• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Seimo politikų vertinimai vieni kitų atžvilgiu smuko iki „kolūkio lygmens sampratų“ išsireiškimų

Seimo politikų vertinimai vieni kitų atžvilgiu smuko iki „kolūkio lygmens sampratų“ išsireiškimų

11 vasario
16:24 2019

Politines aistras dėl aplinkos ministro skyrimo socialdemokratai vertina kaip visiškai nereikalingą šalies vadovų bei kitų įsivėlusių politikų emocijų ir galių demonstravimą.

„Aukščiausiems valstybės pareigūnams veltis į tokį emocijų karą pirmiausia nepadoru. Bet, kaip sakoma, nori pamatyti, koks žmogus yra iš tikrųjų – duok jam valdžią. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, ieškodamas sprendimo ir sutarimo tarp šalies vadovų dėl aplinkos ministro, elgiasi valstybiškai, kaip to reikalauja dabartinė situacija. Kaip politikas jis auga.

Tuo tarpu Ramūnas Karbauskis, menkindamas Seimo Pirmininką, šioje situacijoje pats demonstruoja tik savo, kaip politiko, menkumą“, – sako Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas.

Dėl aplinkos ministro skyrimo kilusios įtampos „valstiečius“ dalija į kelias barikadų puses, čia atsidūrė ir aukščiausi šalies vadovai. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) frakcijos vadovas R. Karbauskis pareiškė, kad premjerui tarpininkų bendraujant su prezidente nereikia. „Valstiečių“ lyderio nuomone, V. Pranckietis, imdamasis tarpininko vaidmens, siekia atrodyti svarbus ir reikalingas.

„Tenka tik apgailestauti, kad taip negerbiamas Seimo Pirmininko postas, o vienos iš frakcijų seniūnas leidžia sau demonstruoti tokią kolūkio pirmininko poziciją. Įsivaizduoja, kad jis realus vadovas, o visi kiti – nuo jo priklausomi formalūs pareigūnai tinka kojoms šluostytis.

Net būdamas parlamento vadovu R. Karbauskio partijos narys negali turėti nei nuomonės, nei iniciatyvos. Pagaliau bent vienas „valstiečio“ V. Pranckiečio konstruktyvus žingsnis ir tas tuoj pat – R. Karbauskio patyčių objektas“, – vertina Seimo narys Juozas Olekas.

Po to, kai Saulius Skvernelis pareiškė daugiau nesiūlysiąs aplinkos ministro kandidatūrų iki nepasikeis šalies Prezidentas, socialdemokratas J. Sabatauskas užregistravo įstatymo pataisas, įpareigojančias vyriausybės vadovą surasti kandidatus į ministrus per 15 dienų. Seimo narys mano, kad Vyriausybės formavimas negali priklausyti nuo vienasmenių premjero sprendimų.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimo politikų vertinimai vieni kitų atžvilgiu smuko iki "kolūkio lygmens sampratų" išsireiškimų* - nuoroda: https://infa.lt/29452/seimo-politiku-vertinimai-vieni-kitu-atzvilgiu-smuko-iki-kolukio-lygmens-sampratu-issireiskimu/