• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Moterys apie moteris. Kokių moterų nereikėtų vesti

Moterys apie moteris. Kokių moterų nereikėtų vesti

20 spalio
01:01 2016

GyvenimasYra moterų tipai, kurias vesti – tai tas pat, kas užkasti save gyvą.

Vesti galima bet kokią merginą. Frigidišką, negražią, kvailą, – net paleistuvę, jei labai krito į širdį.

Bet yra moterų tipas, kurias vesti – tai palaidoti save gyvą.

Jos paverčia vyrą moraliniu, o dažnai ir fiziniu kastratu, kuris savo gyvenimo negyvena, o tik pritempia iki pabaigos.

Apie tai, kas tai per sutvėrimai ir kaip jas atpažinti, aš jums tuojau papasakosiu.

Vaikinai, pikčiausias jūsų vyriškumo, jūsų seksualumo ir jūsų intelekto priešas – tai moterys, kurioms gyvenimo tikslas yra šeima.

Pačios save jos dažnai įvardina „laimingomis žmonomis ir motinomis“. O faktiškai – tai gyvuliai.

Gyvuliai neturi interesų. Įsižiūrėkite į juos: dirba niekus, hobio – nėra. Neįkvepia jokia veikla, velka pasigailėtiną egzistavimą.

Jos ir užpakalius treniruoja tam, kad kuo greičiau ištekėtų ir būtų apvaisintos. Įsitaisiusios teisėtą vyrą beveik visada užplaukia taukais pagurklius ir subines.

Per visą savo gyvenimą šios bobos stato prieš save du tikslus: vyras ir vaikas. Kai tik tikslai pasiekti, „laiminga žmona ir mama“ tampa galutinai degradavusia ypata. Teisėta.

Ir tai nebūtų taip baisu, jeigu į savo prasmirdusią, priklijuotomis prie kelnaičių tarpinėmis „kiekvienai dienai“ pelkę, jos paskui save netemptų ir savo vyro. Bet juk tempia! Tempia iš baimės, kad praras.

Nuojauta kužda, jog vyrui su ja nuobodu ir net bjauru, todėl daro viską, kad nutemptų jį į savo lygmenį – lygmenį, kuriame jos ovuliatorius tampa nebeįdomus kitoms moterims.

Visa tai ji daro gramzdindama vyrą savo buityje: produktų sąrašai jo telefone, vaikiškų išmatų ir jos asmeninės ginekologijos apžvalga.

Pradžioj vyras viduje priešinasi, bet anksčiau ar vėliau pasiduoda. Ir tada jis aptinka save vienoje lovoje su moterimi, kas kurią plaukų gaktoje – daugiau, nei ant galvos, o visi interesai susiveda į „nupirkti“. Nesvarbu ką – ar sau paltą, ar vaikui žaislą.

Suvokdamas visą savo padėties siaubą, vyras pribėga prie veidrodžio ir mato jame jau ne save – kažkada gražų ir madingą, o tą, kuris panašus į jo nuosavą tėvą: drabužiais, šukuosena, figūra, veido išraiška.

O juk dar prieš kokius penkerius metus tai buvo stilingas vaikinas, kupinas drąsių planų ateičiai. Viskas ėmė pamažu, bet užtikrintai keistis, kai į jo gyvenimą pateko višta, kuri laikui bėgant metodiškai sudrožė drąsius planus.

Taip ir gyvena. Tempia…

Kad nepritaptumėte prie tokių avinų bandos vyručiai, kreipkite dėmesį ne tik į biustą, bet ir į moters interesus gyvenime.

Yra moteryje siekiai, ugnis – jūs su ja tikrai neprasmirsite.

Gali būti, jums su ja bus skaudu, tačiau ji nepavers jūsų nuobodžiu pusiau impotentu su produktų sąrašu telefone ir su detaliu jos ginekologijos pažinimu galvoje.

Moterys apie moteris.

autorė ir šaltinis: Lena Miro

Redakcijos komentaras:
Niekas taip neapibūdina žmogaus, kaip jo paties požiūris į kitus žmones ar savo lyties, profesijos, tikėjimo, rasės ir t.t. atstovus. Šį straipsnį spausdiname, kaip ryškų tokių žmonių pavyzdį, iš kurio galima spręsti ne apie tuos, kuriuos jie apibūdina savo rašiniuose, o būtent apie pačius, tokių tekstų autorius. Straipsnyje įdomi, pati, kupina pykčio ir net neapykantos minties eiga. Lietuvoje irgi turime tokių autorių. Manome, daugelis juos pažinsite pagal straipsnio stilių, kurį sąmoningai sušvelninome, nes […]

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


  • Nenoriu baudos (60%, 67 balsavo)
  • Saugausi viruso (29%, 32 balsavo)
  • Nežinau kodėl (11%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 111
Pradėta - 2020 8 lapkričio @ 20:34
Pabaiga - 2020 29 lapkričio @ 20:34

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Moterys apie moteris. Kokių moterų nereikėtų vesti* - nuoroda: https://infa.lt/9287/moterys-apie-moteris-kokiu-moteru-nereiketu-vesti/