infa.lt

Lapė kvietėsi ir sulaukė žmonių pagalbos

Lapė kvietėsi ir sulaukė žmonių pagalbos

26 vasario
12:32 2017

Lapė su stiklainiu ant galvos

Vaizdo įraše matosi svyruojanti lapė su stiklainiu ant galvos, nuo kurio išsivaduoti ji pati jau nebeturi jokių galimybių, todėl ieško bet ko, kas galėtų pagelbėti. Įgimtas atsargumas, tapęs legenda kalbant apie lapes, nueina į antrą planą, kai kyla klausimas „žūti ar būti“.

Pagelbėja žmonės, tuo pačiu nufilmavę visą neilgą gelbėjimo procesą. Valio. Tačiau iš kitos pusės, patys žmonės kalti dėl to, kad žvėreliui nutiko tokia bėda, kuri galėjo baigtis jo žūtimi.

 

Mes turėtume būti bent kažkiek atsakingesni, kai paliekame savo naudotų maisto produktų pakuotes, šiaip šiukšles ar maisto tarą, nes jos kvapas vilioja laukinius gyvūnus, vėliau patenkančius į savotiškus spąstus, iš kurių juos kartais išgelbėja žmonės, nors dažniausiai jie tiesiog žūva nesugebėję išsivaduoti iš visokių paliktų polietileno tinklelių, maišelių, virvių ir kitokių šiukšlių, kurias poilsiautojai arba tiesiog šiukšlintojai palieka gamtoje po savo apsilankymų.

Savo namuose stengiamės nešiukšlinti niekas, tačiau kažkaip pamirštame, kad mūsų visų bendri namai yra Gamta. Ir nuo jos būklės priklausys mūsų asmeninė ir mūsų vaikų bei anūkų būklė. Pasistenkime dėl savęs pačių – neterškime savo namų.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Lapė kvietėsi ir sulaukė žmonių pagalbos* - nuoroda: https://infa.lt/13196/lape-kvietesi-ir-sulauke-zmoniu-pagalbos/