infa.lt

Donaldas Trampas: Vokietija gerokai skolinga NATO ir JAV

Donaldas Trampas: Vokietija gerokai skolinga NATO ir JAV

20 kovo
15:44 2017
Donaldas Trampas (Donald Trump)

Twitter nuotrauka

Vokietija skolinga JAV ir NATO didelę sumą pinigų, parašė JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) savo Twitter paskyroje.


„Ką ten berašytų „Feikinės naujienos“, aš turėjau PUIKŲ susitikimą su Vokietijos kanclere Angela Merkel“, – parašė Donaldas Trampas.


Kaip bebūtų, papildė Amerikos prezidentas, Vokietija skolinga daug pinigų NATO ir JAV už „galingą ir labai brangią gynybą“, kurią jai teikė aljansas, ir turi sumokėti.

Penktadienį vyko pirmasis oficialus Angelos Merkel susitikimas su Donaldu Trampu. Merkel buvo aplankiusi JAV su darbo vizitu.

Trampas ir Merkel aptarė tarptautinę politinę situaciją ir NATO finansavimo problemą.

Po susitikimo spaudos konferencijoje Trampas padėkojo Vokietijai už tai, jog šalis sutiko padidinti išlaidas gynybai ir dirbti ta kryptimi, kad jos pasiektų ne mažiau 2% BVP, kaip numato aljanso taisyklės.

Šiuo metu Vokietijos karinės išlaidos siekia truputį daugiau 1% nuo šalies BVP.

Dviejų lyderiu susitikimo metu kilo nepatogus momentas: žurnalistai paprašė Trampo paspausti Merkel ranką, tačiau jis ignoravo jų prašymą.

Trampas ir Merkel ir anksčiau jau kritikavo vienas kitą. Viename savo interviu Trampas pavadino katastrofa Merkel sprendimą įsileisti į Vokietiją pabėgėlius.

Merkel kritikavo Trampą už priešingus dalykus – už sprendimą uždrausti atvykti į JAV eilės musulmoniškų šalių piliečiams. Ji apkaltino amerikiečių prezidentą neteisingu požiūriu į musulmonus.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Donaldas Trampas: Vokietija gerokai skolinga NATO ir JAV* - nuoroda: https://infa.lt/13891/donaldas-trampas-vokietija-gerokai-skolinga-nato-ir-jav/