infa.lt

Septyni būdai kaip išgelbėti savo gyvenimą nuo telefono

Septyni būdai kaip išgelbėti savo gyvenimą nuo telefono

01 spalio
01:03 2018

Telefonas – idealus narkotikas. Jis tiksliai žino kuo mane sudomint, išblaškyti, pralinksminti ir atitraukti nuo darbo. Jis net siunčia man pranešimus apie svarbiausius įvykius. Tai būtų normalu, jei neatitrauktų taip labai nuo darbo.

Kartą aš paskaičiavau: per 8 darbo valandas aš ėmiau telefoną į rankas 94 kartus. Apytiksliai kas 6 minutes. Minutė tam, kad pažiūrėčiau pranešimus „Facebook“ socialiniame tinkle, dar minutė, kad prisiminčiau ką aš dariau iki tol. Trečdalis darbo laiko eina vėjais.

Vieną kartą aš nusprendžiau, jog taip daugiau tęstis negali ir nutariau kovoti. Visai išmesti telefono neišeina, todėl aš pritaikiau keletą kovos su juo būdų, rašo Jelena Lukašina teachline.ru tinklaraštyje. Tikiuosi jums jie taip pat pravers.

1. Skrydžio režimas

Įjungti skrydžio režimą – tai ne tas pat, kas padėti telefoną į stalčių ir išjungti garsą. Šiuo atveju aš dar girdžiu kaip pranešimai krebždena į medinį stalčiaus dugną. Skrydžio režimu telefonas tiesiog neturi šansų atitraukti mane nuo svarbių reikalų.

2. Darbui mygtukinis telefonas

Taip, jie vis dar parduodami. Ir jais galima skambinti bei siųsti SMS. Žinutes. Bet štai su internetu jie susisiekia varganai, papildinių juose nėra taip pat. Idealus sprendimas – aš ryšio zonoje, tačiau nesu blaškoma tuščiai. Tačiau tai visai radikalus sprendimas.

3. Atskiras įtaisas pramogoms

Kartais darbui man vis tik reikalingas išmanusis telefonas. Todėl kažkuriuos momentu aš nusipirkau sau planšetę ir įsidiegiau ten du žaidimus, naujienų papildinį ir socialinių tinklų papildinį. Kai aš dirbu planšetė lieka kitame kambaryje.

4. Pašalinkite bereikalingus papildinius

Jeigu jūs neturite noro pirkti naujų įtaisų, – tiesiog pašalinkite visus tus naujienų ir socialinių tinklų papildinius. Tai panašu į gryno oro gurkšnį. Iškart tampa matoma, jog lauke ruduo ir gražiai geltonuoja lapai.

Į socialinius tinklus vis dar galima bus įeiti per naršyklę, bet naršyklės telefone pranešimų nesiuntinėja.

5. Susikurkite specialų aplanką „Laiko rijikai“

Jeigu jau visai niekaip kitaip nesigauna, perkeliame savo mėgstamiausius papildinius į specialų aplanką, kurio pavadinimas nuolat primins apie jų tikrą esmę. Deja, turiu prisipažint, jog per porą savaičių pavadinimas prarado prasmę ir nustojo veikti, bet pradžioje jis veikė puikiai. Todėl pašalinti – patikimiau.

6. Priešinkitės

Gaudykite save tais momentais, kai jūs eilinį kartą tiesiate ranką link telefono. Dažniausiai tai įvyksta, kai jūs stovite eilėje ar kažko laukiate. Galbūt verta tą laiką panaudoti kažkam naudingesniam, nei išsiaiškinti kas ten nutiko socialiniuose tinkluose? Juk galima paprasčiausia stebėti aplinką ir patiems pamatyti daug įdomaus to, ką jūs įprastai perskaitote socialiniuose tinkluose.

7. Gerai pagalvokite prieš pirkdami naują įtaisą

Telefonas – tai funkcijų rinkinys. Internetas, žadintuvas, žaidimai, muzika, vaizdo įrašai, GPS. Su visu tuo susitvarko vienas telefonas. Net, palyginus, senas. Kam jums dar vienas įrenginys? Ar jis turi kažkokias naujas funkcijas? O jos jums iš tiesų reikalingos?

Prieš pirkdami naują telefoną pasiaiškinkite patys sau, kam jis jums reikalingas. Jeigu nepavyksta – nepirkite.

O tai veikia?

Taip. Pradžioje, kad galėtumėte sekti šiomis paprastomis taisyklėmis, reikalinga nemaža valios jėga. Bet tai vis tiek kur kas paprasčiau, nei priešintis kviečiančioms „Facebook“ žinutėms.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Septyni būdai kaip išgelbėti savo gyvenimą nuo telefono* - nuoroda: https://infa.lt/25709/septyni-budai-kaip-isgelbeti-savo-gyvenima-nuo-telefono/