• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Vladimiras Putinas gavo taikos premiją

Vladimiras Putinas gavo taikos premiją

22 spalio
22:20 2016
Hugo Chavezo statulos atidengimas, rugsėjo 16 Venesueloje

Hugo Chavezo statulos atidengimas, rugsėjo 16 Venesueloje | (Carlos Becerra/Bloomberg News)

„Pastarosios keletas savaičių buvo skaudžios tarptautiniam Rusijos prezidento Vladimiro Putino įvaizdžiui, – pastebi Maksas Bierek (Max Bearak) savo straipsnyje The Washington Post. Vladimiras Putinas buvo apkaltintas aviacijos smūgiais Sirijoje, nužudžiusiais šimtus taikių gyventojų, tame tarpe ir vaikų, sugriovusiais paliaubas, kurias sukurti padėjo jo vyriausybė – gali būti, jog nesiruošė jų laikytis. Nyderlandų tyrimas nustatė, jog žemė-oras raketa, numušusi Malaisia Airlines MH17 reiso lėktuvą, atvyko iš Rusijos. Ir Obamos administracija apkaltino Putino vyriausybę organizavus hakerių kampaniją siekiant įsikišti į JAV prezidento rinkimų kampaniją. Rinkimai vyks jau šiais metais“.

„Tačiau penktadienis, Nobelio taikos premijų įteikimo diena, atnešė Putinui malonią naujieną: Venesuelos prezidentas Nikolas Maduro paskyrė jam Hugo Chavezo Premiją už taiką ir tautų nepriklausomybę. Putinas galės pasistatyti prizą ant židinio lentynėlės šalia Kinijos Konfucijaus vardo taikos premijos prizo, kurį jis gavo 2011 metais, – rašoma straipsnyje. – Turėdamas omenyje Putiną Maduro pasakė, jog jo premiją reikia įteikti lyderiui, kurį jis laiko esant „labiausiai pasižymėjusiu dabartiniame pasaulyje, kovotojui už taiką, už stabilumą, daugiapoliarinio, daugiacentriško pasaulio kūrėjui“.

Autorius pažymi, jog, skirtingai nuo Nobelio taikos premijos, su kuria įteikiamas ir apdovanojimas lygus apie milijoną JAV dolerių, „Chavezo premija įteikiama be grynųjų, tik su sumažinta Hugo Chavezo statulos versija“.

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Vladimiras Putinas gavo taikos premiją* - nuoroda: https://infa.lt/9338/vladimiras-putinas-gavo-taikos-premija/