• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Visam Lietuvos mokslui ir gydytojams svarbi Medicinos biblioteka naikinama dėl vyriausybės taupumo

Visam Lietuvos mokslui ir gydytojams svarbi Medicinos biblioteka naikinama dėl vyriausybės taupumo

17 gruodžio
15:50 2018
J.Olekas ir S. Skvernelis

infa.lt montažas

Seimo narys Juozas Olekas kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, kad nebūtų sunaikinta Lietuvos medicinos biblioteka ir joje sukauptas rašto ir kultūros paveldas, išskirtinė informacija, turinti reikšmę mokslui, švietimui ir šalies medicinai.

Likviduoti valstybinės reikšmės bibliotekos statusą turintį objektą, esantį Vilniaus senamiestyje, Kaštonų g. 7, siūlo Sveikatos apsaugos ministerija. Argumentuojama, kad būtų sutaupyta 0,54 milijono eurų.

„Vis dėlto pinigų atsiranda netgi viešai medikų kritikuojamiems projektams, pavyzdžiui,  tokiems kaip „Korupcijos prevencija sveikatos apsaugos sektoriuje“, kuriam Sveikatos apsaugos ministerija skyrė 1,74 milijono eurų. O Medicinos biblioteka labai svarbi medicinos mokslui ir visai medikų bendruomenei“, – kreipimesi į Ministrą Pirmininką primena Seimo narys J. Olekas.

Vyriausybės vadovui S. Skverneliui primenama, kad Medicinos bibliotekai buvo skirtas 5000 kv. m. sklypas P. Baublio g. Santariškių medicinos miestelyje, kur turėjo būti įkurdintas medicinos informacijos valdymo centras. Dėl nepaaiškinamų priežasčių medicinos bibliotekos plėtra nevykdoma.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Visam Lietuvos mokslui ir gydytojams svarbi Medicinos biblioteka naikinama dėl vyriausybės taupumo* - nuoroda: https://infa.lt/27834/visam-lietuvos-mokslui-ir-gydytojams-svarbi-medicinos-biblioteka-naikinama-del-vyriausybes-taupumo/