infa.lt

Smulkesnes įmones, kaip „Alytaus duona“ – naikina didmenininkai

Smulkesnes įmones, kaip „Alytaus duona“ – naikina didmenininkai

07 kovo
11:21 2018

Vilniaus duona suvalgo Alytaus duoną.

Mindaugas Jonušas

Besitęsiantis UAB „Alytaus duona“ uždarymo skandalas vakar pažėrė naujų netikėtumų.

Dar anksčiau infa.lt portalui pažadėjęs pasidomėti įmonės uždarymo priežastimis, jau šeštadienį LR Seimo narys Robertas Šarknickas papasakojo portalo žurnalistui apie situaciją įmonėje.

Pasirodo, jog pagrindinė įmonės uždarymo priežastis, anot LR Seimo nario, gali būti nelygi verslo konkurencinė kova su didmenininku „Vilniaus duona“, kurios produkcijos didžiuoju srautu buvo suinteresuoti visi didieji prekybos centrai Alytuje, o „Alytaus duonai“ beveik nelikdavo galimybės teikti savo produkciją į prekybą. Tenkindavosi tik maža galimybe tiekti duoną didiesiems prekybos centrams ir tokiu būdu jau penkerius metus ėjo bankroto link.

R. Šaknickas teigia, jog Alytaus miesto valdžia nuo informacijos apie įmonės uždarymą paviešinimo momento, iki šios dienos nebuvo nei apsilankiusi įmonėje, nei pasiteiravusi apie esamą situaciją, o Alytaus darbo birža, kuri iš įmonės „Alytaus duona“ kovo 2 dieną gavo informaciją apie uždarymą, savivaldybę informavo tik vakar.

Alytaus darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento direktorė Nida Cibulskienė infa.lt žurnalistui prasitarė, jog oficialūs dokumentai apie įmonės uždarymą pradėti tvarkyti tik po to, kai sužinota, kad žiniasklaidos priemonė pradėjo savo tyrimą.

Įmonėje „Alytaus duona“ kol kas dar dirba 42 žmonės, kurie liks be darbo dėl didmenininko noro užimti didesnę rinkos dalį. Kažkam tik statistika, o kažkam šeimos ir asmeninė tragedija.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Smulkesnes įmones, kaip "Alytaus duona" - naikina didmenininkai* - nuoroda: https://infa.lt/20953/smulkesnes-imones-kaip-alytaus-duona-naikina-didmenininkai/