infa.lt

Mokytojams: Mes jus palaikome, bet kur jūs buvote, kai jūsų palaikymo reikėjo kitiems?

Mokytojams: Mes jus palaikome, bet kur jūs buvote, kai jūsų palaikymo reikėjo kitiems?

13 gruodžio
10:28 2018

nuotrauka: infa.lt

Ugnius Kiguolis

Aš visa širdimi už mokytojus ir palaikau juos šiame mitinge 100 procentų.

Bet kartu norėčiau visų mokytojų paklausti:

Kur jūs buvote, kai mitingas buvo už miškų išsaugojimą? Ar ne mokytojas turi mokinti vaikus ir rodyti pavyzdį savo veiksmais apie tai, kas yra medis, kokią ne piniginę naudą jis duoda kiekvienam žmogui? Ar ne mokytojas turi pasakoti apie globalaus atšilimo problemas nuo pat mažens?

Kur jūs buvote, kai mitingas buvo prieš institucinį smurtą vykdomą prieš vaikus ir nepamatuotą šeimų ardymą? Ar ne mokytojas turi nuo pat mažens pasakoti apie šeimos vertybes ir mokykla vaikui turėtų būti kaip antri namai?

Kur jūs buvote, kai už savo teises kovojo kultūros atstovai, muzikantai, menininkai, gydytojai?

Ar ne jums mokytojai reikia mokinti vaikus, kaip atskirti žiniasklaidos ir politikų melą, manipuliacines naujienas ir taip nuo pat mažens auginti patriotišką, pagarbią ir pastabią naująją kartą su realiomis vertybėmis ir aukštu sąmoningumu?

Ar jums mitinguoti ir streikuoti atrodo reikia tik tada, kai liečia tik tiesiogiai jus pačius finansiškai, o visos kitos, realiai kur kas svarbesnės problemos jums neaktualios?

Aš asmeniškai palaikau jus, nors, jei man rūpėtų tik mano paties užpakalis, tai tiesiog nejaudintų jūsų problemos, jūsų alga. Asmeniškai atėjau, kai kalba ėjo ir apie svarbesnius dalykus, nei algos. Kas iš jūsų asmeniškai ateis palaikyti mane, jei pvz mums verslininkams, savininkams ar darbdaviams, valstybėje bus sukurti neadekvatūs, drakoniški įstatymai?

Linkiu jums visiems nepamiršti, kad yra gerokai svarbesnių dalykų gyvenime ir bėdų valstybėje, nei algos. Ir linkiu taip intensyviai ginti ne tik savo užpakalius, bet aktyviai dalyvauti ir kituose problemų sprendimuose.

Ačiū


Žymos

komentarai 5

 1. Vytas    -  2018-12-13, 15:42

  Remkime vieni kitus , o ne kaltinkime – gerai kad žmonės palaipsniui supranta , kad gyvename tokioj dermokratijoj , kur reikia patiems KOVOTI už savo gyvenimą – VALSTYBĖ yra tik turtingųjų valdžia .

  Atsakyti į šį komentarą
 2. vvvv    -  2018-12-13, 18:35

  o iš kur Jūs žinote, kad ten nebuvo mokytojų ar kitų pedagogų? Būtinai reikia skelbtis ir rėkti, kokios profesijos žmonės ateina į mitingus, kad Jūs jaustumėtės palaikomi? Ne vieną moksleivių grupę su mokytojais esu sutikusi paveikslų galerijos bendruomenių platformoje mažosios istorijos parodoje „Nukirstas miestas – persodintas žmogus“, kuri butent ir šviečia moksleivius mokytojų pagalba!

  Atsakyti į šį komentarą
 3. regis    -  2018-12-13, 19:10

  vvv – tas paprasta, turima omenyje mokytojai su visomis savo profesinėmis sąjungomis.

  Aš tikrai palaikau mokytojus, tačiau pritariu straipsnyje išsakytoms mintims – mokytojų, kaip visuomeninės grupės tuose mitinguose nebuvo, nors atskiri mokytojai galėjo būti.

  Laikas palaikyti vieniems kitus. Nes mūsų per mažai, kad vieni patys atsilaikytume prieš valdžios cirkus.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Šaunuolis    -  2018-12-13, 21:24

  Pagaliau Kiguolis prabilo apie tai, apie ką visi kiti iki šiol tylėjo. Kai valstybėje grobiami vaikai ir kertamas nacionalinis turtas – miškas, kovoti vien tik dėl savo atlyginimų yra amoralu. Šalia turėjo būti reikalavimas atšaukti vaikgrobikišką įstatymą. Juk mokytojai įtraukti į tą schemą – per tėvų skundimus, vaikų „mėlynių“ stebėjimą, pokalbių pasiklausymą, galų gale juk mokyklose įvestas iškrypėliškas lytinis ugdymas ir nusimato LGBT kursas. Ar šitoj vietoj pedagogams viskas normalu ir iki pilnos laimės trūksta poros šimtų eurų?

  Atsakyti į šį komentarą
 5. An    -  2018-12-14, 19:51

  Eikit dibti po 40val.per savaite,o ne po20val.visi komunistinės senės,arba pričiože tinginiai.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Mokytojams: Mes jus palaikome, bet kur jūs buvote, kai jūsų palaikymo reikėjo kitiems?* - nuoroda: https://infa.lt/27714/mokytojams-mes-jus-palaikome-bet-kur-jus-buvote-kai-jusu-palaikymo-reikejo-kitiems/