infa.lt

Google sukūrė algoritmą nusakantį kada pacientas mirs

Google sukūrė algoritmą nusakantį kada pacientas mirs

26 birželio
23:00 2018

dirbtinsi intelektas - grafinis atvaizdas

Google kompanijos darbuotojai sukūrė algoritmą, kuris įvertina sveikatos būklę ir paciento mirties tikimybę, praneša Bloomberg.

Sistemai buvo suteiktas pavadinimas Medical Brain. Dirbtinis intelektas taikomas joje, suteikia galimybę greitai ir efektyviai apdoroti dideles duomenų apimtis. Programa įvertina lytį, amžių, ankstesnes paciento diagnozes, analizių rezultatus – ir tada pateikia rezultatą.

Tai gali būti prognozė apie tai, kiek laiko truks gydymas, ar teks žmogui kreiptis pagalbos pakartotinai ir kokia letalinės baigties rizika.

Leidinys pateikia vieną iš technologijos veikimo pavyzdžių, kai sistema prognozavo moters su vėlyva krūties vėžio stadija, mirtį. Gydytojai, priėmę pacientę ligoninėje, įvertino jos greitos mirties tikimybę 9,3%. Naujasis Google instrumentas davė mažiau paguodžiančią prognozę – 19,9%. Moteris mirė po keleto dienų.

Programos plėtotojų nuomone, projektas Medical Brain suteiks daugiausia naudos radiologijoje, kardiologijoje, oftalmologijoje ir dermatologijoje. Su laiku kompanija rengiasi licencijuoti naująją sistemą klinikose ar pardavinėti ją per savo debesų servisus.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 178

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Engelbert H.    -  2018-06-27, 10:51

    Įtariau, kad Gooooogle tampa Dievu. Visas virtualus pasaulis užkrėtė protus bacilomis. Priklausomybės, savižudžių klubai ir visoks mėšlas eina iš tos skylės. O pasirinkti grūdą krūvoje š… tikrai daug kam sunku. Dabar ir dievais užsimojo tapti, o mus naujaisiais stabmeldžiais padaryti, kad dar daugiau žiūrinčių į virtualią realybę nematytų artėjančio realaus traukinio… Neišdegs. Manau, Gooogle pirmiau pakratys kojas pati nei išpranašaus savo varžtelių-laidelių pripildytu protu kam nors realią mirtį.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...