infa.lt

Mindaugas Puidokas: „Iš vyriausios, ruošiamos įvaikinti N. Zelandijoje mergaitės sesers, parašas išgautas apgaulės būdu“

Mindaugas Puidokas: „Iš vyriausios, ruošiamos įvaikinti N. Zelandijoje mergaitės sesers, parašas išgautas apgaulės būdu“

09 sausio
11:10 2019

Mindaugas Puidokas

Seimo narys Mindaugas Puidokas savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino sekančio turinio pareiškimu:

Svarbi informacija.

Iš vyriausios sesers sutikimas tarptautiniam įvaikinimui išgautas apgaulės būdu – prašė pasirašyti dokumentą dėl mažiausios sesers saugumo.

Lydėjau mergaitės brolį, kai jis oficialiai šiandien pateikė kreipimąsi dėl sesers globos. Laukiame ar ministras L. Kukuraitis sakė tiesą ir dabar tarptautinis įvaikinimas bus stabdomas.

Broliui Arūnui penktadienį darė psichologinį spaudimą advokatė, keturi tarnybų žmonės ir dar dalyvavo pora iš Naujosios Zelandijos. Arūnas informavo, kad turi advokatą, bet jam nebuvo sudaryta galimybė dalyvauti susitikime.

Visi trys suaugę broliai nesutinka su sesers įvaikinimu ir atskyrimu nuo kitų seserų ir brolių. Yra dar dvi lietuvių šeimos, kurios artimiausiu metu ketina kreiptis dėl mergaitės globos.

Brolis Arūnas kreipėsi dėl leidimo bendrauti su seserimi ir galimybės ją nusivesti bent į kiną, bet Kauno vaikų namų laikinasis vadovas nekėlė jam ragelio ir šiandien popiet pakėlė tik tada, kai Arūnas jam paskambino iš nesavo numerio.

Sesuo šiuo metu Vilniuje su galimais įtėviais ir rengiama teismo posėdžiui.

infa.lt komentaras: Pagal šiuo metu žiniasklaidos pateikiamą informaciją, nors norimos įvaikinti mergaitės broliui Arūnui Leščiauskui žodžiais žadama, jog, jeigu jis atitiks būtinus reikalavimus globoti savo seseriai, jam, esą, teoriškai neturėtų likti kliūčių tą daryti. Taip sako ministras Linas Kukuraitis.

Praktiškai gi, brolis negali susitikti su savo seserimi, nors nėra nei nuteistas, nei kažkuo apskritai kaltinamas, – atvirkščiai – yra vienas artimiausių pasaulyje žmonių savo seseriai. Jam netgi nėra oficialiai uždrausta susitikti, tačiau tarnybos daro visas įmanomas kliūtis, kad jis to negalėtų padaryti. Kieno nurodymu? – Ir kas galėtų paneigti, jog bijomasi to, kad brolis gali padaryti įtaką seseriai ir ji atsisakys kelionės į N. Zelandiją teismo metu?

Bet ko gi bijoma, jei, kaip teigiama, rūpinamasi geriausias vaiko interesais? Mergaitei niekur nebus geriau, kaip savo biologinėje šeimoje, kur ji yra sava natūraliai. Tai kodėl tada siekiama bet kuriomis priemonėmis ją atiduot svetimiems? Kurie ją faktiškai perka, nes yra sudėję į šį reikalą daug pinigų. O gal čia reikėtų klausimą užduoti kitaip – kam atiteko tų pinigų dalis?

Seimo nario Mindaugo Puidoko spaudos konferenciją šiuo klausimu, kurioje pasisakė ir mergaitės brolis, galima pažiūrėti čia.


Žymos

komentarai 5

 1. Pensininkė    -  2019-01-09, 23:33

  Tvirtybės gerb. Seimo nariui M. Puidokui. O kur kiti atsakingas pareigas užimantys Seimo nariai ar kandidatai į Lietuvos prezidentus? Nejaugi jiems nerūpi mažametės likimas? Lengviausia besirūpinantį 9-metės likimu Seimo narį apšaukti populistu ir stebėti iš šalies, kuo viskas baigsis. Juk taip?

  Atsakyti į šį komentarą
 2. a    -  2019-01-09, 23:59

  Ar tie broliai, kurie kalėjime, irgi prieštarauti pradėjo ? Ar su visais broliais ir seserimis susitiko asmeniškai p.Puidokas ? Kas nusamdė advokatą broliui, norinčiam tapti globėju, nes pats kaip susidarė įspūdis, nelabai kur ir gyventi turi ?

  Atsakyti į šį komentarą
 3. a    -  2019-01-10, 00:01

  Dar vienas klausimas, – kiek kartų tas susirūpinęs brolis per septynerius metus bendravo, kalbėjo, susirašinėjo, matėsi su ta mergaite ?

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Patarimas    -  2019-01-10, 09:49

  Pažiūrėkite Seimo nario M. Puidoko Spaudos konferenciją. Ją galima surasti ir šiame portale, ir youtube. Daug kas paaiškės.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Mama    -  2019-01-10, 13:55

  Puidokas apgailėtinas, mergaitę bandoma sumurkdyti politinio kapitalo rinkimo liūne, manipuliuojama išdygusiais iš niekur broliais seserimis, kurie iki šiol neturėjo ketinimų rūpintis mergaite. Gaila vaiko, gaila apmulkintos liaudies, puidoko veidas vis „gražėja“ ir „gražėja“. Įdomu, kiek jis pats yra įtikėjęs savo kuriamais mitais… Jeigu pats nors kiek tiki tuo, ką šneka, vadinasi žmogui prastai su sveikata. Mes patys leidžiam save mulkinti. Ir visokie puidokai tada ant mūsų kvailumo bangos pergalingai trimituoja odę kvailybei.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Mindaugas Puidokas: "Iš vyriausios, ruošiamos įvaikinti N. Zelandijoje mergaitės sesers, parašas išgautas apgaulės būdu"* - nuoroda: https://infa.lt/28401/mindaugas-puidokas-is-vyriausios-ruosiamos-ivaikinti-n-zelandijoje-mergaites-sesers-parasas-isgautas-apgaules-budu/