• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

„Lietuva yra čia“ sambūrio, pirmoji sueiga Raudondvaryje. Video

„Lietuva yra čia“ sambūrio, pirmoji sueiga Raudondvaryje. Video

24 spalio
17:15 2018

Arvydas Juozaitis

Spalio 22 dieną Raudondvaryje (Kauno rajone) vyko pirmoji sambūrio, pasivadinusio „Lietuva yra čia“ sueiga. Sueigoje dalyvavo apie 200 žmonių, todėl pirmoji salė, numatyta kur kas mažesniam žmonių skaičiui, nesutalpino visų norinčių. Dalis vėliau atvykusių žmonių stovėjo ant laiptų, o kai kurie ir apačioje šalia laiptų.

Pirmasis po himno giedojimo kalbėjęs Kauno rajono meras, Valerijus Makūnas, savo kalboje atkreipė į tai dėmesį ir geranoriškai pasiūlė po pertraukos persikelti į erdvesnę salę, kas vėliau ir buvo padaryta. Jis pasidalijo prisiminimais apie pirmuosius Sąjūdžio metus, ką dėl laiko stokos vaizdo reportaže gerokai sutrumpinome.

Visi sueigoje kalbėję oratoriai dalijosi savo įžvalgomis ir pasiūlymais apie tai, ką reikėtų daryti, kad Lietuvoje žmonės norėtų gyventi, o ne iš jos bėgti. Buvo paliestos ekonomikos, aplinkos, gamtosaugos, šeimos, kultūros, teisėtvarkos ir teisingumo, tautinės valstybės temos. Visa tai jūs galėsite pamatyti vaizdo reportaže, kuris iš tiesų atvaizduoja tik bendrą atmosferą to, kas vyko, tačiau nėra absoliučiai pilnas.

Nevardinsime visų kalbėjusiųjų – juos beveik visus galėsite pamatyti vaizdo įraše, kaip ir Vytautą Babravičių, atlikusį kelias nuostabias dainas, iš kurių įdėjome, deja, tik vieną.

Oratorių prašome nepykti, jei kažkurių iš jų minčių nerastumėte vaizdo įraše – būtų gavęsis pernelyg ilgas vaizdo įrašas, kurį, prisipažinkime sau, kantrybės peržiūrėti atrastų ne ypač daug žmonių.

Vaizdo reportažas suskirstytas į dvi dalis, iki ir po pertraukos. Nepamirkite pasižiūrėti antrosios, kuri eis iškart po:

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 174

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


  • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
  • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
  • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
  • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...