• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija
  • Join Us
  • Member Login

infa.lt

Trampas atsisakė kalbėtis su CNN korespondentu pavadinęs kanalą „feikinėmis naujienomis“

Trampas atsisakė kalbėtis su CNN korespondentu pavadinęs kanalą „feikinėmis naujienomis“

12 sausio
21:41 2017
Donaldas Trampas

nuotrauka: REUTERS

Spaudos konferencijos metu Donaldas Trampas (Donald Trump) atsisakė atsakyti į CNN korespondento klausimus, praneša The Hill. Išrinktasis JAV prezidentas apkaltino TV kompaniją skleidžiant dezinformaciją.

„Jūs siaubinga organizacija“, – pareiškė Trampas CNN korespondentui Džimui Akostai (Jim Acosta). „Jūs kritikuojate mus, ar galite atsakyti į mūsų klausimą?“ – pasidomėjo žurnalistas. „Nebūkite grubus, – atšovė politikas. – Ne, aš nesuteiksiu jums galimybės užduoti klausimą. Jūs – feikinės naujienos“.

 

Išvakarėse CNN pranešė, jog JAV žvalgybos tarnybos supažindino Trampą su dokumentų paketu, primena leidinys. Ten buvo tvirtinama, kad Rusijos vyriausybė turi kompromituojančios medžiagos prieš išrinktąjį prezidentą. Ataskaitoje taip pat buvo „sprogimo pasekmes galintys turėti kaltinimai“ apie milijardieriaus ryšius su Maskva.

Tačiau, pabrėžia The Hill, šio dokumento kilmės šaltinis nenustatytas ir jame esančios informacijos greičiausiai neįmanoma patikrinti. Pasak CNN, ataskaita buvo sudaryta buvusio britų spec-tarnybų darbuotojo, respublikonų, esančių opozicijoje Trampui, užsakymu.

Išrinktasis prezidentas „užgriuvo“ ataskaitą iškart po jos pasirodymo. „Suklastotos, melagingos naujienos – absoliučiai politinė raganų medžioklė“, – parašė jis savo Twitter paskyroje.

Spaudos konferencijoje Trampas ypač labai priekaištavo CNN už šios naujienos platinimą. Jis pareiškė, kad tokia praktika buvo būdinga nacistinei Vokietijai. „Mano požiūriu – tai gėda, kad ši melaginga ir suklastota informacija, feikinė naujiena apie tai, ko niekada nebuvo, tapo prieinama visuomenei“, – pridėjo išrinktasis prezidentas.

Kaip pažymi The Hill, Trampas dažnai kritikuoja MIP. Praeityje politikas ne kartą priekaištavo CNN už „nesąžiningus ir su išankstine priešiška nuostata“, reportažus apie jį.

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 137

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas