizdas – atkristų įvairios, realybę dangstančios ar gražinančios iliuzijos – ir suprastum būtinus esminius dalykus… Pvz, paskaičius, tampa elementariai aišku, kodėl visi, netgi smulkiausi politikieriai taip karštai trokšta tapti masonų organizacijų nariais: jei niekur nepriklausai, tai niekas ir esi. Visa erdvė jau seniai užvaldyta didesnių nei žmogus struktūrų, ir, netgi naujai susivienijusiems, reikėtų nežinau kiek ilgai ir kaip smarkiai kovoti už realią vietą politiniame, ekonominiame ar likusios žmonijos smegenų pudrinimo žaidime, kuris vyksta mūsų akyse, bet sugeba išlikti mūsų nepastebėtas…

Tampa juokinga idėja, jog „žmones reikia šviesti“, kad „apšviesti, žinantys žmonės kažką galės pakeisti pasaulyje“ – žinios niekada niekur nebuvo dingusios. Kam reikia, tas viską žino, o jei mes nežinom, tai mums žinoti ir nepriklauso… Iš kur tas įsitikinimas, kad valstybė ar kažkas kitas privalo mus su jumis šviesti, informuoti, gydyti, rūpintis mūsų gerove? Net, jei valstybė ar kokios ten kitos organizacijos formos nebūtų žmonių priešais, tai vis tiek, kaip gali tikėtis kažko – visko – kad tau privalo atnešti ir paduoti ant padėklo?

Kai imamasi liaudį šviesti, tai jau žinok, kuri nors viena, labai giluminė struktūra susiruošė perimti turtus, teritoriją ar įtakos zonas iš kitos – startuoja eilinė Apokalipsė – atitinkama ideologija jau liejasi į žmonelių ausis. Nes viskas gi daroma šešiukių rankomis… O tokie, kurie jau iš patirties pasimokę ir tai permato, tie jau yra likučiai net ne iš pereito, bet iš dar senesnių projektų, ir jų balsas nei į vieną iš mums žinomų dangaus lygių neina.

Toliau. Tampa labai aišku, jog visas progresas (taip pat ir techninis), ir greitėjimas, lėkimas visuomenės gyvenime, viskas yra dūmų uždanga, kad nepastebėtume, jog iš tikro nesikeičia niekas: visos vietos kaip buvo užimtos tų pačių, taip ir lieka, teritorijos pasidalintos, kapitalai milžiniški, ir visa tai jau įvykę seniai-seniai, ir, jei krypsta vienon ar kiton pusėn, tai akmenų gyvenimo greičiu – žmonių gyvenimuose tai neatsispindi, jie per trumpi… Tie, kas žino mažai, situacijoje nesusivokia, tie yra naudojami ir visada dirba kam nors, dažniausiai visai to nežinodami. Tie, kas žino daug daugiau, varo savą politiką, kuri irgi, dirba, vis tiek, vienam ar kitam projektui…

Projektus kuruoja tie, kurie turi rankoj planus, einančius bent jau iš vieno tūkstantmečio į kitą, nes, kaip Volandas sakė, ką tu žmogus įsivaizduoji esąs galingas, jei tu net nežinai, kas tau nutiks šiandien po pietų ar net sekančią akimirką… Galiausiai, kaip Bartini ir sakė, žaidžia progresyvistai su konservatoriais, baltieji ir juodieji ir iš jų sudarytos konfigūracijos, pvz: baltieji konservatoriai stabdo juodųjų progresą ir pan.

Žinoma, juoduosius konservatorius ar baltuosius progresyvistus jau yra sunkiau išskirti pagal jų veiklos rezultatus, tai gali būti daugiasluoksnės kompozicijos, vykstančios etapais, kurių metu gėris gali dirbti blogiui ar atvirkščiai – žmogučiai žemėje ne tik tikslų nežino, bet ir rezultato kaippo tokio atpažinti nesugeba. Tam reikia užaugti, o kaip tu užaugsi, nežinodamas kur prisidėti, ko vengti, ką daryti ir kas yra negerai?

Tik širdies balsas, tik vidinis gidas – siela, tik įgimtas gėrio ir blogio supratimas, teisybės, pusiausvyros, mato – kada gana – pajautimas gali pagelbėti.

(bus daugiau)

Gaiva Paprastoji

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 225

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas