infa.lt

Vyriškas infantilumas

Vyriškas infantilumas

01 rugsėjo
01:01 2015

Infantilus vyrasN. Valobuev

Turiu pažįstamą-draugą, kuriam staiga iškilo neaiški situacija su žmona: jis gyvena su žmona, myli kitą moterį, pas kurią yra vaikas, o savo gyvenamą su žmona būstą vadina kalėjimo kamera! Tai tiesioginė grėsmė augančiai jaunajai kartai.

Kas yra infantilumas?

Infantilus žmogus – tai didelis vaikas, kuris nusiima nuo savęs atsakomybę už kažkokių sprendimų priėmimą ir laukia, kol kažkas kitas (mama, žmona ar valdžia ir t.t.) už jį patį išspręs gyvenimiškas situacijas. Jis laikosi pozicijos: „Aš noriu, kad tai būtų mano, noriu ir viskas. Duokite man tai. Išspręskite tai už mane.“

Aš ir suaugusių gyvenimas

Visus vaikiškus kaprizus, kaip anksčiau viską gaunant pas mamą, suaugęs infantilas realizuoja kaip neišvengiamą nuostatą gauti nežiūrint į nieką, bet jau suaugusiojo gyvenime. Įprastai jis pats nežino, kaip tą padaryti, todėl iš čia ir atsirado pastovus nepasitenkinimas bei skundai žmonos, vyriausybės, direktoriaus, o ir iš principo bet ko kito atžvilgiu, esą, visada kaltas kažkas kitas, tačiau tik ne aš!

Ir štai, mano draugo pavyzdžiu, kuris gyvena su žmona, kaip kalėjimo kameroje, galiu patvirtinti išdėstytą mintį.

Jis tapo sąlyginai sėkmingu giminiškų ryšių dėka, tačiau iš dalies ir savo pastangų dėką – už ką jam didelė pagarba. Apsivedė, bet tapo nuobodu. Grįžo pas 15 metų senumo jaunystės meilę, o ten tai ir vaikas jau, ir patirtis, ir visa kita. Ir čia jis, kaip suaugęs vaikas šaukia: noriu tos pačios, tik jaunos, be vaikų ir be rūpesčių! O kaip tokie dalykai gali būti įmanomi? Nežinau. Noriu ir viskas, aš didelis vaikas, tai mano kaprizas!

Mano mama juk pildė mano kaprizus, tai kodėl ši moteris negali to padaryti? Aš juk įpratęs, kad mano kaprizai būtų pildomi. O kodėl dabar niekas to nedaro? Ach taip?! Tada aš imsiu gerti!
Kad visi matytų koks aš nelaimingas ir bedalis!

Gal kas nors supras? Tam aš atiduosiu viską! Tik vėl prašysiu, kad būtų vykdomi mano kaprizai, kaip tą darė mama ir senelė!

Sisteminis infantilizmo auklėjimas

Dauguma žinome serialą „Realūs vyrukai“? Pažiūrėkime į šio serialo herojus-vyrus.
Kolia. Po kabluku, neryžtingas, pastoviai besiskundžiantis, kvailas, naivus vyrukas, vadovaujamas Leros – ryžtingos, pasitikinčios savimi ir statusu aukštesnės už Kolią merginos.

Edas. Akivaizdus infantilas, nepajėgus nuspręsti visiškai nieko, paskendęs kredituose, nepasitikintis savimi ir pastoviai verkiantis su priežastimi ir be jos.

Bazas. Amžinas mamytės sūnelis, nesugebantis nieko nuspręsti be savo mamos! Ir plius prie visko išsirenka į žmonas prostitutę!

Vienintelis Ivanas visus stato į eilę. Bet jis nepasiekiamas ideologinėje serialo plotmėje.
Jis per daug kietas, o mes paprasti realūs vyrukai. Lyg ir visiems juokinga, tai lyg ir jumoristinis serialas.

Tačiau tai ir yra pagrindinis programavimo ir šeimos instituto griovimo koziris, kai idėja patiekiama paprastai ir su jumoru – aš kaip reklamos srities darbuotojas su stažu galiu patvirtinti, jog tam, kad įbrukti kažkokią idėją numatomam taikiniui – reikia tą daryti linksmai ir prieinamai!

Ko visa tai išmoko? Būti mėme moters akyse, kai moterys: Valentina, Lera, Marina pačios iš savęs yra ryžtingos bei stiprios asmenybės. O tu aptarnaujantis personalas jų gyvenime! Tokių iškreiptų santykių pasekmė, su didele tikimybe, bus šeimos instituto byrėjimas.

Tą mes šiandien ir matome. Kaip moterys „kabina“ vyrus.

Vyrai bėgioja paskui moteris, tampa alfonsais. Moterys išlaiko verslą, jos tampa stipresnėmis. Betgi ar taip turi būti? Todėl griūva šeimos. Vaikai neturi tėvo ir tai daugina vis naujų infantilų skaičių.

Vyrai gali būti skirtingi, išradingi, charizmatiški,, bet svarbiausia – intelektualūs ir ryžtingi, svarbiausia – žmogus, galintis oriai apginti savo ir savo išrinktosios garbę!

Todėl, Vyrai, lavinkite savo ryžtą, stenkitės įsisąmoninti, kas yra garbė, sudarykite situacijas, kur jūs patys galėsite priimti sprendimus, savarankiškai treniruodami savo intelektą, tuo pačiu išsunkdami lašas po lašo savo infantilumą! Ir tuo pačiu – visada laikykitės savo žodžio. Pasakei – padarei!

Būtent tai apibrėžia tikrą vyrą, o ne tie iliuziniai fitneso-raumenys, kurie atrodytų daro vyrą vyrišku, tačiau kaip bebūtų keista, atvirkščiai, didžiąja dalimi priklausomu nuo savo išorės išvaizdos, būtent išvaizdos, kaip pagrindinės dedamosios, o ne kaip savo unikalios esmės tęsinio!

 

PAREMTI infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 10 954

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. KlasiškasVyras    -  2017-08-31, 11:09

    Tokie vyrai neverti pagarbos…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar pakeitus šią vyriausybę pasikeistų ekonominė situacija šalyje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...