• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Būtina pagalba: Saudo Arabijai reikalingi budeliai

Būtina pagalba: Saudo Arabijai reikalingi budeliai

21 gegužės
01:09 2015

paveikslėlis

Pirmadienį, valstybinės Saudo Arabijos tarnybos ministerijos tinklapyje publikuotas skelbimas apie ketinimą samdyti budelius, praneša The Washington Post. Leidinio duomenimis, esama mirties bausmės vykdytojų tarnyba per daug „perkrauta darbu“: 2015-aisiais karalystėje mirties bausme nubausti jau 85 žmonės, tai yra beveik tiek pat, kiek per visus 2014 metus.

Budeliai skelbime įvardinti „religiniais pareigybiniais asmenimis“. Į pareigų sąrašą, neskaitant mirties bausmės vykdymo, patenka amputacija. „Darbo patirtis nebūtina, tačiau norintys šio darbo turi turėti omenyje, jog darbo uždarbis bus žemiausio tarifų tinklelio segmento lygmenyje, taikomo Saudo Arabijoje valstybės tarnautojams“, – rašo The Washington Post. Anot skelbimo – dabar yra 8 darbo vietos šiame valstybės tarnybos segmente.

Kai kurios bausmės, praktikuojamos Saudo Arabijoje, panašios į tas, kurias taiko „Islamo Valstybės“ smogikai, – ir dėl to sauditai pastaruoju metu puolami kritikų. Interviu NBC metu, šios šalies vidaus reikalų ministerijos oficialus atstovas generolas-majoras Mansour al-Turki atsikirto į priekaištus taip: „Mes Saudo Arabijoje darome tai teismo sprendimu. Žmogžudystė – tai sprendimo klausimas. Ta prasme, jog tai nėra laisvo pasirinkimo rezultatas – šitą užmušime, o štai ano jau nebe“.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


  • Nenoriu baudos (60%, 67 balsavo)
  • Saugausi viruso (29%, 32 balsavo)
  • Nežinau kodėl (11%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 111
Pradėta - 2020 8 lapkričio @ 20:34
Pabaiga - 2020 29 lapkričio @ 20:34

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Būtina pagalba: Saudo Arabijai reikalingi budeliai* - nuoroda: https://infa.lt/1650/butina-pagalba-saudo-arabijai-reikalingi-budeliai/