• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

WikiLeaks pradėjo nutekėjusių iš CŽV duomenų publikavimą

WikiLeaks pradėjo nutekėjusių iš CŽV duomenų publikavimą

07 kovo
21:23 2017

CŽV

WikiLeaks tinklapis pradėjo iš CŽV nutekėjusios medžiagos publikavimą, kodiniu pavadinimu Vault 7.

Apie tai pranešama WikiLeaks tinklapyje.

Pažymima, jog tai pati stambiausia šios spec agentūros konfidencialių dokumentų publikacija.

WikiLeaks patikslina, Year Zero parodo CŽV programos mastą, slaptai nulaužiant įvairią įrangą ir tokių kompanijų, kaip Apple, Google Android ir Microsoft Windows produktus, o taip pat Samsung televizorius, kurie su viruso pagalba gali tapti pasiklausančiais ir įrašančiais garsą įrenginiais.

Išvakarėse WikiLeaks susiejo galimą Barako Obamos vykdytą Donaldo Trampo rinkimų kampanijos pasiklausymą ir žurnalistų špionažą buvusios amerikiečių administracijos metu.

„Ar klausėsi Obama Donaldo Trampo kampanijos? Štai įrodymai dėl prezidento Obamos vykdyto špionažo prieš mūsų žurnalistus“ – sakoma WikiLeaks pranešime Twitter tinkle.

Kalba eina apie publikaciją 2015 sausio 26 dieną, kur buvo kalbama, jog kompanija Google išdavė JAV valdžiai trijų WikiLeaks žurnalistų (Sarah Harrison, Joseph Farrell and Christina Hrafnson) pašto turinį ir metaduomenis. Prieiga prie jų duomenų buvo suteikta 2012 balandžio 5, tačiau reporteriai apie tai sužinojo tik praėjus 32 mėnesiams.

Anksčiau, JAV prezidentas Donaldas Trampas savo Twitter paskyroje parašė, jog buvęs Baltųjų rūmų šeimininkas Barakas Obama šnipinėjo telefono pokalbius jo dangoraižyje.

Siaubinga! Tik ką sužinojau, jog Obama pasiklausė mano pokalbių Trump Tower pergalės išvakarėse. Nieko nerasta. Tai pakartizmas!“, – parašė Trampas.

„Ar tai legaliu veikiančiam prezidentui – pasiklausyti kandidato rinkimų išvakarėse?“, – pažymėjo Trampas.

Statau, jog geras advokatas gali padaryti puikia bylą pagrindu to fakto, jog prezidentas Obama perimdavo mano pokalbius spalio mėnesį, prieš rinkimus!“, – papildė jis.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 163

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Kokią psichologinę pagalbą rinktumėtės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas