infa.lt

Kompleksinis būsto atnaujinimas – pilna vidinė ar dalinė buto apdaila

Kompleksinis būsto atnaujinimas – pilna vidinė ar dalinė buto apdaila

04 vasario
18:04 2017

Kompleksinis buto remontas ir pilna vidaus apdaila

Sveiki,
mes nuoširdžiai džiaugiamės, kad Jūs čia ir norime jums pristatyti pilną savo paslaugų kompleksą, su viltimi, kad jums patiks tai, ką mes jums galime pasiūlyti
.

Niekas nenuneigs to paprasto fakto, jog absoliučios daugumos žmonių svajonė, – yra jaukus, šiltas, erdvus, patogiai suplanuotas, gražus akiai ir mielas širdžiai butas (namas), kuriame jie norėtų būti ne vien tik tam, kad pasislėptų nuo lietaus, pavalgytų ar pernakvotų.

Mūsų namai – tai svarbi mūsų gyvenimo dalis, programuojanti mūsų dienos pradžią atsikėlus ryte prieš darbus, ir jos pabaigą vakare, po darbų grįžtant namo.

Vieni po savo darbų skuba į namus, kur jų laukia namų šiluma, jaukumas ir akiai malonus interjeras, o kiti gi, – namo visai neskuba. Kodėl?

Jūs turbūt paklausite – kaip pasiekti to, kad jums jūsų namai būtų pagrindinis traukos centras po darbų ir ta vieta, kur norėtųsi būti nuolat, jei nėra būtino reikalo kažkur išeiti?

Mes turime 10 metų darbo patirtį, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, įgyvendinant būtent šias idėjas, kuriose šiltas, jaukus, ekonomiškas šilumos, elektros bei vandens sunaudojimui, gražus ir erdvus vizualiai bei prieinamas pagal kainą butas (namas) taptų jums įgyvendinama tikrove.

Mūsų atliekamas kompleksinis viso buto atnaujinimas ir/ar dalinė namo/būsto vidaus apdaila – tai jūsų sutaupyti – laikas, energija ir pinigai, – o mums kiekvienu konkrečiu atveju kūryba, siekiant, kad būtų įgyvendinti ir sujungti į vieną visumą trys dalykai – darbų kokybė, estetinė buto išvaizda ir šiuolaikinis dizainas bei, suprantama, kaina, kurios lankstumą mes pažadame kiekvienam savo darbų užsakovui. Pažadame, ir išpildome.

Sienų tikslumas matuojamas lazeriu, o patys darbai atliekami aukštos klasės specialistų

Ir tai galime sau leisti todėl, kad visi mūsų atliekami santechnikos, elektros instaliacijos, sienų formavimo, laminato ir parketlenčių klojimo bei klijavimo darbai, ir visa kita likusi buto vidaus apdaila, nuo „projekto iki rakto“ yra atliekama mūsų specialistų ir/arba kartu su nuolatiniais partneriais.

Kadangi komandoje vienu metu dirba 15/20 žmonių, visi mūsų apsiimti atlikti darbai vyksta nenutrūkstama eiga be sustojimų dėl mūsų kaltės.

Taip pat, mūsų specialistų yra atliekami ir atskiri buto remonto, atnaujinimo ir/ar renovacijos bei apdailos darbai.

O, kadangi atliekamų darbų sąrašas yra gan ilgas, pateikiame čia tik pagrindinius (papildoma informacija telefonu):

Santechnika: vamzdžių, kranų, vonių, dušo kabinos, klozeto keitimas; naujų įrengimas naujose vietose, radiatorių keitimas, gyvatukų keitimas.

Elektra: elektros įrangos instaliacija, elektros laidų keitimas, elektros laidų išvedžiojimas, rozečių, jungiklių, šviestuvų – keitimas ir naujų įrengimas.

Sienų formavimas: projektavimas (jei reikia), gipso kartono montavimas, senų sienų griovimas ir naujų statymas, formuojant naujas erdves būste.

Vidaus apdaila: langų montavimas, sienų tinkavimas, lubų išlyginimas, glaistymas, šlifavimas, dažymas, tapetavimas, plytelių klijavimas.

Grindų keitimas, laminato klojimas, parketlenčių klojimas / klijavimas.

Baldų projektavimas, montavimas.

Griovimo darbai

Dušo kabinos, jų montavimas, plytelių klijavimas, santechninės įrangos keitimas, remontasIr žinoma, visi aukščiau išvardinti apdailos darbai, renovacijos bei buto remonto darbai atitinka itin svarbią žmogui, gyvenančiam tame bute, juos siejančią aplinkybę – jie visi dera tarpusavyje ir papildo vienas kitą. Kaip penki vienos rankos pirštai. Funkcionalus, jaukus, ergonomiškas ir tiesiog puikus interjeras.

Kaip pagal spalvą, taip ir pagal stilių, formą bei išvaizdą. Įvykdymo kokybę, kainą ir būsimas aptarnavimo garantijas. Sukuria bendrą jaukumo atmosferą. Tokiuose namuose norisi būti. Norisi gyventi. Ir tai jums prieinama. Mes garantuojame.

Telefonas pasiteiravimui: +370 64034646

Mūsų darbų pavyzdžiai: http://apdailavln.lt/

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Atsiliepimų 6

 1. namo įrengimas    -  2017-11-20, 08:35

  Puikiai aprašoma pilna namo įrengimo apdaila. Pilnai sutinku su jūsų nuomone, tikrai išmanot ką rašot būsto atnaujinimo tema.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. elektros kabeliai    -  2017-11-29, 08:48

  Mes savo bute taip pat keitėm elektros instaliaciją ir dar daug kitų dalykų su elektra. Viskas kainavo tikrai nemažai, nieko patys nedarėme. Viską darė specialistai.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. kku    -  2019-05-31, 05:13

  Atsinaujinti norisi, ypatingai atšilus orams arba prieš šventes. Tokiems stambiems darbams neretam pritrūksta nuosavų lėšų, tad gal visai verta pagalvoti apie paskolą, juk investuojame į geresnį gyvenimą. O kad lėšų stygius nestabdytų darbų ir jie neužsitęstų, paskola visai nebloga išeitis. Nemaža dalis bijo skolintis, tačiau visame pasaulyje ir žmonės ir verslas ir valstybės skolinasi

  Atsakyti į šį komentarą
 4. virtuves    -  2019-10-29, 11:30

  Ne visi turi galimybe daryti pilna remonta. Todel pagal isgales remontuojasi dalimis. Mes sia vasara pasikeiteme virtuves grindis, iki ziemos svenciu sulauksime ir nauju baldu. Kitais metais tvarkysime vonia, taip po truputeli grazesnio gyvenimo link

  Atsakyti į šį komentarą
 5. bausa.lt    -  2020-08-28, 14:03

  Zinoma pilnas remontas yra nepalyginamai geriau, nes tuomet ilgesni laiko nereikes nieko daryti, nebent kokias sienas perdazyti. Tik tam prisiruosti jau reikia tikrai rimto nusiteikimo ir geriausia laikinai persikelti gyventi kitur

  Atsakyti į šį komentarą
 6. muresta.lt    -  2021-07-08, 07:57

  Labai aktualu gyvatuko keitimas. Ar tam nebutina kviestis busta aptarnaujanti santechnika? Jau ir issirinkau kokio noreciau, nes tas senasis visai nederes prie naujo vonios kambario interjero.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...